Velmi pomalé připojení na Wi-Fi na prodejně při konfiguraci nových zařízení. Výrobky firmy Apple jsou velmi kvalitní, klienti očekávají stejnou kvalitu služeb i od prodejce.

Velká spokojenost a doporučuji všem

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

• Cena, komunikace

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Velice se vážíme důvěry, jež jste v nás vložil. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro náš internetový obchod, či jednu z kamenných prodejen.

• Prostě krásný obchod.

• super

Výborný zákaznický servis.

tým iSTYLE

• Obchod Vám po zaplacení objednávky přidělí tzv. věrnostní body, které pak můžete uplatnit při dalším nákupu.
    • Dostáváte různé slevy, které také můžete využít při nákupu.
    • Zboží je skoro vždy naskladněno ve všech prodejnách.

tým iSTYLE

Velmi složitá komunikace, zdlouhavé čekání na reakci, odpověď "lidského kolegy", on-line chat jen AL, takže nevyřeším nic. Potřebovala jsem zrušit následující den objednávku, kterou jsem udělala chybně a nebylo to možné, musela jsem sama blokovat u dopravce. Zjistit kompatibilní zboží k tabletu téměř nemožná věc, AL neporozuměla a asistenti nereagovali. Vložit slevový kod je práce na půl dne, než zjistím postup, nahraju údaje a objeví se to v profilu. Nakupuji na eshopech často, ale tady poprvé jsem musela opakovaně telefonovat, protože nic nešlo hladce. POtřebovala jsem rychlý nákup a rychlé dodání, nakonec zboží dorazilo včas, ale do poslední chvíle jsem netušila jak to dopadne a operátor mi řekl, že dodání nijak neurychlí. Zdál se, že systém je tak zautomatizovaný, až je nepružný.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jsme nesplnili Vaše očekávání - do budoucna to však napravíme.

Budeme rádi, obrátíte-li se na nás a sdělíte nám další podrobnosti, na základě kterých budeme moct popisované problémy prověřit a do budoucna zapracovat na zlepšení našich procesů i služeb. Obrátit se na nás můžete pomocí e-mailového spojení [email protected].

tým iSTYLE

Pohodová komunikace, zboží bylo doručeno před předpokládaným termínem.

• Příjemné, odborné

Dobrý den, Aleši,

tým iSTYLE

Velice milá a ochotná obsluha.

• Dobré ceny
    • Široka nabídka produktů nejen Apple
    • -

tým iSTYLE

• Milý a ochotný pan prodavač, vše v naprostém pořádku.

tým iSTYLE

Doručeno do druhého dne , kosmická rychlost !!!

Rychla obsluha, perfektní servis

Rychlost

tým iSTYLE

Vše vynikající, rychlost dodávky, kvalita zboží

• Profesionalni pristup
    • Ochotny personal
    • Prijemne prostredi
    • Neni mozne se telef. spojit primo s prodejnou, ale jen pres nejakou centralu

• Přehledný