• kamenný obchod
    • solidnost prostředí
    • velké množství dostupného příslušenství
    • poradenství

Kamenný obchod se vstřícným a ochotným personálem, zboží skladem je skutečně skladem, spokojenost.

• Pokud je zboží skladem, bylo prakticky ihned k odběru

• Super

Okamžitá odezva. Vše klaplo. Děkuji

Při porovnání cen jsem nakonec zjistila, že zde je cena stejná jako jinde a dokonce není “v akci”.

• Krásné prostředí

• Technická podpora

• To že nakupuji nebylo mi vyhověno

Nejlepší komunikace se zákazníkem :) při rezervaci Iphone X byl v den prodeje připraven na prodejně a den předtim mi slečna volala aby mi řekla že produkt mám u nich připravený, a právě to je podle mě příkladný vzor jak komunikovat a starat se o zákazníka :) takže za me 200%

• Kamenné prodejny
    • Zboží skladem

Objednán iPhone X a dodán hned první den prodeje. Chtěl jsem ještě po objednávce změnit barvu a i v tomto mi bylo vyhověno.
    iStores je jednička.
    Doporučuji všem!!!!

• není to v mém městě

• Přestože jsem objednával nové zboží (Feiyu Tech Vimble C), obdržel jsem výrobek evidentně rozbalený a používaný. Komunikace s obchodem trochu vázla, ale nakonec jsme se nějak domluvili...

• Ochota prodejců, v prázdném obchodě se starají o vystavené zboží, rádi poradí a jsou komunikativní i deset minut před zavírací dobou.

Zlepšil bych cenovky na produktech za výlohou, mohou být malé a nečitelné, ale lépe by vypadali všechny jakkoli sjednocené

• Dobře balené

Bohužel jsem nemohl při převzetí zkontrolovat obsah balení, bylo předáno dopravcem kolegyni, která o zásilce nic nevěděla, nikoliv osobně do ruky. Po rozbalení jsem zjistil, že zboží bylo již rozbaleno, originální krabice porušená, chyběla nabíječka, na faktuře nebylo uvedeno výrobní číslo.

Nakonec ale chválím pracovníka obchodu v centru Galerie Harfa, který se k tomu postavil čelem, kromě opakované omluvy, výměny za nový originálně zabalený výrobek, mi jako kompenzaci dal dárkový poukaz.

Pokud shrnu, obchod hodnotím stále velice pozitivně, jen došlo k selhání u člověka při expedici.

• Příjemná obsluha
    • Jediný obchod v Olomouckém kraji, kde měli 29.9.dostupne watch series 3
    • Na prodejnu se nedalo dovolat.

Kdy budou pravý Apple Stores v Česku místo těchto falešných značek které mají zboží 14dní po tom co vyšlo v zahraničí

• Zboží skladem

Měl jsem předobjednávku hodinek na iStyle, Alza.cz, Kasa.cz, ani jeden z obchodů v den oficiálního prodeje neměl zboží skladem (předobjednávku jsem dělal ihned, jakmile to bylo možné). Pouze iStores, měl zboží skladem a to jsem tam neměl předobjednávku, to je Apple Premium Reseller. Pozn.: Alza se ozvala o týden později, iStyle o 5dní později, Kasa napsala, že to nezvládnou a nabídli alternativu nebo zrušení objednávky.

• Vstricny personal, dobra komunikace, rychle dodani

• Krásné prostředí
    • Milý a sympatický personál
    • Aktuální novinky
    • Uměrné ceny

• Dobrá cena
    • U určitého zboží doprava zdarma
    • komunikace (dopravci nepředali konkaktní údaje na adresáta)