• nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 2 týdny

• Mega rychlé doručení přes Zásilkovnu
    • Dobře zabalené

Vše naprosto v pořádku.

• nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 3 týdny

• tovar mi bol doručený na základe mojej požiadavky. Maximálna spokojnosť.
  • nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 3 týdny

• Vše perfektně nafoceno,poměřeno a zboží opravdu odpovídá popisu.

• nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 1 měsícem

Baťůžek jsem objednala a do dvou dnů ho měla a navíc přišel pečlivě zabalený.

• nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 3 týdny

• Rychlé dodání, spokojenost se zbožím
  • nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 4 týdny

rychlost

• rychlé vyřízení

• Kvalita, rychlost, profi jednání
  • nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 2 měsíci

• Velký výběr, dobrá cena a rychlé vyřízení objednávky.

• Velký výběr zboží
  • nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 1 měsícem

• v klidu doma si najdu zboží dle požadovaných parametrů

Vše OK

• nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 1 měsícem

Neuvěřitelná rychlost dodávky, jeden den objednáno, druhý den dodáno.
    Kvalita zboží OK.

• nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 1 měsícem

• Dávám velké plus domluvě při změně dopravce.
    • Rychlé dodání.

• Slušné jednání

Velká spokojenost s obchodem.Objednaná kabelka byla poškozená a tak mi byla nabídnuta sleva 10% při zakoupení jiné barvy nebo jiný typ kabelky.

• nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 2 měsíci

• rychlé jednání a doručení
    • Chtěla jsem batoh, do kterého se vejde formát A4, na Webu bylo uvedeno, že se vejde, ale batůžek je podstatně menší.
  • nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 2 měsíci

Kabelka která mi byla doručena má naprosto odlišný typ kůže od té, které na fotkách nabízíte. Vaše fotografie jsou detailní a prošla jsem je pečlivě. Záleželo mi na tom, aby kabelka měla jemnou a hladkou kůži. Dorazila kabelka s velkými póry, což působí lacině a bylo přesně to, co jsem nechtěla. Fotografie jsou tedy klamavé. Velice mne to zklamalo, měla být dárkem k narozeninám. Zároveň se mi velice nelíbí fakt, že bych tuto kabelku velice ráda vrátila do 10 dnů, tak, jak požadujete. Ovšem nikdo nezvedá telefon uvedený na vašich stránkách a taktéž jsem zaslala email na uvedenou emailovou adresu a zatím mi nikdo neodpověděl. Nerada bych se dočkala situace, že mi nikdo neodpoví a já tím pádem nestihnu 10 dní. Žádám tedy touto cestou o zaslání formuláře k odstoupení od smlouvy na níže uvedený email. Děkuji.

Reakce obchodu Kabelečky.cz

Dobrý den paní Petro,
    děkujeme za Vaši recenzi i když se nezakládá na skutečnostech.

Email s žádostí o zaslání formuláře pro vrácení zboží jste nám zaslal v pátek v 13:08 hodin a v 13:28 hodin stejného dne Vám byla na tento email zaslána odpověď. Součástí odpovědi byla i omluva za naši chybu a odeslání kabelky vyrobené z jiné typu kůže a bylo Vám sděleno, že Vám budou samozřejmě proplaceny i náklady na zaslání zboží zpět k nám, případně je možné Vám kabelku vyměnit za správnou.

Dále zde uvádíte něco o 10 denní lhůtě pro vrácení zboží, což také není pravda, jelikož dle zákona máte na vrácení zboží 14 dní a toto je i uvedeno na našich stránkách. Lhůta pro vrácení zboží byla splněna již v době, kdy nám byl doručen Váš email s tím, že jste se rozhodla zboží vrátit. Jakmile nám bude zboží z Vaší strany doručeno, budou Vám navráceny finanční prostředky, jako všem našim zákazníkům, kteří se rozhodnou z jakéhokoli důvodu pro vrácení zboží.

Naše telefonní číslo je aktivní a to v pracovní den v době od 09:00 do 18:00 hodin a není žádný problém nás telefonicky kontaktovat.

S pozdravem,
    Kabelečky.cz

• nakoupil v obchodě Kabelečky.cz před 2 měsíci

• rychlost a proaktivní vstřícnost