• Objednány Tel.nefungoval jak měl, ale na prodejně. Po snaze ho rozchodit vyřešili výměnou za jiný a rovnou i jeho kompletní zprovoznění. Velice ochotni

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme, že jsme Vás mohli přesvědčit o kvalitě našich služeb. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro náš internetový obchod, či jednu z kamenných prodejen.

rychlost, spolehlivost

Vše v pohodě

tým iSTYLE

• Špatná komunikace, zboží mělo dorazit do 3 - 5 dnů, ale zatím nedorazilo a obchod vůbec nekomunikuje!!!

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Vážíme si Vaší upřímnosti. Za delší čekání se Vám omlouváme a můžeme Vás ujistit, že se jednalo o ojedinělý případ. Příští nákup proběhne opět hladce :-)

tým iSTYLE

Děkuji za bezvadný servis. Jako vždy jsem byl moc spokojen.

tým iSTYLE

Produkt jsem ještě nevyzkoušela. Je to dárek synovi k narozeninám.

tým iSTYLE

Standardní nákup iphonu. Vždy vše profesionálně a ku spokojenosti. Není co vytknout.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

• Příjemný a profesionální přístup

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Velice se vážíme důvěry, jež jste v nás vložil. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro náš internetový obchod, či jednu z kamenných prodejen.

Vše perfekt !

zboží bylo hned připravené

tým iSTYLE

• dostupnost v OC - tím pádem bezproblémové parkování, otevírací doba

prodávající personál této prodejny občas trochu "tápe"
    celkově působí nejistě a zmateně, odpovědi na otázky a rady nejsou tak přesvědčivé
    nicméně jsou celkem ochotní
    každopádně raději zboží vybírám, nakupuji a konzultuji v prodejně OC Arkády - tam je personál prostě skvělý ;-)

Rychlé dodaní . A ochotný personál

tým iSTYLE

• ušetřil jsem si cestu do Prahy
    • zboží ve Vaňkovce nebylo, přestože e-shop ukazoval, že tam je
    • nedostatek informací pro rozhodování ohledně skla na e-shopu
    • chatbot neschopen poradit ani poslat dotaz jako followup na lidský support
    • nemožnost vyzvednutí v iStyle ve Vaňkovce
    • pouze jedno místo DPD na Brně-středu v obchodě s domácími mazlíčky
    • zmatečný proces celé objednávky - když chcete rovnou nalepit sklo, musíte si v DPD napřed vyzvednou objednávku a až pak přijít do iStyle
    • neproškolená obsluha - dostal jsem nabídku si odnést mobil se špatně nalepenou fólií
    • po odmítnutí se nalepení povedlo, ale musel jsem se u obsluhy dožadovat se svých zákaznických práv (například, že servis by měl hradit náklad spojený s nekvalitně odvedenou službou a poslat mi náhradu za špatně nalepené sklo)
    • překvapivě se stala chyba při všech krocích - nebyla to happy path

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. I negativní hodnocení je pro nás velice důležité a posouvá nás dále.

Osobní odběr lze při objednání zvolit pouze v případě, jsou-li všechny objednávané produkty na požadovaném místě dostupné. Podobně to funguje i v případě výdejních míst DPD, která jsou nabízena dle jejich aktuální dostupnosti. Lepení ochranných prvků, jako jsou právě sklíčka, není možné na expediční skladě provádět a to sice s ohledem na nevhodné podmínky. Z tohoto důvodu nabízíme službu Aplikace ochranného skla pouze na kamenných prodejnách, kde Vám můžeme zajistit tu nejvyšší kvalitu a preciznost nalepení.

Budete-li nám chtít sdělit další podrobnosti, budeme rádi. Obrátit se na nás můžete pomocí e-mailového spojení [email protected].

tým iSTYLE

Po zadání objednávky nedorazila žádná informace o tom, že je notebook připraven k vyzvednutí, což je trochu matoucí. Pouze informace o tom, že to připravují. Když jsem přišel do obchodu, nic připravené nebylo. Pán to šel někam hledat (cca 10 minut). Ale vše našel a dobré. Nakupuji zde už roky, takže standarndně všechno super, personál vstřícný, ochotný..

tým iSTYLE

Super prodejce, který se mi věnoval a nakonec jsem zakoupil jiný výrobek, se kterým jsem spokojen!

Dlouhodobě naprostá spokojenost

• Flexibilita, rychlost, ochota
    • Vše bez problémů

Dobrý den Ondřeji,

tým iSTYLE

• Velmi ochotni prodejci, vstřícnost k zákazníkovi, produktové znalosti, pekna prodejna

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi. S kolegy z prodejny se o ni rádi podělíme! :-)

tým iSTYLE

Velmi vstřícný přístup i když jsem obědnávku musel zrušit

tým iSTYLE

• Prostorná prodejna (Masaryčka)
    • Dostupnost prodejny
    • Neochota personálu
    • Neodbornost

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Moc nás mrzí Vaše špatná zkušenost s nákupem v kamenné prodejně iSTYLE. Budeme rádi, pokud nám sdělíte více informací, které nám pomohou vypilovat případné nedostatky v našich službách. Obrátit se na nás můžete pomocí e-mailu [email protected].

Doufáme, že na nás nezanevřete a dáte nám v budoucnu šanci přesvědčit Vás o kvalitě našich služeb.