• Velky vyber
    • Dlouho jsem cekal nez objednavka predana dpd

Dva lidi mi slibili ze mi prijde slevovy kupon k narozeninam a stale nic.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Vážíme si Vaší upřímnosti. Za delší čekání se Vám omlouváme a můžeme Vás ujistit, že se jednalo o ojedinělý případ. Příští nákup proběhne opět hladce :-)

Je-li nedodání zmiňovaného kódu aktuální, kontaktujte nás, prosím, na adrese [email protected].

• nabídka zboží

Za 30 let svého podnikaní takového jednaní s firemním zákazníkem jsem nikdy nezažil. Objednávka provedena a zaplacena 2.01.2024 do dnes 10.01.2024 objednávka není vyřízena. Při vyberu příslušenství k zakoupenému iPhonu se vám na stránkách e-shopu nabízí zboží které není možné spárovat s telefonem (spolu nekomunikuji). Doba dodaní zaplacené předem kartou objednávky (z Prahy 1 na Prahu 8) 4 dni ( z toho 2 dni naháníte doručeni po telefonu). Na dotazy poslané přes email se odpovídá až po týdnu od provedeni a zaplaceni objednávky. Objednávka stále není dořešena, zboží vraceno na kamennou prodejnu v Praze, žádné info o odstupu, nevíte co je s vašimi penězi. Při vraceni zboží na pobočku personál na vaše IČo vytvoří další nový účet který se neumí spárovat takže mate 2 účty na 1 IČo pod různými emaily (na jednom je nákup a na druhým je vratka/odstup. Bohužel na nové vytvořený účet nemate šance se přihlásit (neznáte heslo a když se zkusíte přihlásit přes zapomenuté heslo u dalšího emailu vám zdili že email není v databázi e-shopu)! Neochotný personál na telefonu kam se zákazník skoro nemá šance se dovolat. Na místo pomoci s vyřízením objednávky se s vámi bude hádat po telefonu (telefonování 5.01.2024) neporadí vám jak postupovat s výměnou či vracením před chvilkou doručeného nevhodného zboží které sami doporučuji u zboží jako vhodné příslušenství. Nemohl jsem si ani představit že u takové firmy se ději takové věci. Včera opět po 15 minutovém volaní a velkém štěstí z dovolaní mi slečna řekla že ještě tento den během chvilky mně budou kontaktovat telefonicky s prodejny na které jsem vracel zboží o stavu mého odstoupeni a o době vyřízeni odstupu podaného před 6 dni (nic se nestalo, žádný kontakt). Určitě nedoporučuji, zvažte si moc dobře zdejší nákup, šetřete svůj čas a nervy. Zde by se měli prodávat zážitky pro zvýšeni adrenalinu a ne Apple produkty. Nákup poprvé a naposledy, již nikdy víc podobného se nepřeji zažit. Obrovské zklamaní.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jsme nesplnili Vaše očekávání - do budoucna to však napravíme.

Budeme rádi, kontaktujete-li nás, abychom mohli celou situaci blíže prověřit a vyřešit případné nedostatky, které přetrvávají. Obrátit se na nás můžete pomocí e-mailového spojení [email protected].

• Měli skladem co jinde za 3 týdny

• Přehledný prodej Apple zboží
    • Neochota personálu
    • Laksní přístup
    • Za cenu zařízení očekávám profesionální služby

Konkrétně nejsem spokojený s obchodem na Chodově, kde jsem během týdne dvakrát vyzvedával zboží po objednání přes e-shop.
    Neprofesionální přístup, který neodpovídá Apple standardu.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Moc nás mrzí Vaše špatná zkušenost s nákupem v kamenné prodejně iSTYLE. Poznatky z Vaší návštěvy předáváme vedení dané prodejny k nápravě.

Doufáme, že na nás nezanevřete a dáte nám v budoucnu šanci přesvědčit Vás o kvalitě našich služeb.

tým iSTYLE

• Podivně fungující věrnostní program, nikdo na prodejně nebyl schopen s tím nic udělat, poradit. Na emailový dotaz pak nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Uvedenou skutečnost jsme prověřili a bohužel žádný e-mail z Vaší strany neevidujeme. Je-li problém s věrnostním programem stále trvající, kontaktujte nás, prosím, na adrese [email protected].

• Žádná
    • Rychlost zabalení a doručení je katastrofa i když bylo zboží zaplaceno
    • Balení 1 krabičky by trvalo více než 3 dny,nepochopitelné
    • Zde již nikdy nic

VELMI NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jsme nesplnili Vaše očekávání, avšak při prověření Vámi popisovaných podnětů nebylo zjištěno žádné pochybení - odeslání mělo proběhnou v termínu avizovaném při objednání.

Budete-li nám chtít sdělit další podrobnosti, budeme rádi. Obrátit se na nás můžete pomocí e-mailového spojení [email protected].

• Kvalita
    • rozvoz DPD, málo výdejních míst

Dobrý den Tomáši,

děkujeme Vám za hodnocení a zpětnou vazbu :-)

tým iSTYLE

• vysoká profesionalita a odborné znalosti prodejce

perfektní poradenství se všemi produkty i s nákupem

Dobrý den Jiří,

Velice se vážíme důvěry, jež jste v nás vložil. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro náš internetový obchod, či jednu z kamenných prodejen.

• - Klamavé informace o skladovosti zboží
    • - Nekomunikace
    • - Neaktivita ve vyřizování e-shopových objednávek
    • - Opravdu vyřídit OBJ skladem trvá 10 dnů a je to standardní, viz telefonát na linku?
    • - V den objednání skladem. Po urgenci namísto 2 objednaných kusů odbavují pouze 1. Druhý již není k dispozici.
    • - Ani po 10ti pracovních dnech nebylo zboží předáno dopravci

Zboží objednáno 25. 12. V danou dobu skladem na několika prodejnách i e-shopu. Po dovolání se na zákaznickou linku 2. 1. mi bylo řečeno, že OBJ nedohledali a prověří. Po prověření mi sdělili, že je vše v pořádku a že OBJ vyřídí pražská prodejna. K mému překvapení mi ale za několik minut přišel e-mail, že nemají dostatečný počet kusů do mé OBJ (2ks) a že mohou odbavit 1ks.

Paní na podpoře se nechala slyšet, že vyřizovaní OBJ v řádu jednoho týdne se jí zdá přijatelné a normální. Dnes už jsou to týdny dva a stále žádná aktivita.

Striktně nedoporučuji nakupovat v tomto e-shopu, kde vyřízení objednávky trvá několik dní, ikdyž se zboží tváří skladem. Podpora na lince prakticky nic neví a nepředá potřebné informace ani termíny.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

děkujeme Vám za poskytnutou zpětnou vazbu. Vinou technických potíží byla Vaše objednávka potvrzena, aniž by zvolené produkty byly dostupné. Za tuto skutečnost se Vám omlouváme.

Dle interní komunikace s Vámi kolegové tuto ojedinělou situaci již řešili, přičemž se nám podařilo nalézt vyhovující řešení. Pevně věříme, že na nás nezanevřete a v budoucnu nám dáte ještě jednu šanci přesvědčit Vás o našich prémiových službách.

• Dobrá cena
    • komunikace

Vše proběhlo jak má jen komunikace obchodu je vic než slabá.

Dobrý den Jane,

Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás. Podnět ke zlepšení komunikace si bereme k srdci - do budoucna na tom zapracujeme :-)

• super

tým iSTYLE

Velice ochotný a příjemný personál.

Naprostá spokojenost

tým iSTYLE

Bez chyby, a v pohodě...

• Velký výběr
    • Rozumné ceny
    • Profi personál

Dobrý den Jaromíre,

tým iSTYLE

Perfektní a odborné jednání prodejce.

Dobrý den Milane,

• Rychlost po objednání a vyzvednutí! Super
    • NIC

Bezva nákup. Rychlost, profesionalita a ne jako u Smarty.
    iStyle za mě jednička!

tým iSTYLE

• Velmi ochotni prodejci, poradili, měli znalosti, pěkná prodejna, velká spokojenost, hodně vystavených produktu

• rychlé
    • milá obsluha