Vše vynikající, rychlost dodávky, kvalita zboží

• Profesionalni pristup
    • Ochotny personal
    • Prijemne prostredi
    • Neni mozne se telef. spojit primo s prodejnou, ale jen pres nejakou centralu

• Přehledný

rychlost dodání

Rychlé vyřízení

• speciálka apple
    • velký výběr
    • téměř vše skladem
    • vysoké ceny
    • zavádějící informace na webu - výkupní bonusy
    • neprofesionální jednání personálu(nejsou schopni ani vysvětlit proč bonus nedostanete)

Nakupuji zde opakovaně, ale atmosféra a obsluha obchodu se změnila z místa kde bylo možné získat kvalifikované rady a koupit výrobky za přiměřenou cenu se změnila na obyčejnou šméčkovou prodejnu s elektronikou, kde se vás snaží obrat na výkupu o každou korunu, to co je na jako akce na webu najednou neplatí a nejsou schopni ani vysvětlit proč. Škoda příště půjdu jinam.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Vámi udělené hodnocení je pro nás velice důležité a posouvá nás dále. Budete-li nám chtít sdělit další podrobnosti, budeme rádi. Obrátit se na nás můžete pomocí e-mailového spojení [email protected].

tým iSTYLE

• Těšil jsem se na prohlídku kamenné prodejny Masaryčka.
    • Prodejna v centru Prahy, krásná a reprezentativní.
    • Dostupná MHD.
    • Bohužel, personál není vyškolen na takovou úroveň, která by reprezentovala jak toto místo, tak prodej Apple. Stále na člověka dýchá ta naše česká malost.

Prodejna iStyle Masaryčka v centru Prahy,je krásná a reprezentativní.

tým iSTYLE

Obsluha perfektní a navíc rozumí zboží, které prodává.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

• spolehlivost
    • dlouhá tradice na českém trhu

• Přehlednost

O žádné nevím...

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Moc nás těší Vaše pozitivní zkušenost! Věříme, že jich bude ještě několik :-)

tým iSTYLE

• rychlou reakce na objednávku

Předaní produktu v čas

• perfektní služby, doporučuji

Dobrý den, Jane,

Moc nás těší Vaše pozitivní zkušenost! Věříme, že jich bude ještě několik :-)

tým iSTYLE

• Neprofesionalita zákaznického centra a pracovnice K.Kmochové.

17.6.24 jsem objednala Macbook Pro, objednávka potvrzena, druhý den mail, že obj. 2000347861 ruší z důvodu vyprodání produktu. Hned nato jsem udělala druhou objednávku 2000347983 téhož. Zároven jsem volala na zákaznickou linku pro ověření, zda je objednávka opravdu platná.Operátorka byla arogantní, neochotná, stěžovala jsem si na ni a firma se mi telefonicky omluvila na základě zpětného poslechu hovorů s ní. Peripetie se zrušenou objednávkou, střet s protivnou operátorkou, tím to začalo. Následně mi bylo sděleno p. K.Kmochovou, že vyzvednutí nové objednávky prodlužuje o 3 dny. Když jsem na prodejnu dorazila v 18.00,nic nebylo nachystané a objednávka byla zrušena!! Prodavač mi sdělil, že to bylo rezervované jen do 13.00 a to dokonce za cenu o 20000 vyšší, než jsem notebook objednávala. Ačkoliv v mailu přišlo potvrzení, že rezervace jsou vždy do 21.00 na dané prodejně. Zde očividně levá ruka neví co dělá pravá a já tímto p.Kmochové "děkuji" za komplikace díky její nekompetentnosti. Kvůli ní jsem přišla o možnost 14denní lhůty pro vrácení zboží, protože tím, že objednávka byla zrušena, musela jsem notebook zakoupit na místě a p.prodavač po schválení od vedoucího mi na notebook poskytl slevu, za kterou jsem jej nakoupila původně přes internet. Za tuto cenu již byl notebook vyprodán a nešlo udělat novou objednávku. Panu prodavači jako jedinému patří dík, vyřešil to jak nejlépe v dané situaci mohl. Kupovala jsem za několik desítek tisíc notebook, jediné co jsem chtěla, objednat, zaplatit, vyzvednout a místo toho mě čekal střet s výše popsanými nepříjemnostmi a neprofesionalitou dotyčných dam. IStyle nedoporučuji, Holečková.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jsme nesplnili Vaše očekávání - do budoucna to však napravíme. Popsanou situaci prověříme a v nejbližší době se s Vámi spojíme mocí e-mailu.

tým iSTYLE

V Alze do půlnoci objednáš, druhý den máš.
    V iStylu v pondělí objednáš, v pátek pozdě odpoledne máš.
    Byl jsem názoru, že by člověk měl nakupovat u "kovářů". Bohužel zjišťuji, že "kováříci" jsou čilejší a mnohdy i levnější, než-li autorizovaní prodejci.

• Vše doručeno
    • Žádal jsem obchod v při objednávce, kde se zadává poznámka, aby balík byl diskrétní a nebylo poznat že se jedná o iSTYLE. Jakožto jednoduchý požadavek nebyl splněn a dárek byl prozrazen. Vím, jedná se o banalitu, ale v takovém případě je to věčná poznámka.

Dobrý den, Luďku,

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jsme nesplnili Vaše očekávání, avšak dle kontroly potvrzení objednávky nedošlo k uvedení poznámky / přání a my jej tak nemohli při zpracování zohlednit.

• Široký výběr
    • Objednávkový systém
    • Doprava

Při platbě přes Apple Pay nelze objednat do výdejního místa, při objednání do výdejního místa zase nejde platit přes Apple Pay. E-maily od dopravce DPD jsou psané rozbitou češtinou a vypadají jako podvodné. K objednávce měl být promo kód na služby Applu, nebyl u objednávky a e-mail s kódem nepřišel, musel jsem ho získávat zpětně. Celkově zkrátka špatná a frustrující zkušenost.

• vždy poradí a pomohou

• Dobrý výběr, oficiální distribuce,
    • příjemné prostředí

tým iSTYLE

Který trouba zařadil do doručovaných prodejen Zásilkovnu Svartech v Hodoníně? Docela jste je vyděsili, pro Zásilkovnu dělají, pro DPD ne.