Objednal som si Wozinsky full glue tvrzene sklo na samsung galaxy a70 čierne zakrivene a nesedi na dyspleji presnejšie je užšie a čierne okraje mi idu cez dysplej...nesom spokojny

• Po stranách se odlepuje

Zboží objednáno 19.12.2019 s datem doručení 23.12.2019
    Zaplaceno kartou předem.
    Až dnes 2.1.2020 přišla zpráva, že zboží bylo předáno přepravci.
    Proto bohužel obchod nedoporučuji.

Zbozi neodpovida velikostí

Prosím objednal jsem si kryt na telefon Alkatel číslo bylo z hodně ale po dodávce nepasova při dodání do speciální opravné to je vše!!!!!mám nyní díl na nic !!!!

Dobrý den pane Melcherte,
    nevím zda si z nás nyní děláte legraci nebo recenzi myslíte skutečně vážně?

Při telefonickém rozhovoru jsem Vám jasně sdělil že uvádíte model jenž se liší v označení v jednom znaku, položil jsem Vám zcela zřetelnou otázku zda díl chcete skutečně expedovat, jelikož kompatibilitu nedokážeme ověřit.
    Potvrdil jste mi že ano, tak jsme tedy učinili.

JHMobil

• dodací lhůty uvedené u zboží nejsou pravdivé

Reakce obchodu JHMobil

inforace o lhůtách jsou z naší uváděny v pořádku a pravdivě, vždy naleznete také informaci přímo u daného data na kartě zboží a je platné pro kurýrní službu (nejrychlejší přepravce), která zásilky v uvedenou lhůtu doručí (uvedeno u produktu).

V košíku je následně u každého přepravce uvedena lhůta doručení (kurýr 1-2dny, pošta 1-3dny) , samozřejmě je vše uváděno v pracovních dnech.

Z naší strany zde k žádnému pochybení nedošlo, zboží bylo expedováno a dodáno v termínech uvedených na našem eshopu.

Děkujeme, hezký den.

• Nekomunikuji

objednáno 29.11 v e-mailu je doručení do 2 dnu a nic

Reakce obchodu JHMobil

děkujeme za recenzi, problém zde však vznikl na Vaší straně, Vámi uvedená adresa v objednávce je neexistující, dům s číslem popisným o 5 pozycích jak jste vyplnil, nelze nalézt.
    S pozdravem JHMobil

• I když jsem zde zakoupil baterii pro starý mobil, mělo být uvedeno, že byla vyrobena v roce 2015! Po výměně nedrží kapacitu a rychle se vybíjí, takže jsem vyhodil peníze.

Reakce obchodu JHMobil

v r. 2015 byla vyrobena poslední dostupná série těchto baterií, ty jsme měli také v nabídce.
    Baterie s vyšším datem, nebyla dle našich informací vyrobena.
    Postup reklamace můžete v případě vady výrobku uplatnit pomocí informací na našem eshopu.

• Prasklé sklo na mobil

Objednávka byla nekompletní.

Vážený zákazníku,
    u Vaší objednávky došlo k procesní expediční chybě, pouzdro Vám však bylo obratem doposláno kurýrem, které jste v samostatné zásilce v pořádku převzal.
    JHMobil.cz

• Nepřesný popis výrobku - nedal se použít kvůli větším rozměrům, než bylo uvedeno

Vážený zákazníku,

dle Vámi uvedené recenze se domníváme, že jste si spletl modely telefonů, nevlastníte model A20 pro který jste si pouzdro objednal, ale zřejmě model A20e, který má jiné rozměry.

Námi uvedený popis produktu je v pořádku, přesně dle značení modelu telefonu společností Samsung.

JHMobil.cz

Objednávka mi přišla nefunkční tak jsem poslal balík zpět a dnes je to již týden co mi nepřišla ani odpověď volal jsem a řekli mi abych napsal podrobnosti proč jsem balík poslal zpět tak jsem tak udělal a stejně nic žádná odpověď ani peníze na učtě .

Vážený zákazníku,
    add náš telefonát máme zde od Vás pouze jeden email, požádali jsme Vás o sdělení zda si přejete díl vyměnit či vrátit peníze, na toto jste nám již vyjádření nezaslal. Při reklamaci či odstoupení od kupní smlouvy je nutné do zásilky či do e-mailu vložit průvodní dopis či formulář dostupný na našich webových stránkách, který doporučujeme, jelikož obsahuje všechny náležitosti pro rychlé vyřízení záležitosti.

JHMobil.cz

• Dily určeny jen pro servis bez ohledu na jeho funkčnost

Vážený zákazníku,
    náhradní díly a interní části mobilních telefonů jsou určeny k odborné montáži, právě z důvodu možného poškození dílu a případně dalších součástí v mobilním telefonu neodborným zásahem bez patřičného servisního vybavení.
    JHMobil.cz

• vadné zboží, reklamace dosud nevyřízena

Baterie prisla zcela vybita ! Nejspis dlouho lezela na sklade a i po opakovanem plnem nabiti kapacita max 60% !!! Z baterie nelze vycist jeji datum vyroby...

Reakce obchodu JHMobil

Vámi objednanou baterii jsme naskladňovali od dodavatele řádově 3 týdny před Vaší objednávkou.
    S pozdravem JHMobil

Baterie jsem si objednal správnou a přišla mi špatná vrácení či výměna baterie a jednání s klienti.komunikace pomálu na bodu mrazu pokud vy to neuhanite!

Reakce obchodu JHMobil

u Vaší objednávky došlo bohužel k záměně, viz naše komunikace prostřednictvím emailu.
    Celou situaci jsme s Vámi dořešili a baterii vyměnili.
    S pozdravem JHMobil

Vadný dispay ukazuje mi proužky na display

• Vyhodne ceny
    • Velka neschopnost komunikace. Nebrali mi telefon ani v pracovni dobe.

Reakce obchodu JHMobil

zmeškaný hovor od Vás nevidíme.
    Storno objednávky jste provedl ihned po objednání, my jsme v systému objednávku zrušili dle Vašeho požadavku o čemž jste byl informován emailem.
    Hezký den, JHMobil

• Rychlost doručení
    • Nekvalitní LCD displej

Objednala jsem si náhradní díl - LCD displej + dotykovou desku, již po spuštění jsem měla 2 malé zářící skvrnky na displeji a po 2 týdnech bez jakéhokoliv pádu, či bouchnutím se mi objevila bublina na straně displeje. Bohužel jsem druhý den po aplikování displeje odlétala na 3 týdny do Asie, tudíž neměla možnost vadné zboží reklamovat.

Zboží bylo poškozené. Reklamaci neuznali.

Reakce obchodu JHMobil

Vaše recenze není adekvátní, pro upřesnění čtenářům :
    K reklamaci nám byla doručena baterie s poškozeným, na dvou místech přelomeným, připojovacím flex páskem baterie (flex pásek na tolik přelomen že vystupovali měděné části), konektor defacto jen visel.
    Pánovi byla baterie vrácena a jeho mechanické poškození dané části zaznačeno.
    Hezký den, JHMobil