Vše jako vždy bez problémů. Ochotný a milý prodavač.

Dobrý den Radku,

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi. S kolegy z prodejny se o ni rádi podělíme! :-)

tým iSTYLE

Velice ochotný prodejce v OC Šestka.

Dobrý den Roberte,

• Rychlý a přehledný webshop
    • Objednávka mi byla připravena k vyzvednutí hned druhý den ráno (objednával jsem v noci)
    • Faktura mi byla automaticky zaslána na e-mail
    • Nebyla mi nabídnuta taška - je ale pravdou, že jsem to měl pár metrů k autu a nepotřeboval jsem ji tak

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme, že jsme Vás mohli přesvědčit o kvalitě našich služeb. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro náš internetový obchod, či jednu z kamenných prodejen.

tým iSTYLE

• iSTYLE je Apple Premium Partner. To bylo pro můj nákup rozhodující. A také jejich krásný „kamenný” obchod na Masaryčce.
    • Objednávka přes e-shop proběhla hladce a byla vcelku rychle vyřízena.
    • Zapojil jsem se do iSTYLE Family+ věrnosní program.
    • Získal jsem věrnostní body za nákup.
    • Mám digitální věrnostní kartu.
    • Doufám v kvalitní servis.
    • Na stránkách e-shopu by to chtělo ještě zapracovat. Rozkliknutí některých obrázků produktů na větší rozměr nefunguje.
    • Vyplnil jsem dotazník o nákupu od iStyle, které mi slíbilo připsat jakousi slevu či odměnu 250 Kč, ale slehla se po ní internetová zem :-)

iSTYLE je Apple Premium Partner. To bylo pro můj nákup rozhodující. A také jejich krásný „kamenný” obchod na Masaryčce. Nyní je tam i servis.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Velice se vážíme důvěry, jež jste v nás vložil. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro náš internetový obchod, či jednu z kamenných prodejen.

Poukaz za vyplnění námi zaslaného dotazníku je zasílán s časovou prodlevou - máte-li pocit, že Vám měl poukaz již přijít, ale nestalo se tak, kontaktujte nás na [email protected] a vyřešíme to.

Skvělá komunikace

tým iSTYLE

Zboží je ve vysoké kvalitě dodací lhůta by mohla být kratší

tým iSTYLE

• Rychlé doručení (do 2 dnů)

Rychlost

tým iSTYLE

• Na webu nejsou uvedeny všechny důležité informace.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jsme nesplnili Vaše očekávání - do budoucna to však napravíme.

Budete-li nám chtít sdělit další podrobnosti, budeme rádi. Obrátit se na nás můžete pomocí e-mailového spojení [email protected].

• Obchod v mé blízkosti,
    • Objednávku s e-shopu jsem si vyzvednul okamžitě, byla skladem
    • Zatím nic

• Moderní stylový obchod

tým iSTYLE

Čekám na zboží už 7 dni a furt nic !!!

tým iSTYLE

Zboží měli na prodejně skladem, ale ani po 5 hodinách nepřišla zpráva, že by bylo připraveno k vyzvednutí. Ale když jsem na prodejnu přišla, pán objednávku ochotně našel a vydal.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

tým iSTYLE

• Musel jsem si o objednávku požádat

Jelikož se jedná o elektronickou licenci a ne fyzickou věc, tak mi nedorazila. Nejsem první komu se to stalo, je potřeba prodejce kontaktovat a následně zašle.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Vážíme si Vaší upřímnosti. Za komplikaci stran distribuce zakoupené licence se Vám omlouváme a můžeme Vás ujistit, že se jednalo o ojedinělý případ. Příští nákup proběhne opět hladce :-)

• dostupnost produktů
    • možnosti trasovat objednávku

tým iSTYLE

• Jako vždy - naprosto profi a stylově.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

• Spolehlivost a rychlá reakce
    • Zpoždění dopravy , nedodržení slibeneho termínu dodání + víkend

Mimo jiné sleva za již probehlé nákupy.

tým iSTYLE

Zboží dorazilo v pořádku ještě dříve, než byl uveden termin dodání. Naprostá spokojenost. doporučujeme

Dobrý den Lukáši,