zbozi prislo s vyrobni vadou, kterou jsme nahlasili ale reakce obchodu absolutne zadna. tento obchod nikomu nedoporucuji

• Objednaný datový kabel, přestože značen jako kompatibilní pro iPhone XS, data nepřenese. Jde o draze prodávanou levnou nahrážku.

je to šunt i nabíječka, která se přehřívá

děkujeme za recenzi.
    Vámi objednané kabely v ceně 49,- Kč nepovažujeme za předražené, kompatibilitu máme ověřenou na svých telefonech, přetrvává li u Vás nějaký problém můžete nám kabely vyreklamovat či vrátit.
    Doporučili bychom Vám v takovém případě zakoupení kabelu originálního které máme samozřejmě také v nabídce, stejně jako dalších asi 30 druhů pro Váš iPhone, bohužel jste si zvolil to nejlevnější z nabídky a zřejmě se setkal s vadným kusem, postupy pro reklamaci naleznete na našem eshopu.

• nefunkční produkt

Reakce obchodu JHMobil

v případě problémů se zbožím máte samozřejmě právo na reklamaci.

JHMobil

• Bohužel objednávka je od 7. prosince na depu PPL, nikdo mě s tím nekontaktoval

Zkuste sehnat solidnějšího partnera, než ubohý PPL. Dopravci jste objednávku předali rychle, ale nehlídáte bohužel její stav.

Reakce obchodu JHMobil

děkujeme za recenzi pro našeho přepravce, není však na místě ji sdělovat zde.
    Je nutno pochopit že jsou vánoce, a přepravci mají tím pádem nejvytíženější období roku, tedy sezónu, která je ze strany prodejců jakkoliv neovlivnitelná. Číslo zásilky jste obdržel do emailu po expedici, a v tomto předvánočním období předpokládme že si každý zákazník dokáže dohledat případně s přepravcem upřesnit stav či doručení zásilky.
    Přejem hezké vánoce,
    s pozdravem JHMobil

• `Baterie do Iphone 6s byla uvedena jako originalni ale bohuzel neni a nefunguje mereni kapacity baterie = china .

mylne informace na webu

Reakce obchodu JHMobil

děkujeme za recenzi, nejsme si však jisti zda patří nám. U baterií Apple máme ověřeno nezávisle od servisů kam dodáváme že měření kapacity je v pořádku.
    S pozdravem JHMobil

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Ceny
    • Neoriginální zboží. Zboží nabízené jako originální, originální není.

Objednal jsem konkrétně sluchátka Apple earpods. V popisku uvedeno, že jsou sluchátka originální. Bohužel nejsou. Nelze tedy doporučit nákup v tomto obchodě. Nedá se jim jednoduše věřit.

Reakce obchodu JHMobil

děkujeme za recenzi, nyní jsme kontrolovali Vaší objednávku, sluchátka bezpochyby originální dorazila, vidíme dodavatele kde absolutně není o originalitě pochyb. Pro příště doporučíme snad jen trošku rozvážnosti než některý obchod z něčeho takového obviníte.
    S pozdravem JHMobil

Hrozní doručení šílené čekáte na to 100 let.

Reakce obchodu JHMobil

Vaše objednávka proběhla v sobotu 15.09.2018, a v pondělí 17.09.2018 jsme ji ráno vyexpedovali.
    Během víkendu přepravci bohužel zásilky nesvážejí, tudíž jsme Vám ji odeslali první možný pracovní den.
    S pozdravem JHMobil

• Nejasné názvy výrobků - dejte si pozor, abyste si nespletli nabíjecí kabel s datovým, datovým kabelem nejde nabíjet, proto je levnější.

• Zboží jsem převzal vše poškozený použité ,dodavatel bez chování prostě nejhorší internetový obchod nikdy bych tu nic nekoupil
    • Nejhorší internetový obchod

Objednal jsem si zboží v hodnotě 800kc a všechno bylo použité popraskane, prostě vše slo do popelnice a když jsem chtěl reklamovat tak ještě jsem dostal vynadáno že něco chci reklamovat a svádějí to pak na tý co zboží rozvazi. Můj názor nejhorší zloději co můžou být na netu

Reakce obchodu JHMobil

proč prosím lžete, napsal jste kompletně smyšlenou recenzi? , můžeme doložit veškerou Vaší vulgární komunikaci.
    Pro upřesnění a čitatele recenzí, zákazník si u nás zakoupil celkem 5 položek, všechny dorazily v pořádku (použité zboží či pouzdra skutečně neprodáváme). U dvou položek došlo zřejmě při přepravě k poškození, obratem jsme začali situaci řešit a požádali zákazníka o doplnění fotografie stavu zásilky v jakém dorazila abychom mohli veškeré náležitosti předat přepravci a situaci co nejrychleji dořešit.
    Bohužel se nám tohoto nedostalo a již jsme byly jen častováni výrazy které zde skutečně uvést nelze.
    Závadějící recenze, mstivá, ale i za tuto zkušenost děkujeme.

už nikdy nic nekoupím

Obchod jako takový nemá naprosto vyřešenou dopravu. Slibují doručení do dvou dnů, uplynulo 14 dní a zboží stále nemám a evidentně to nikoho nezajímá ani v obchodě ani v PPL, odkud mi odpověděli, že je doba dovolených - ano, pochopila týden místo dvou dnů, ale 14 dní a déle?

Reakce obchodu JHMobil

Vaše objednávka, vytvořená 09.07.18, byla z naší strany expedována 10.07.18. Bohužel se na trase při doručování stala u přepravní společnosti chyba a došlo k prodlení s dodáním. Toto již nedokážeme ovlivnit. Nicméně vše jsme dořešili k Vaší spokojenosti a k žádné újmě nedošlo.

JHMobil

• Neuvěřitelné chování firmy při vracení zboží

Reakce obchodu JHMobil

byla zkontrolována komunikace, a ve Vašem případě nelze zaměňovat reklamaci s vrácením zboží. Produkt neměl vady, byla jste s ním ale nespokojená, k případu bylo tedy postupováno jako k odstoupení od kupní smlouvy a částka byla navrácena v řádném termínu. K žádnému pochybení ze strany zaměstnanců nedošlo.

• Rychlé vyřizení objednávky
    • Možnost platby kartou
    • Zboži jsem nucen reklamovat,to však nevím jestli je chyba obchodu

Objednal jsem baterii k mobilu . Baterie však není dobrá, vydrží ještě méně než ta co jsem měl v mobilu 4 roky, a za kterou jsem ji chtěl vyměnit.
    Tak že reklamace. To je ale spiše chyba konkretního zboží než obchodu . Tak uvidím jak dopadne reklamace.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Velmi špatné provedení výrobku.

Nekvalitní výrobek.

Reakce obchodu JHMobil

pokud jste se zbožím nespokojen, či nesplňuje Vaše představy, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy. Náhradní díly, které jsou alternativou k originálu jsou plně funkční a účel velmi dobře splňují. Nicméně nemusí uspokojit náročného uživatele. Shoda samozřejmě nemůže být 100%, tomu odpovídá i cenový rozdíl.

JHMobil

Objednal jsem baterii do tabletu a otvírací nástroj krytů. Byl to jediný obchod kde baterií měli original. Baterie přišla, ale nástroj na otevírání nebyl v balíku. Na faktuře byl účtovaný. Jelikož nebyl tak pro mě důležitý, neřešil jsem to. Ale když mě někdo otravuje s nějakým názorem, tak to tam napíšu.

Reakce obchodu JHMobil

děkujeme za recenzi, zapomněl jste uvést, že jsme Vám otevírací nástroj v hodnotě 25 Kč obratem doposlali samostatnou zásilkou.
    Hezký den,
    JHMobil

• Sklo na telefon přišlo praskle

Reakce obchodu JHMobil

každé sklíčko před odesláním kontrolujeme, dojde li k poškození během přepravy je zapotřebí škodu nahlásit a zdokumentovat pro přepravce, který za poškození nese odpovědnost a je pro tyto případy pojištěn. Toto jsme Vám také sdělili do telefonu a požádali Vás o doplnění, bohužel jste tak již neučinila a neobdrželi jsme od Vás požadované fotografie. Při takových situacích je nutná spolupráce obou stran.
    JHMobil

• Zboží, které mi došlo nebylo v odpovídající kvalitě. Odstoupil jsem od smlouvy a vracím ho.

Reakce obchodu JHMobil

Vaše objednávka byla prověřena. Baterie je plně funkční, datum výroby 11/17. Na produktu nebyl shledán žádný kvalitativní problém.

JHMobil

• Informoval jsem se na zboží a bylo mi řečeno, že se jedná o velice kvalitní Display pro iPhone 7, kterých prodají 150 kusů měsíčně a nikdy neměli reklamaci. Display je naprosto nepoužitelný - má příšerné barvy, nefunguje 3D touch funkce, nefunguje s ním čtečka otisku prstu, atd..

Už si nikdy více nic nekoupím. Naprosto nedůvěryhodný prodejce.

Reakce obchodu JHMobil

bohužel, vyjímka potvrzuje pravidlo. Je nám líto, že jste se setkal s vadným zboží, máte samozřejmě právo na reklamaci..