iStores

Ověřeno zákazníky

66 recenzí z celkového počtu 287 hodnocení

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod iStores získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze iStores

Robert

Přidáno: 31. května 2017

• Šíře sortimentu a u zboží ze sekce Výprodej v některých případech velmi dobré ceny
  • O žádných nevím

Znám kamennou prodejnu v pražském OC Atrium Flora, tak se občas podívám na jejich stránky a narazil jsem zde na vhodný dárek pro příbuzného.
Zvolil jsem osobní odběr právě v Atriu Flora a následující pracovní den jsem byl informován, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Vše tedy proběhlo bez jakýchkoli problémů, i paní v prodejně byla milá, takže jsem se vším naprosto spokojen a nemám důvod obchod nedoporučit.

Přidáno: 23. května 2017

Jen abych osvetlila nizkou komunikaci - psala jsem email a nedostala odpoved. Ale telefonicky uz jsme se pak dohodli :))

rozhodčí

Přidáno: 21. května 2017

• možnost si objednat zboží na prodejně a poté ve smluvenou dobu jej odebrat
  • na žádné jsem nenarazil.... Zatím ... :-D

snaha vyhovět

Premysl

Přidáno: 1. dubna 2017

• Dodali
  • Zbozi vypadalo, ze bylo jiz nekolikrat predvedeno/rozbaleno. Pri objednavce nevite nic nez to prijde, protoze obchod nekomunikuje.... asi prekupnici z panelaku ;)

Eshop nebrat!!! Ten je asi rizen jinou firmou!!!! Jen kamenne obchody, uplne jiny pristup a jednani!!!!

Kateřina

Přidáno: 24. března 2017

• Prodavači, co zde byli - jedním slovem HRŮZA..
  • furt čumí jen do telefonu či počítače, opření o stůl.. zpomalení, když člověk po nich něco chce, tak

Prodavači, co zde jsou - jedním slovem HRŮZA..
furt čumí jen do telefonu či počítače,když jdu okolo, opření o stůl.. zpomalení, když člověk po nich něco chce, tváří se hrozně důležitě.. a ještě, když jsem jim řekla, když to nemají, že si to objednám na pobočku, tak to se tvářili ještě hůř, prý at si to objednám domů.. tak já budu platiti zbytečně poštovné kvůli jejich lenosti vyřizovat objednávky :D no šílenost - Šantovka Olomouc

Lidumil

Přidáno: 22. března 2017

• (E-shop)
  • Jednání na výborné úrovni
  • Vychází vstříc
  • Napravuje reputaci, viz kamenná prodejna Zlín
  • (Kamenná prodejna Zlín)
  • Neochotní zaměstnanci
  • Neinformovaní zaměstnanci

Budu se vyjadřovat primárně ke kamenné prodejně ve Zlíně, viz slabiny. Osobně jsem zde nakoupil či doporučil jiným nákup v celkové hodnotě přesahující 150 000 Kč. V poslední době jsem však nespokojen s přístupem místních zaměstnanců. Jakékoliv byť drobně nadstandardní informace jsem si dohledal lépe sám na jejich oficiálních stránkách, než bych se je dozvěděl na místě. V čem mi nemohli (nechtěli?) vyhovět, to jsem následně úspěšně vykomunikoval s e-shopem, čímž si u mne iStores drobně napravil reputaci. Ačkoliv jsem jeden z posledních, kdo by mohl být označován za "stěžovatele", v tomto případě si postěžovat musím. Zaměstnanci v avizované kamenné prodejně by si měli uvědomit jaké zboží a v jaké cenové hladině prodávají a podle toho se i chovat, zejména být nápomocní. Jeden příklad za všechny - nepředstavuji si korektní jednání komplexně celé pobočky, že pokud je zaměstnanec dotázán na dostupnost produktu, přesune se za "produkťákem", který jednoduše odvětí, že neví. Korektní řešení by pro mne bylo, že zvedne telefon a zavolá někomu, kdo mu tuto informací předá. Aktivně, automaticky. Ne abych všechny tyto věci vykomunikovával s ochotnými lidmi na e-shopu, kterým patří dík. Ačkoliv i to je otázka zda oslavovat něco, když by se přitom tímto profesionálním způsobem měli chovat všichni zaměstnanci v řetězci resellerů Apple. ANO, iStores doporučuji, NE, již nebudu nakupovat v kamenné prodejně Zlín.

Véna

Přidáno: 16. března 2017

• Žádné !!!!!!!!!!!!!
  • Nedají vám ani vědět že na vás prdí !!!!!!!

Je mi vás líto !!!!!!!!!!!

Jenda80

Přidáno: 5. března 2017

• sortiment Apple
  • dobrá cena ve slevě

Pokud je zboží ve slevě, výhodná koupě.