• Přišel šmejd

Krycí sklo je malé

Reakce obchodu JHMobil

skla jsou vyráběna na rovnou plochu LCD, pokud není uvedeno jinak. Máte samozřejmě právo na odstoupení od kupní smlouvy.

JHMobil

• Objednal jsem si 2 veci a prisla jen jedna za cenu dvou)))

Reakce obchodu JHMobil

byla zkontrolována komunikace. O žádném pochybení nemáme do dnešního dne zprávu. Pokud je něco v nepořádku, kontaktujte nás e-mailem, situaci prověříme a zboží samozřejmě dopošleme.

JHMobil

Objednávku jsem chtěla vrátit ale bylo otřesné jednání že strany prodávajícího.Nemohla jsem ho zastihnout stále neměl čas. Domluva hrozná!!! Jak se říká... Náš zákazník náš pan zde rozhodně neplatí!! Už nikdy víc rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu JHMobil

zastihla jste mne v době mého osobního volna, pro postup vrácení zboží jsem Vám na email zaslal informace, s odkazem na pokyny jak můžete postupovat, včetně adresy a dalších náležitostí.
    Tuto informaci jsem také zopakoval několikrát při našem telefonickém rozhovoru.
    Nevíme co přesně je tedy v nepořádku, info jsme Vám poskytli několikrát, a pokyny jsou také volně dostupné na našem eshopu.
    S pozdravem JHMobil

• doprava (rychlost dodání)
    • ceny zboží
    • kvalita zboží

Zboží nebylo kvalitně zabaleno a i jeho samotná kvalita nebyla úplně nejlepší. Obě powerbanky měly poškozené a zdeformované balení, což je velká nevýhoda, pokud se má jednat o dárek. Zároveň u jedné z powerbank byl nefunkční USB kabel, ale to se občas nedá ovlivnit.

• Zboží neodpovídá popisu

Objednal jsem, ale obchod nekumikuje ,zboží nikde . Tomuhle eshopu se vyhybejte velkym obloukem

Dobrý den pane Hodaa,
    děkujeme za recenzi, bohužel není správná. Výzvu k převzetí objednávky jsme Vám zaslali a na ni jste nereagoval.
    Vaše objednávka byla připravena defacto okamžitě po Vašem objednání.
    Překontrolujte si prosím příchozí emaily.
    Děkujeme, hezký den.
    JHMobil

• Zbozi nedoslo 100% v pořádku (sklo ma mobil)

Reakce obchodu JHMobil

zkontrolovali jsme písemnou komunikaci, a nemáme od Vás žádnou zprávu o tom, že by zboží nedorazilo v pořádku. Máte samozřejmě právno na reklamaci, či odstoupení od smlouvy, pokud není předmět ve shodě s kupní smlouvou.
    V případě poškození při přepravě je nutné nás informovat obratem a zároveň nahlásit škodu přepravní společnosti, abychom mohli vše dořešit k Vaší spokojenosti.
    JHMobil

Při převzetí zásilky jsem zjistil,že část zásiky mi nevyhovuje a obratem jsem 16.9.2017 zásiku vrátil s vysvětlujícím dopisem a s případnou výměnou za jiné zboží nebo částečné vrácení peněz.18.9.2017 mě bylo potvrzeno převzetí zásilky odesilatelem.Od té doby nemám jiných zpráv mimo od pošty že zásilku předali.Č.obj.WEB25027

Dobrý den pane Karle,
    na vyřízení každé záležitosti jsou určité lhůty, které platí pro každého zákazníka a každou situaci bezrozdílu stejně.
    V případě odstoupení od kupní smlouvy je zákonem lhůta stanovena na 14 dnů. V této lhůtě bude samozřejmě vyřízena i Vaše záležitost.
    Hezký den

• zboží nedorazilo

Reakce obchodu JHMobil

Vaši objednávku evidujeme v systému jako vyřízenou. Detaily prověříme a budeme Vás kontaktovat.

JHMobil

• Tvrzené sklo přišlo malé, od okrajů chybí všude cca 3mm, po týdnu používání samovolně prasklo v rohu.

Reakce obchodu JHMobil

tvrzené sklo je správného rozměru, je vyrobeno na rovnou plochu LCD, tedy v místě kde Vám začíná oblení LCD displeje, sklo končí.
    Hezký den, JHMobil

Po objednání zboží mi emailem zaslali.číslo balíku.PPL. Balík ale nějak zapomněli poslat. Je to už 14 dnů a nic.

Reakce obchodu JHMobil

Vaše objednávka byla expedována 28.06.17, obdržela jste e-mail s číslem zásilky, ale od převzetí na depo u ní není pohyb. Po Vaší recenzi jsme ověřovali stav a přepravce oznámil ztrátu. Nezapomněli jsme na Vás :), další info obdržíte e-mailem.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Zakopil sem dotyk na Iphone 5 bouzel sem potreboval Iphone 5c pry zbopzi vymenily vystavyly nove vyuctovani a poslali zpet stejny dotyk s lcd na iphone 5 neboli zaplatil sem postu prevravne tam a zpet a nedockal se vymeny zbozi kazdopadne nedoporucuji

Dobrý den pane Pokorný,

zkontrolovali jsme komunikaci. Nemáme od Vás žádnou zprávu o tom, že by Vám nedorazil díl, který jste při výměně požadoval. Kontaktujte nás, prosím, na e-mailu [email protected]

JHMobil

• "Dotyková deska + sklíčko pro SAMSUNG S7710 Galaxy XCover2 černá – OEM" - Název zboží mi přijde zavádějící. Já, jakožto hloupý zákazník jsem předpokládal, že součástí je ochranné sklíčko. To v zásilce chybělo a tak po dotazu jsem se dozvěděl, že dotyková deska je jenom folie a zmíněné +sklíčko je její součástí(zřejmě se jinde asi prodává bez sklíčka...)

Zakoupil jsem "Dotyková deska + sklíčko pro SAMSUNG S7710 Galaxy XCover2 černá – OEM"
    Po krátké době (cca 1,5dne) přestala místy reagovat na dotyk. V rámci reklamace mi bez problémů zaslali jinou. Z odborného servisu mi však sdělili, že dotyková deska je opět nefunkční - zřejmě vadná série? Již na to nemám trpělivost.

Reakce obchodu JHMobil

v případě závady na zboží máte samozřejmě právo na reklamaci. Co se týká pojmu dotyková deska + sklíčko, tzn. dotykovou plochu a vrchní sklo, nikoliv ochranné tvrzené sklo, to v popisu produktu opravdu neuvádíme, čili obsah zásilky byl v pořádku.

JHMobil

• nesolidnost je to můj názor a nikomu ho nevnucuju

koupit výrobek který nefunguje na 100% po dotazu na reklamaci ev výměnu za jiné zboží sem jako odpověď dostat odkaz na internetové stránky jako vysvětleni no teda nic moc tak že sem přišel o 270kč Cca jako in důchodce super no

Reakce obchodu JHMobil

děkujeme za Vaši recenzi. Prostudoval jsem si emailovou komunikaci k Vaší objednávce. Nasměřovali jsme Vás kde byste také mohl hledat problém, přiblížili několik dalších faktorů, jako doporučení či rady.
    Neshledáváme na tomto nic zlého a nesolidního, pokud se Vám snažíme poradit nebo dát doporučení, které by mohlo Váš problém vyřešit.
    Hezký den,
    JHMobil.cz

• zbozi ktere jsem obdrzel je nefunkční

Reakce obchodu JHMobil

děkujeme za recenzi, u tohoto produktu jsme se s poruchou prozatím nesetkali.
    Nabízí se otázka zda jste si zvolil správný dobíječ, existují dva modely totožně vypadající s různými parametry MCS-02 (Vámi objednaný) MCS-04 který má jiné parametry nabíjení a zákazníci si je často mýlí, v takovém případě by se mohl jevit jako nefunkční avšak tomu tak nemusí být, jelikož Vámi objednaný není kompatibilní s novějšími přístroji. Doporučujeme porovnat označení uvedené na Vaší původní nabíječce.
    Děkujeme, JHMobil

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Prodává nekvalitní padělané příslušenství.

Obchod prodává levné napodobeniny, které kvalitou ani zdaleka neodpovídají OEM dílům přesto, že jsou v obchodě jako OEM označené.

Kromě toho také ignorují emaily.

Reakce obchodu JHMobil

byla provedena kontrola komunikace, na Vaše zprávy jste obdržel odpověď. Co se týká příslušenství, to jste nenakupoval. Zakoupil jste náhradní díl, u kterého v žádném případě nebylo uvedeno, že se jedná o originál, ale alternativu. Pokud nejste s výrobkem spokojen, máte samozřejmě právo na reklamaci nebo odstoupení od kupní smlouvy.

JHMobil

Objednala jsem si sklo do mobilu a po jeho nainstalování se zjistilo, že je nefunkční. Zboží budu vracet.

Reakce obchodu JHMobil

v případě závady na zboží máte samozřejmě právo na reklamaci nebo odstoupení od kupní smlouvy. Vaši zásilku budeme očekávat.

Kryt malý, vůbec nepasuje

Dobrý den paní S.......á,

objednávala jste originální náhradní díl, a to kryt na Lumii 535. Není možné aby byl "malý". Na skladě nám počet zásoby souhlasí, záměna na expedici je tedy málo pravděpodobná. Jste si jistá, že jste si objednala správný model? Určitě dořešíme vše k Vaší spokojenosti. Máte samozřejmě právo na reklamaci i odstoupení od smlouvy.

JHMobil

• firma není schopna sdělit ani tel.
    • Je to podvoník

Nenakupovat

Dobrý den pane R........e,

telefon je v kontaktech, také s námi můžete komunikovat na on-line chatu nebo e-mailem. S podváděním nemáme žádné zkušenosti.

Hezký den