Perfektní balení, rostlinky přišly v bezvadném stavu, skvělá komunikace obchodu, s nákupem jsme moc spokojeni.

Pěkný výběr, dobrá komunikace

• Zboží bylo perfektně zabaleno, rostliny ( sazenice maliníku a ostružiníku) silné a ve výborné kondici.

Nekomunikuji

Dobrý den, Lenko Musilová,

Vaši objednávku jste uhradila až 25.4.2024, téhož dne jste byla e-mailem informována, že jsme vaši objednávku předali do skladu a v následujících dnech (max. 3 dny) bude Vaše objednávka expedována.
    Dnes, tj 30.4.2024 byla Vaše objednávka předána přepravci, tj. třetí pracovní den od vašeho zaplacení.

E-mail, ani zmeškaný hovor v pracovní době od Vás žádný neevidujeme...

Proč, prosím, poškozujete jméno naší společnosti touto lživou recenzí, že nekomunikujeme?
    Naopak drtivá většina zákazníků si velice chválí rychlou zpětnou vazbu a vstřícnost naší zákaznické podpory.

Ivana z Jahodárny

• balík řádně zabalen a označen a hlízy mečíků a sazenice růže v perfektním stavu a jsem velice spokojen

• Dlouhá čekací doba

jenom spokojenost

Opravdu nepříjemný zážitek. Tyden trvalo, nez doslo k expedici mnou zakoupenoho zboží. Potom byla rostlina poslána na spatne vydejni misto - jine, nez jsem zvolila v objednávce. Kdyz jsem volala, proc je rostlina jinde, řekli jste mi, ze urcite bylo mnou zvolené vydejni misto plné. Overovala jsem a nebylo, řekli mi, ze nebyli plní ani na Vánoce. S PPL jsem si vse musela dojednávat sama.Každopádně jste rostlinu poslali na jine vydejni misto a to skutecne plné bylo. Takze PPL rostlinu nechali na dalsim, jiném miste. Toto misto ma ale otevřeno pouze do 15 hodin, v patek do jedne. Pracuji a proto jsem si zboží objednává tam, kde maji do 18:30 hod. PPL me nejdřív poslali do haje, nakonec mi ale zařídili převoz na spravne vydejni misto, netušila jsem ale, ze to bude trvat tyden. Rostlina prisla v hrozném, zubozenem stavu, v igelitové sáčku, zaparena, hlína vysypana, listy nektere oschle, jine hnily. Poslu vam fotografie a od vas chci, abyste mi poslali rostlinu novou. Je mi za vas trapne, vy byste meli byt ti, kterým na kondici rostlin zalezi nejvice, cele je to vase vizitka.

Dobrý den, Heleno Maršíková,

Vaše objednávka byla expedována přesně pátý pracovní den, od přijetí platby. Tedy v řádném termínu, o kterém jste byla informována při vytváření objednávky.
    Není v našem zájmu svévolně měnit doručovací místa.
    Naopak toto právo má a poměrně často ho využívá přepravní služba, bez vědomí zákazníka.
    Opravdu mě mrzí, že s nimi máte tyto zkušenosti. A popravdě řečeno, zde je nevyřešíme....
    Pokud s námi chcete situaci řešit, obraťte se, prosím, na naši zákaznickou podporu, kde kolegyně jistě najdou způsob, jak nakonec vše urovnat.

Veronika z Jahodárny

• Zatím nevím
    • Hodně dlouhá dodací doba
    • Zboží ještě nedorazilo a už přišel mail k vyplnění recenze tak píšu ‍♀️

Ještě před zakoupením jsem se podívala na recenze a s dlouhou dodací dobou jsem počítala, bohužel na stránkách jsem tuto informaci nenašla, možná by bylo dobré zmínit to, že i zboží skladem zasílají nejdřív za týden, jinak může být zákazník zklamán. Snad budou rostliny alespoň za to čekání stát za to.

• Pestrý výběr, rychlé dodání
    • Balík přes víkend byl na poště, teď jsem měla objednány cibulky, pokud by to byly sazeničky,asi by trošku utrpěly.

Vše naprosto super.

Objednáno, zboží do 2-3 dnů, ode mě dobrý ...

• Velice spokojená, první odběr a nemůžu vynachválit

Ivana z Jahodárny

• Velmi špatná logistika doručení rostlin.

Zboží bylo odesláno v pondělí. Ve čtvrtek když jsem se po něm sháněl tak mi na PPL řekli že je balík moc velký tak jim ho ve vybrané prodejně nevzali, s tím že doručí jinam. V pátek volám znovu a PPL mi oznámila že mi to doručí domů. Přišlo to tedy až za týden v pondělí odpoledne. Sadba Korony byla vysypaná ze sadbovače a suchá protože balík neměl označení kde je vrch a neoklápět. Tato sadba byla také slabá a velmi málo zakořeněná bez bílých kořínků. asi zapařená. Pochybuji že se ujme.

Dobrý den, pane Miroslave Samku,

po prověření celé situce nedošlo z naší strany k žádnému pochybení.
    Krabice byla od nás předána dle pravidel pro správnou manupilaci se zásilkou. Tj. označení přepravním štítkem na vrchním víku krabice a dno krabice bylo rovnoměrně zatíženo, aby nedocházelo k překlápění krabice.
    Vaší recenzí hodnotíte špíše práci přepravní společnosti PPL, ne nás.

Žádáme Vás tedy, po právu, o smazání/úpravu této recenze dle skutečných faktů.
    Bohužel v silách naší společnosti není ovlivnit, zda bude zásilka přijata na výdejní místo.

Ale věřte, že kdybyste situaci s námi řešil, přes zákaznickou podporu, udělily bychom vše pro to, aby Vám zásilka byla doručena dříve.

Veronika z Jahodárny

Poprvé ale vše bylo ok

Ivana z Jahodárny

• Při první objednávce, ktera mi dorazila tento týden vse super.Perfektní sazenice, vše skvěle zabaleno. Čekám další objednávku.

Obchod super. Skvělá komunikace,perfektní balení zboží, zdravé a krásné sazenice. Nemám nic,co bych zkritizovala.

- kvalitní sazenice
    - výborná komunikace
    - velmi dobře zabalené

V pořádku

Ivana z Jahodárny

Zatím nemám žádné negativní zkušenosti.
    Uvidím později, zda se objednané zboží ujme.