• Edukovaný personál, já jako neznalec, objednala jsem VR hru, ta by nám byla k ničemu, pán mě upozornil a nabídl alternativu.
    • je radost nakupovat, když Vám dokáží poradit a doporučit

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

Velký výběr zboží, pěkné ceny, vynikající obsluha a navíc dárek k nákupu.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem a především že oceňujete výběr, příznivé ceny, dárek k objednávce a také příjemné vystupování obsluhy. Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

S přáním příjemného dne,

vše v pořádku

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste celkově spokojen s nákupem. Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

S přáním příjemného dne,

Rychlý nákup

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

Koupeno v akci, k odběru ihned, příjemná obsluha

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a příjemným vystupováním obsluhy. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rozumné ceny.
    • Kurýr po Praze.

Pro JRC není hlavní náplní hardware, ale i tak mají zajímavý výběr.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Službu Liftago poskytujeme po celý týden, včetně víkendů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Dobré ceny dobrý výběr zboží
    • Slabší informovanost ohledné odeslílání objednávky. Nepřišel mi žádný mail

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem u nás spokojen a že nakonec vše bylo i přes drobné komplikace v pořádku. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Velice ochotný prodejce

Tým JRC

Vše v pořádku a rychlé doručení

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým JRC

• Fajn obchod s velkým sortimentem zboží.

Nemám nic!

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

rychlost, ochota

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rychlé vyřízení

Zboží dorazilo v pořádku a o den dříve než jsem čekala.

Reakce obchodu JRC Czech

těší nás Vaše spokojenost s nákupem, především že oceňujete rychlost dodání .Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a budeme rádi, pokud se i příště obrátíte opět na nás.

• Krásný malý obchod
    • Prodejci ví kde mají zboží
    • Prodejce nonstop na telefonu

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás vzniklé komplikace, pokud dojde k situaci, kdy zboží není na prodejně nalezeno, doporučíme si vyžádat odpovědného vedoucího dané prodejny aby situaci vyřešil objednáním nového zboží apod. Případně nás můžete kontaktovat na zákaznické podpoře na čísle 226 201 606 nebo emailem na [email protected], abychom zaurgovali danou prodejnu s řešením daného problému. Doufáme že i přes tuto zkušenost nám zachováme nadále přízeň.

S přáním příjemného dne,
    Tým JRC

Super rychlé připravení objednávky. Nakupuji zde často.

Tým JRC

• zľavy na jrc a smarty.cz
    • zľavy na brlohu a smarty.cz

rozdielne ceny pre slovenský a český trh, mnoho akcií a výpredajov je určený len pre český trh, príklad: na Slovensku majú tričká za 499 czk a v Čechách vo výpredaji za 49 czk, na Slovensku sa nepredajú za 499 czk na predajni, tak ich posielajú naspäť na centrálny sklad, kde ich vypredajú za 49 czk pre CZ trh, pre SK trh 499 czk

Reakce obchodu JRC Czech

Obdrželi jsme z příslušného oddělení vyjádření, že úprava ceny není možná. Tyto ceny mají své opodstatnění a úprava není možná. K úpravě cen pro Slovensko dle e-shop pro Českou republiku nedojde.

Děkujeme za pochopení.

• opravdu rychlé vyřízení
    • dobře zabaleno

Tým JRC

• Rychle doručeno a zboží nepoškozeno! U her to bývá časté.

• super

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.