Sazenice jahod byly sice pěkně zabaleny, ale některé z nich už byly v takovém stavu, že se ani neujmuly.

• Zavádějící reklama. Zboží neodpovídá tomu co reálně posílají.

Zakoupili jsme sazenice jahod a přišli nám suché kořeny

• Objednavka byla pred tydnem prijata a to je veskera informace z obchodu, kterou jsem dostala. Pokud objednavka nebude expedovana nasledujici pracovni den, objednavku zrusim.

Dobrý den, Květo Havelková,

Vaši objednávku jste si vytvořila s úhradou předem na náš bankovní účet.
    Informaci, že stále neevidujeme Vaši platbu jste obdržela na e-mail: [email protected].

Dnes bylo zjištěno, že jste při platbě uvedla špatný variabilní symbol, proto se platba nemohla s objednávkou spárovat.

Po právu Vás žádáme o smazání/úpravu této klamavé recenze.

Ivana z Jahodárny

Již bych tam nenakoupila.

Dobrý den, Evo Markvartová,

prosím, co bylo v nepořádku s Vaší zásilkou?
    Vaše objednávka byla předána přepravci hned druhý den po jejím přijetí.
    Dle kamerových záznamů byly do zásilky vloženy oba produkty, které jste měla objednané.
    Mix Roselily lilií je jeden z nejlépe hodnocených produktů u nás, za poslední 3 roky na něj neevidujeme ani jednu stížnost/reklamaci.
    Zároveň od Vás neevidujeme žádný hovor, e-mail, ani podání reklamace.
    Žádáme Vás tedy o vysvětlení. V opačném případě budeme nuceni nahlásit Vaši recenzi jako lživou/klamavou a úmyslně založenou za účelem poškození jména společnosti.

Ivana z Jahodárny

Objednala jsem si 6 sazenic begonií 3 byli v pořádku a 3 na vyhození. Nebyli kvalitně zabalené pro přepravu a ty 3 byli namrzlé. Stáli dost peněz a polovina na vyhození. Jsem velmi zklamaná

Dobrý den, Lenko Preslová,

velice mne mrzí, pokud Vaše objednávka nedorazila podle Vašeho očekávání.
    Naše zákaznická podpora v registru reklamací, ani v e-mailové schránce neeviduje žádnou informaci o tom, že by bylo něco v nepořádku nebo, že byste byla s nečím nespokojená.
    Pokud chcete situaci řešit ke své spokojenosti, prosím, obraťte se na kolegyně, jistě společně dokážete najít způsob, jak vše napravit.

Hezký den.

Jitka z Jahodárny

Sazenice růží přišly ve velmi špatném stavu. Černé větve a olámané nové výrůstky. Velké zklamání jelikož miluji zahradu a růži Bajazo jsem chtěla pro včelky.......

Dobrý den, Ivano Hyrmanová,

velice mne mrzí, pokud Vaše objednávka nedorazila podle Vašeho očekávání.

Hezký den.

Nekomunikuji

Dobrý den, Lenko Musilová,

Vaši objednávku jste uhradila až 25.4.2024, téhož dne jste byla e-mailem informována, že jsme vaši objednávku předali do skladu a v následujících dnech (max. 3 dny) bude Vaše objednávka expedována.
    Dnes, tj 30.4.2024 byla Vaše objednávka předána přepravci, tj. třetí pracovní den od vašeho zaplacení.

E-mail, ani zmeškaný hovor v pracovní době od Vás žádný neevidujeme...

Proč, prosím, poškozujete jméno naší společnosti touto lživou recenzí, že nekomunikujeme?
    Naopak drtivá většina zákazníků si velice chválí rychlou zpětnou vazbu a vstřícnost naší zákaznické podpory.

Ivana z Jahodárny

Opravdu nepříjemný zážitek. Tyden trvalo, nez doslo k expedici mnou zakoupenoho zboží. Potom byla rostlina poslána na spatne vydejni misto - jine, nez jsem zvolila v objednávce. Kdyz jsem volala, proc je rostlina jinde, řekli jste mi, ze urcite bylo mnou zvolené vydejni misto plné. Overovala jsem a nebylo, řekli mi, ze nebyli plní ani na Vánoce. S PPL jsem si vse musela dojednávat sama.Každopádně jste rostlinu poslali na jine vydejni misto a to skutecne plné bylo. Takze PPL rostlinu nechali na dalsim, jiném miste. Toto misto ma ale otevřeno pouze do 15 hodin, v patek do jedne. Pracuji a proto jsem si zboží objednává tam, kde maji do 18:30 hod. PPL me nejdřív poslali do haje, nakonec mi ale zařídili převoz na spravne vydejni misto, netušila jsem ale, ze to bude trvat tyden. Rostlina prisla v hrozném, zubozenem stavu, v igelitové sáčku, zaparena, hlína vysypana, listy nektere oschle, jine hnily. Poslu vam fotografie a od vas chci, abyste mi poslali rostlinu novou. Je mi za vas trapne, vy byste meli byt ti, kterým na kondici rostlin zalezi nejvice, cele je to vase vizitka.

Dobrý den, Heleno Maršíková,

Vaše objednávka byla expedována přesně pátý pracovní den, od přijetí platby. Tedy v řádném termínu, o kterém jste byla informována při vytváření objednávky.
    Není v našem zájmu svévolně měnit doručovací místa.
    Naopak toto právo má a poměrně často ho využívá přepravní služba, bez vědomí zákazníka.
    Opravdu mě mrzí, že s nimi máte tyto zkušenosti. A popravdě řečeno, zde je nevyřešíme....
    Pokud s námi chcete situaci řešit, obraťte se, prosím, na naši zákaznickou podporu, kde kolegyně jistě najdou způsob, jak nakonec vše urovnat.

Veronika z Jahodárny

• Velmi špatná logistika doručení rostlin.

Zboží bylo odesláno v pondělí. Ve čtvrtek když jsem se po něm sháněl tak mi na PPL řekli že je balík moc velký tak jim ho ve vybrané prodejně nevzali, s tím že doručí jinam. V pátek volám znovu a PPL mi oznámila že mi to doručí domů. Přišlo to tedy až za týden v pondělí odpoledne. Sadba Korony byla vysypaná ze sadbovače a suchá protože balík neměl označení kde je vrch a neoklápět. Tato sadba byla také slabá a velmi málo zakořeněná bez bílých kořínků. asi zapařená. Pochybuji že se ujme.

Dobrý den, pane Miroslave Samku,

po prověření celé situce nedošlo z naší strany k žádnému pochybení.
    Krabice byla od nás předána dle pravidel pro správnou manupilaci se zásilkou. Tj. označení přepravním štítkem na vrchním víku krabice a dno krabice bylo rovnoměrně zatíženo, aby nedocházelo k překlápění krabice.
    Vaší recenzí hodnotíte špíše práci přepravní společnosti PPL, ne nás.

Žádáme Vás tedy, po právu, o smazání/úpravu této recenze dle skutečných faktů.
    Bohužel v silách naší společnosti není ovlivnit, zda bude zásilka přijata na výdejní místo.

Ale věřte, že kdybyste situaci s námi řešil, přes zákaznickou podporu, udělily bychom vše pro to, aby Vám zásilka byla doručena dříve.

Veronika z Jahodárny

- dlouhá doba doručení (víc jak 10dnů), v r.2023 obdobná zkušenost, po urgenci objednávky zboží dorazilo po 15.dnech
    - chtěla jsem 23.04.24 doobjednat nějaké zboží, abych nemusela platit 2x poštovné (expedice původní objednávky z 14.04 24 prý zítra, nebo pozítří 25-27.04.24). Bohužel mi nebylo vyhověno. Asi nechtějí další peníze od zákazníka. Pro mě to znamená jediné, příště budu objednávat u jiného dodavatele.

Dobrý den, paní Naďo Sedláková,

dle e-mailové komunikace vidím, že jste obdržela informaci, že se vaše objednávka již nachází ve skladu a bude v následujících dnech vyřízena a z toho důvodu nelze s objednávkou již nijak manipulovat.
    I přes tuto informaci, jste žádala o přidání zboží k objednávce..... Kolegyně Vám tedy opravdu vyhovět nemohla.
    V roce 2023 od Vás žádnou objednávku nevidím.

Už týden čekám na zboží

Dobrý den, Lukáši Novotný,

Vaše objednávka byla expedována přesně pátý pracovní den. Tedy v termínu, o kterém jste byl informován při vytváření objednávky.
    Zároveň v historii objednávky vidím, že jste byl průběžné o stavu své objednávky informován.

Vaše negativní recenze je tedy bezpředmětná.

Ivana z Jahodárny

Zboží v době objednávky a zaplacení online bylo skladem,zboží objednáno a zaplace no 8.4. ,bylo nachystáno na vyzvednutí 17.4.,o den dříve bylo odesláno od prodejce.
    Místo mnou objednané a zaplacené odrůdy Mara Bois A+ (2bal), přišlo jedno jedno Mara Bois A+ a druhé Diamante A.
    Nevím proč,se mnou to nikdo s obchodu nepsal.
    Obchod to měl tedy vykompenzovat v dopravě a omluvit se za změnu.
    Nehledě s délkou dodání.
    Nic se nestalo,nedoporučuji.

Dobrý den, pane Davide Svobodo,

snažili jsme se Vás opakovaně kontakovat, telefonnicky i e-mailem, bohužel již několik dní na naše e-maily, ani zmeškané hovory nereagujete.
    Chtěli jsme Vás informovat, že dle ověření na kamerových záznamech Vám zaměstnankyně zaměnila štítek u jednoho svazku jahodníků.
    Za tuto chybu se velmi omlováme.
    Zboží jste dostal v pořádku tak, jak jste si jej objednal, bohužel však lidskou chybou, byl produkt označen jiným štítkem.
    Přijměte, prosí, ještě jednou naši omluvu.

Jitka z Jahodárny

Zboží nedorazilo a obchod nekomunikuje.

Zatím jsem nebyl důvod psát špatné recenze, ale tentokrát to trvá docela dlouho, zásilka ještě nedorazila, kdyby mi někdo napsal z obchodu, že se na ní pracuje, přijala bych fakt a čekala, ale zaplatila jsem předem a nic se neděje, vím, že je v této jarní době hodně práce, ale???

Dobrý den, paní Dano Králová,

Vaší objednávka také obsahuje zakořeněné jahodníky, které v minulém týdnu dorostly do prodejní kvality a začínáme je postupně expedovat.
    Objednávku můžete očekávat v první polovině tohoto týdne.

Veronika z Jahodárny

• Placeno online 13.4. dnes 19.4. a žádná komunikace.

Dobrý den, Radko Kocourková,

dnes je pátý expediční den od přijetí platby za Vaši objednávku.
    Jinými slovy, došlo k expedici v termínu o kterém jste byla informována při vytváření objednávky.
    Komunikace o přijetí objednávky i o přijetí platby byla odeslána na Váš e-mail.
    Zmeškaný hovor od Vás neevidujeme.
    Na e-mail ze dne 16.4. v čase 12:58 jsme reagovali ještě ten samý den.

Prosíme Vás, po právu, o smazání/ úpravu Vaší lživé a klamavé recenze.

Ivana z Jahodárny

Zaplacené zboží nedorazilo ani za 14 dnů a obchod nekomunikuje.

Dobrý den, paní Ireno Koutná,

pokud si objednáváte produkty z předobjednávky, nebo s dostupností na cestě, je potřeba počítat s delší dobou dodání.
    Na tyto produkty se nevztahuje expediční doba 1 - 5 pracovních dní.
    Žádný e-mail ani zmeškaný hovor od Vás neevidujeme, co tedy máte na mysli tvrzením "obchod nekomunikuje"?

Jitka z Jahodárny

• Na moji objednávku zatím nikdo nereagoval a od 11.4,nikdo ani nepotvrdil jestli jste objednávku dostali .V minulých objednávkách byla vaše vazba perfektní .Doufám,že i tato objednávka bude bez problémů.S pozdravem Kopecký

Dobrý den, pane Karle Kopecký,

pokud mám správné informace, objednávka byla minulý týden vyřízena.
    Potvzení a ostatní komunikaci máte odeslanou na e-mailovou adresu: [email protected]
    Není vyloučeno, že Vám naše e-maily spadají do spamu. Prosím, kontrolujte si i tuto složku.

Veronika z Jahodárny

Doufám, že svoje hodnocení budu moci změnit až zboží skutečně dorazí.

Dobrý den, paní Jarmilo Kamlerová,

Vaše objednávka obsahuje produkt, který měl při objednání dostupnost: v průběhu dubna.
    Zpracována bude v průběhu příštího týdne.

Veronika z Jahodárny

• Velmi pozdní dodávka zboží.

Dobrý den, pane Dalibore Vašinko,

Vaše objednávka právě ve skladu čeká na zabalení, bude tedy odeslána v termínu, o kterém jste byl při vytváření objednávky informován.
    Žádáme Vás, po právu, o smazání této klamavé recenze.

Jitka z Jahodárny

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.