• Bohužel z pěti kusu "Stlačený vzduch ve spreji 400ml" dostala jsem tři rozbité

Bohužel z pěti kusu "Stlačený vzduch ve spreji 400ml" dostala jsem tři rozbité , nevím či je to chyba ale příště již "NE"

Reakce obchodu JHMobil

je nám líto, ale nemáme zde od Vás žádné poškození zásilky oznámeno ani emailem ani telefonicky.

V případě, že přebíráte zásilku například viditelně poškozenou je vhodné toto při převzetí uvést řidiči, nebo takovou zásilku nepřebírat, případně rozbalit před řidičem na místě.

JHMobil.cz

• Na obrázku inzerují úplně jiný obal, než dodali.

Myslím, že ne každý má čas a chuť zkoumat, co objednává. Kouknu na vyobrazení a předpokládám, že to bute to zboží, které prodávají.

Reakce obchodu JHMobil

co konkrétně by mělo být v nepořádku? Z naší strany dodán produkt ten, který byl objednán, žádnou chybu či nesrovnalost zde nevidím.
    Tvar pouzdra a výřezy jsou vždy na odpovídajícím místě pro daný model pro nějž je pouzdro vyrobeno.
    Hezký den.
    JHMobil

• Obal na telefon vůbec neodpovídal fotografii na eshopu. Jak vizuálně, tak barvou.

Zboží jsem vrátila. Peníze mi přišly na účet do dvou dnů.

Reakce obchodu JHMobil

fotografie produktu odpovídá, výseky, otvory a tvar kolébky jsou vždy pro model uvedený v popisu produktu na svém místě.
    Z Vaší strany vidíme 2 objednávky, obě vrácené, je nám líto že jste se při výběru produktu 2x zmýlila ve svém modelu zařízení, to my však neovlivníme, při výběru je vždy zapotřebí znát přesně značení svého telefonu a dle něj pouzdro objednat.
    JHMobil

Pouzdro neodpovídá vyobrazení - nepěkná napodobenina

Reakce obchodu JHMobil

objednané pouzdro je dodáno v pořádku, u těchto pouzder je použita jedna fotografie, pro daný model jsou vždy výrobně přizpůsobené výseky a výřezy pro konektivitu a přístupové body.
    JHMobil

Odeslali jiný zboží než jaký jsem jobjednal.

Vážený zákazníku,
    z naší strany Vám bylo odesláno zboží přesně dle Vámi vytvořené objednávky, my manuálně do objednávek nikterak nezasahujeme, pokud jste se v objednání zmýlil vy sám, není to naše vina.

• rychlost dodání

nespokojenost se zbožím

• Vůbec nic pozitivního
    • Špatná komunikace, arogantní chování a hrozný problém vrátit peníze

Objednala jsem si pouzdro na mobil zaslali mi úplně jiné a na to konto měli strašný problém se mnou vyřídit reklamaci a o vrácení peněz ani nemluvím !!!! Tento eshop absolutně nedoporučuji objednávejte jinde třeba (editováno).

Vážený zákazníku,
    z naší strany Vám byl odeslán produkt dle Vámi vytvořené objednávky.
    Vaše odstoupení od kupní smlouvy bylo vyřízeno v zákonem stanovené lhůtě, a částka Vám byla navrácena.

NEOCHOTA ŠPATNÉ ZBOŽÍ

• ochranné sklo se nepřichytilo asi 5mm kolem

zboží mi nevyhovuje psala jsem email na výměnu a nikdo mi za 3 dny nebyl schopný odpovědět na email NEDOPORUČUJI

Vážený zákazníku,
    je nám velmi líto, ale žádnou zprávu zde od Vás nevidíme.
    Veškeré informace máme uvedeny u nás na eshopu, zde jsou uvedeny postupy jak pro výměnu tak možnost vrácení, postačuje si je tedy pročíst a dle nich postupovat.
    JHMobil

• Část dodaného zboží je nefunkční, obchod nereaguje na zprávy.
    • Prodejce změnil dopravce na jiného než jsem si vybral, ten poté nechal balíček ležet ve výdejně daleko od mého bydliště.

Reakce obchodu JHMobil

změna přepravce byla nutná z důvodu jenž byl v informačním emailu uveden, pro urychlení expedice jsme bez doplatku zaslali na naše náklady kurýrem PPL.
    Pokud máte s některou z položek jakýkoliv problém, postup pro reklamaci zboží máme na webu uveden.
    S pozdravem JHMobil

• Lepidlo, které jsem si zde koupil na lepení zadního kritu mobilu, bylo staré a ztuhlé bez špičky k aplikaci.

Reakce obchodu JHMobil

lepidlo zatuhlé být nemůže, vršek je originálně chráněn plíškem, který je zapotřebí propíchnout opačnou stranou víčka.
    Hezký den.
    JHMobil

Dorazily tři krycí skla. Nebyla zaoblená a jsou menší, než-li obal mobilu. Jedno z nich bylo prasklé. Kupodivu ;) to, které bylo uprostřed svázané k těm dvěma vnějším... takže prodejce o tom musel vědět.

Reakce obchodu JHMobil

skla jsou před expedicí a zabalením kontrolována, přesný rozměr skel a také varianta a provedení skla je uvedena v popisu produktu.
    Dojde li při přepravě k poškození, postačuje to dle satnoveného způsobu nahlásit společně s fotografiemi.
    Vše máme na webu zřetelně uvedeno a popsáno.
    JHMobil

Obchod je přehledný i dodání zboží bylo v pořádku, jen objednané zboží nesplnilo tu funkci kterou jsem očekávala, musela jsem bohužel vrátit.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

jsem velmi nespokojená se zakoupeným produktem, vlastně se nedá použít, za tu cenu to bylo zřejmě buď, a nebo... sluchátka šumí, ruší druhou stranu, které je voláno, každá změna hlasitosti je hlasitě slyšet jak u mě, tak u volaného, konektor také šumí, když se s ním pootočí (omylem), apod. Raději bych hodnotila produkt, než obchod, ale tuhle možnost tu nemám, tak aspoň takto. Upřímně bych raději produkt vrátila vč. poštovného, třeba mi doporučíte kvalitnější sluchátka? Nespokojenost s produktem ovlivnilo moje vnímání obchodu, mám za to, že se tu prodávají nefunkční cetky :-(

Reakce obchodu JHMobil

setkala li jste se u produktu s vadou, můžete uplatnit reklamaci dle OP a reklamačního řádu který, je na našem eshopu uveden.
    Z recenze takto na dálku bohužel vadu posoudit nedokážeme, zakoupený produkt patří mezi jeden z nejprodávanějších na našem eshopu, reklamace jsou u něj v minimálním měřítku.
    Velmi rádi se na produkt a vyřešení Vašeho problému podíváme.
    S pozdravem JHMobil

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zakoupená baterie vydrží nabitá v nepoužívaném mobilu jen dva dny

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

• Folie na mobil, která mi dorazila vůbec nefunguje, sama se odlepuje, musím si koupit novou a tuhle vyhodit.!!