• Spolehlivý telefon

• Profesionální obsluha
    • Malý výběr na prodejně

• Rychlé doručení

• Klamani zakaznika

Uz podruhe jsem narazil na zbozi neodpovidajici jakosti se stitkem Doprodej. V popisu nebyla ani zminka o tom, ze se jedna o zbozi Rozbalene. Na muj dotaz “Proc to tak je?”,- nikdo zatim nebyl schopen odpovedet, coz povazuju za velmi slabe jednani od Apple Premium Resellera.

Před objednáním iPhonu X jsem zavolal do dotyčného obchodu a bylo mi řečeno že dodací lhůta je 3 až 5 dnů. Čekal jsem 5 týdnů....... Při převzetí iPhonu X jsem si chtěl ujasnit některé funkce dotyčného iPhonu, ale dotyčný pracovník očividně neměl zkušenosti s modelem X. Ale jinak jsem s Phonem X velmi spokojen.

Příjemný personál.

• rychlost, komunikativnost

• Do 2. dne zásilka přišla

Nedostal jsem v balení přiložený doklad o zaplacení - fakturu. Musel jsem žádat dodatečně mailem. Poté byla poslána elektronicky na mail.

• Výborné ceny komunikace a dostupnost zboží jak na e-shopu tak i v kamenném obchodě v Ostravě.

V době objednávky byli snad jediní v ČR, kdo měli zboží skladem. Apple TV doručena druhý den, perfektně zabaleno a v pořádku. Palec nahoru !

• VŠE OK - SPOKOJENOST S PANEM GRECMANEM.

obchod s námi vůbec nekomunikoval, nebylo možné se ani na uvedený telefon dovolat, po 3 dnech na základě e-mailu na vedení firmy, přišla odpověď

• Velmi jednoduchá komunikace
    • Velmi rychlé dodání zboží
    • Příjemná komunikace na prodejně

Jednoduché, rychlé, odborné vystupování.

• Jako jediný měl zboží reálně zlevněno na Black Friday oproti konkurenci

• original
    • ceny

Jsou příznivci i odpurci.Apple je Apple.

• Rychlé jednání.

iStores má být ten nejlepší způsob jak si koupit produkt Apple ne? Prodávají teenageři, třeba v KFC je to OK, ale u Apple? Objednávka přes internet horor. Prostředí iStores o ničem, nejde o subjektivní hodnocení designu, ale o to, že ty designový věci jsou odřený, prodejní pult pořezaný, na zemi špína. V Lidlu je to lepší, sorry jako!

• Obchod si vynutil jine doruceni
    • Nekomunikace

Obchod nekomunikoval, ze zbozi odesila jinou cestou, tudiz nebylo prevzato. Po mnoha dotazech, zadna odpoved. Vyrazne nedoporucuji.

• Katastrofická komunikace

Zboží za spoustu peněz velice nekvalitně zabaleno!!! Nedoporučují!!!