• zákaznícky servis odpovedal rýchlo

Koža na kabelke mi prišla na niektorých miestach akoby ošúchaná. Pritom bola kabelka zjavne nová, nepoužívaná, takže to musí byť len kvalitou kože. Rozhodla som sa kabelku vrátiť. Zo Slovenska je potrebné poslať ju do Brna, čo je náklad zhruba 10 eur. Ocenila by som, keby mali na vrátenie tovaru zazmluvnenú napr. Packetu alebo inú spoločnosť.

• poslali znehodnotený tovar,postriekanú cross tašku so škvrnami,informoval som sa na reklamáciu-pán H. v Brne mi najprv povedal do telefónu-že mi nerozumí!!!!!Mám mu poslať fotky tašky,a že sa uvidí!!!

Už kašlem nato,budem tašku nosiť aj so škvrnami,ale z tohto obchodu si už nič neobjednám.Pán telefonista H.,dobrá rada-keď predávate tovar na Slovensku,tak sa doučte slovenčinu!!!

Dobrý den, pane Erich,

děkujeme za Vaši recenzi ač je negativní. V rámci telefonického hovoru jste byl z naší strany požádám, aby jste nám zaslal fotografie vad, které na tašce jsou. Byl jste informován, že na základě zaslaných fotografií Vám rádi zboží vyměníme za nové a nebo zajistíme jeho bezplatné navrácení a následně Vám budou navráceny finanční prostředky. Bohužel z Vaší strany již žádná další komunikace neproběhla a na email ohledně žádosti o zaslaní podrobností jste také nereagoval.

Budeme Vás tedy opětovně kontaktovat, aby byla situace dořešena k Vaší spokojenosti.

S pozdravem Kabelečky.cz

• 4.10.2023 jsem objednal a zaplatil. Zboží nedorazilo, proto jsem po dohodě se shopem objednávku zrušil. Dnes 20.10.2023 nejsou peníze na účtu

Nevím jak obchod funguje normálně, ale toto jsem ještě nezažil

V popisu je uvedeno, že kabelka má na přední i zadní straně kapsu na zip.
    Ta je pouze na zadní straně, navíc zip je shora dolů, takže po otevření se věci sypou ven. Kabelka je také velmi těžká i prázdná. Nejsem spokojená.

• chtělo by to úpravu webu
    • dezorientace ve velikosti

Nekoupil bych kdybych měl tolik informací, které bych potřeboval

• Ked som upozornil ma chybu v tzv. Dny Marie, tak som dostal slevu 20%
    • taska neodpoveda fotkam, myslim tym sitie, latka, vacsie logo, tuha kuze atd. neviem, ci je v dnesnej dobe problem nafotit co realne zakaznik dostane. Odpoved ako ze vyrobca si vyhrazuje pravo na zmenu mi pridu divne a odpoved ze mam poslat naspat ked som nespokojny je len bonus(postovne si zaplatim sam). Tasku si necham ale dalsiu uz neobjednam, ci uz od Sendi Design alebo kabelecky.cz

• Zpoždění dodání
    • Bez komunikace

• Značně navýšená cena proti jiným obchodům.

Došlo jiná barva pánské kabelky, než byla objednána a potvrzena dodacím listem. Obchod na připomínku nekomunikuje.

Reakce obchodu Kabelečky.cz

bohužel jsme od Vás žádný email ohledně chybně zaslaného zboží nedohledali a proto Vás budeme kontaktovat, aby jsme situaci dořešili k Vaší spokojenosti.

S pozdravem, Kabelečky.cz

• Netyka sa to obchodu, ale o tovare som mala inu predstavu. Je pekny, ale chcela som vecsiu kabelku

• Rychlé dodání. Dobrá cena.
    • Fotka na e-shopu a reálná pánská taška jsou odlišné.

Pánskou tašku přez rameno jsem vybírala hlavně podle vzhledu. A když mi pak přišla, byla jsem v šoku že je vzhledově jiná než bylo uvedeno. Jinak velikost, tvar a počet přihrádek souhlasilo. Škoda že pod jedním číslem uvádějí dva typy výrobků. Člověk se pak nestačí divit co mu přijde.

Slabá kvalita materiálu, už si u vás nič nekúpim

Kabelka KATANA RUNA, ktorú som si kúpila, zodpovedá vyobrazeniu a je kvalitne vypracovaná. Spokojnosť s výrobcom. Firma Kabelečky.cz však zákazníkov klame, keď pri tejto kabelke uvádza " ....je z nylonu.... Je mäkšia, pritom drží celkom slušne svoj tvar." Kto hľadá práve túto vlastnosť výrobku, nemá možnosť reklamácie, dodací list nebol doručený. O ďalší kontakt s firmou nemám záujem.

Dobrý den, paní Aleno,

děkujeme za zpětnou vazbu. Co se týká uvedení materiálu, ze kterého je kabelka vyrobena, tak Vámi objednaná kabelka je opravdu vyrobena z textilního materiálu (nylonu) a toto deklaruje i výrobce. Jinak by tato informace nebyla na našich stránkách uvedena.

Fakturu jako již téměř všechny e-shopy fyzicky nezasíláme společně s objednaným zboží, ale je zákazníkovi vždy zaslána v příloze e-mailu s potvrzením objednávky. Pokud náhodou došlo ke smazání tohoto e-mailu, stačí nás telefonicky nebo e-mailem kontaktovat a rádi Vám doklad zašleme znovu.

Tým Kabelečky.cz

• Nulova komunikace obchodu

• Zboží ve reálu vypadá úplně jinak, než na fotech eshopu

S ponozkami nie som spokojna
    Darovala som ich manzelovi na Vianoce a po par hodinach su derave

Zboží budu vracet, jsou na něm vady, které nehodlám akceptovat - párající se popruh u tašky, mělké kapsičky, do kterých se přes kovový zip špatně strkají prsty.

Zboží došlo v krátké době, ale když jsem chtěla vrátit a poslala zpět, tak zboží stále nikdo nevyzvedl a komunikace už žádná.

Dobrý den, paní Lucie,

děkujeme za Vaši recenzi i přesto že je negativní. Vyšli jsme Vám vstříc ohledně vrácení zboží přes výdejní místo Zásilkovny.cz a na výdejní místo bylo zboží doručeno ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Jelikož se nejednalo o standartní doručení zboží zpět do našeho skladu, tak bylo zboží vyzvednuto ihned jakmile to bylo možné a tedy v pondělí a o tomto Vám byl zaslán email i s termínem, kdy Vám budou navráceny finanční prostředky. Jelikož jsme Vám vyšli maximálně vstříc, aby jsme ušetřili Vaše náklady při vrácení zboží, tak nás Vaše negativní recenze velmi mrzí.

S pozdravem, Kabelečky.cz

• Arogantní jednání......
    • prolhaný..atd

Rozdíl zboží e-shop a realita.(Nepoctivé jednání) doporučuji nekupovat_joma

Dobrý den, pane Svoboda,

děkujeme za Vaši recenzi. To že zakoupené zboží nesplnilo Vaše očekávání se může stát a mrzí nás to, ale proto jste využil vrácení zboží do 14 dnů a byly Vám navráceny finanční prostředky. Navíc Vám bylo nabídnuta výměna zboží za jiné a nebo výběr zboží na adrese naší provozovny. Škoda že nejde zveřejnit telefonický hovor, jelikož by si zákaznici mohli udělat obrázek sami, kdo se choval arogantně a hrubě.

S pozdravem, Martina Kabelečky.cz

• V obchodě nakupuji léta a bylo vše v pořádku.
    • Před 10 dny jsem si objednala zboží ale nepřišlo, po telefonu jsem byla ujištěna , že ho pošlou! No bohužel zatím stále nic. Je mi to líto , protože jsem byla vždy spokojená.

• Zaplaceno, nedodáno
    • Dlouhá dodací lhůta

Asi by bylo dobré nastavit delší čas na odesílání tohoto dotazníku na spokojenost, protože je úterý a předtím byl víkend tj. 2 dny, kdy nikdo nepracuje ani prodejní ani zasilatelské firmy. Tašku jsem zakoupil a zaplatil 24.5. a 31.5. nemám zakoupené zboží ani informaci, že mi bude doručeno, resp. ani že je na cestě. Tak nevím, jestli vůbec je tento e-shop funkční, jestli mě jen neokradli. Pokud neokradli, tak je třeba upozornit na ultradlouhou dodací lhůtu.