• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

popis zboží neodpovídá skutečnosti

Reakce obchodu JHMobil

detailní popis produktu je v pořádku a veškerá specifikace je zde uvedena.

Jak jste nám sám zmínil v telefonickém rozhovoru, před zakoupením jste se s popisem produktu neseznámil a domníval se, že je specifikace jiná, toto již my bohužel ovlivnit nedokážeme. K seznámení s produktem a jeho vlastnostmi slouží jeho detailní popis, kde je vše o produktu popsáno.

S pozdravem JHMobil.cz

• Zboží bylo doručeno jiné, než bylo v objednávce.

• obchod za to asi nemůže spíše bordel v PPL

JHMobil mi dodal jiné pozdro, na email nereagují. Špatná zkušenost.

Reakce obchodu JHMobil

na Váš email jsme reagovali, shlédněte prosím spam zda Vám tam zpráva nezapadla, byly zde požadavky a vysvětlení, které bylo zapotřebí doplnit. Pouzdro bylo dodáno dle záznamů v pořádku.

S pozdravem JHMobil.cz

• Dobrá cena a některé výrobky ok, jiné ne...
    • Některé výrobky mají špatnou kvalitu.

Je třeba pěčlivě vybírat, co koupíte.

• rychlé doručení po zaplacení
    • rychlá reakce obchodu na emaily
    • cena baterie pouze 119,- Kč
    • v případě zřejmé chyby prodejce nepočítejte s jeho pomocí
    • nenechte se zlákat nízkou cenou baterie, neodpovídá výdrži originální.
    • vyhozených 119,- Kč + poštovné

Zakoupena baterie vydrží kratší dobu, než má původní z roku 2016 za kterou jsem právě kupoval tuto náhradní :-)). Naměřená kapacita 925mAh a 950mAh (ve dvou měřeních) neodpovídá deklarované kapacitě 1500mAh. Řekl sem si stane se, vyřeším s prodejcem ale ouha. Prodejce mi doporučoval namísto odstoupení od smlouvy reklamaci na kterou má ze zákona až 30dní. Solidní firma nejenže vrací poštovné i za náklady s vrácením zboží (a to i v případě kdy je zboží v pořádku), ale také je také schopná sebereflexe, když je chyba na její straně platí ona a nikoli zákazník.
    Ale bohužel kde není vůle není ani cesta.
    Sám sem nabídl osobní doručení zboží přímo na adresu firmy. Od obchodu mi přišlo celkem 5-mailu ale v žádném omluva ani náznak vstřícného řešení. Pozor tento obchod vám nejenže neuhradí náklady na vaše poštovné zpět prodejci při odstoupení od smlouvy, ale ani vám neumožní osobní vrácení na adrese firmy, mají to v podmínkách.

Vážený zákazníku,

podklady pro reklamaci produktu jste obdržel, taktéž pro případné odstoupení od KS. Neakceptování stanovených postupů z Vaší strany bohužel neovlivníme, platí pro každého.

V případě odstoupení od KS je Vám navrácena částka, kterou jste uhradil, tudíž informace kterou zde uvádíte, není pravdivá.

Jeli dle Vás produkt vadný, je zapotřebí jej reklamovat, pravidla jsou stanovena.

Na eshopu je vše řádně uvedeno, v případě emailové komunikace je Vám také vše potřebné sděleno.

S pozdravem JHMobil.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nízké ceny
    • Nákup pouze přes e-shop

Z e-shopu JHmobil.cz nakupují téměř 10let. Až ale při poslední objednávce mi místo objednaného ochranného sklíčka na Samsung Galaxy A3 přišlo sklíčko, které je pro tento typ telefonu "totální nesmysl" !!!

Reakce obchodu JHMobil

nesmysl určitě nikoliv. Zakoupil jste si typ skla "rovné sklo" na rovnou plochu LCD , v tomto případě tedy sklo končí v místě kde se začíná oblit LCD displej.
    (v popisu produktu je uvedena jak informace o provedení skla tak informace s přesným rozměrem)

Dále uvádíte model A3 což je konkrétně A300, sklo jste však zakoupil pro model A320, tyto telefony jsou dosti rozdílné.

S pozdravem JHMobil

• Je to šunt ani to nejde psal jsem vám ale žádná odezva klidně bych si doplatil a vzal jiný,tento leží v šuplíku nic nefunguje hruza

Reakce obchodu JHMobil

z Vaší e-mailové adresy neevidujeme žádnou zprávu. Pokud zboží není v pořádku, máte samozřejmě právo na reklamaci.

JHMobil.cz

Naprostá nespokojenost. Dodáno pouzdro na mobil s magnetickým uzávěrem. Magnetický uzávěr však jaksi naprosto nefunkční pro nedostatečnou magnetickou sílu magnetu. Tudíž pouzdro neplní to co by deklarováno. Odpověď pracovníka obchoduje, že je vše OK a musíme počkat až si "to sedne". Tak čekám až si to sedne .... . Naprosto žádný zájem ze strany prodejce o řešení vady výrobku. NEDORORUČUJI. Přístup prodejce a vadu budu řešit pře ČOI.

Vážený zákazníku,

vše co jste požadoval a bylo nutno dovysvětlit jsme Vám vysvětlili, produkt je z umělého materiálu tudíž chvíli trvá než si tzv. sedne a umělé materiály mírně povolí.

Tento druh pouzdra se u nás prodává řadu let, a setkává se s většinovou spokojeností na straně uživatelů.

V případě kdy se domníváte, že má produkt jakoukoliv vadu, postup pro reklamaci produktu naleznete u nás na eshopu.

• o žádné nevím

psané skladem zaplaceno a poté zboží není skladem

Reakce obchodu JHMobil

situace nás mrzí, jednalo se o ojedinělý případ, který vznikl při údržbě dat, přičemž v daný moment byl enormní zájem o objednaný produkt.

JHMobil.cz

Po doručení náhradního dílu a jeho osazení mi bylo sděleno, že je tlačítko touch id nefunkční.

Reakce obchodu JHMobil

náhradní díly jsou určeny pro odbornou montáž.

• Nikdo nereagoval na reklamaci

Reakce obchodu JHMobil

je nám líto , ale žádnou reklamaci od Vás neevidujeme, nyní jsme raději opětovně překontrolovali email, žádná zpráva nám od Vás nedorazila, taktéž nevidíme ani případný změškaný hovor pokud byl z Vaší strany uskutečněn.

Pokud máte s nějakým produktem problém, určitě nám dejte vědět.

Velmi rádi Vám poradíme jak máte postupovat, případně máme také veškeré informace uvedeny u nás na eshopu.

JHMobil.cz

objednané zboží ani po deseti dnech nepřišlo, nikdo mě nekontaktoval, nedoporučuji

• cena rychlost
    • obal na mobil byl nějaky mastný musel sjem ho vyčistit a obal na tablek, když dám nastojato tak přepadava dozadu a vubec nedrží...

Reakce obchodu JHMobil

co se týče TPU kolébky uvnitř pouzdra, ta není nikterak mastná, jedná se o pozůstatek z výrobního procesu. Pokud tam tento prvek zůstane, stačí jej otřít obyčejným hadříkem.

Univerzální pouzdro na tablet je určeno pro zařízení 7-8", pokud do něj vkládáte například zařízení jiných / větších rozměrů nelze 100% funkčnost garantovat.

V případě dotazů či nejasností nás prosím kontatujte na email, rádi vše upřesníme.

S pozdravem JHMobil.cz

Ani jedno ochranné sklo velikostne nesedí...

Reakce obchodu JHMobil

objednaná a dodaná skla jsou samozřejmě správná, skla užší od okrajů zařízení tak aby se Vám po aplikaci a následném kontaktu s lemem pouzdra, sklo nevzdouvalo. Je to běžná a obecně známá informace napříč všemi značkami. Typ skla který jste si objednala je vyráběn na rovnou plochu LCD, bez oblení a zakřivení displeje.

V popisu produktu je informace také detailně uvedena.

Zde je tedy z naší strany vše v pořádku, a dodáno přesně dle specifikace produktu.

S pozdravem JHMobil

• Bohužel z pěti kusu "Stlačený vzduch ve spreji 400ml" dostala jsem tři rozbité

Bohužel z pěti kusu "Stlačený vzduch ve spreji 400ml" dostala jsem tři rozbité , nevím či je to chyba ale příště již "NE"

Reakce obchodu JHMobil

je nám líto, ale nemáme zde od Vás žádné poškození zásilky oznámeno ani emailem ani telefonicky.

V případě, že přebíráte zásilku například viditelně poškozenou je vhodné toto při převzetí uvést řidiči, nebo takovou zásilku nepřebírat, případně rozbalit před řidičem na místě.

Hezký den,
    JHMobil.cz

• Na obrázku inzerují úplně jiný obal, než dodali.

Myslím, že ne každý má čas a chuť zkoumat, co objednává. Kouknu na vyobrazení a předpokládám, že to bute to zboží, které prodávají.

Reakce obchodu JHMobil

co konkrétně by mělo být v nepořádku? Z naší strany dodán produkt ten, který byl objednán, žádnou chybu či nesrovnalost zde nevidím.
    Tvar pouzdra a výřezy jsou vždy na odpovídajícím místě pro daný model pro nějž je pouzdro vyrobeno.
    Hezký den.
    JHMobil