• Otevřenou nabídku elektra s možností si ho vyzkoušet a popř. personál zodpoví naše dotazy

Můj názor je kladný ve všech ohledech, s ničím jsem neměl problémy s asistenti mi byli schopni odpovědět na jakoukoliv otázku

• Zadne
    • Dodací lhůty

Objednal jsem si televizi, která byla skladem. Zboží stále nepřicházelo a tak jsem zjišťoval co se stalo. Bylo mi dne 7.2.2017 sděleno, že není skladem, ale 13.2.2017 bude expedováno už ke mně. Dne 14.2.2017 jsem při tel rozhovoru zjistil, že zboží bude až někdy v březnu. Myslíte si, že se někdo obtěžoval zavolat? NIKDO, tedy NEDOPORUČUJI

• xxx
    • yyy

zzz

• Velkou nabídku produktu Apple za přijatelné ceny
    • Dobrý servis

Na stránkách byl za 2999,- bezdrátový reproduktor a hned vedle byl ten samí za 2840 akorát rozbalený.
    Dodací doba byla super, ale zaplatil jsem 2999 a bohuzel mi za tuhle cenu dorazila otevřená krabička a co mě nejvíce pobavilo, tak na krabičce zustala ještě nálepka s cenou 2840,-.
    Zboží normalně funguje, ale štve mi, že za plnou cenu dostanu vybalený kousek, který doufám, že nebyl vystavený.
    U autorizovaného apple prodejce bych to nečekal...

• Rychlost dodání objednávky
    • žádné jsem neshledal

• nevím
    • nevím o ničem

Jsem spokojený

• Měli na skladě i varinatu telefonu, která byla všude jinde vyprodaná (patrně v důsledku Vánoc)
    • Nemohu si na nic stěžovat

Objednávka byla vyřízena téměř okamžitě. Předem jsem si však ověřila na prodejně, že mají požadované zboží, což mohlo vše urychlit.

• Odborný personál, výborná dostupnost, velký výběr zboží
    • Žádné

• Příjemný personál na pobočce v OD Zlaté Jablko Zlín

• dorazilo pouze část zbozí, část stále chybí. naštěstí pouze ochranné sklo, telefony dorazili. Bohužel na reklamaci nereaguji

Nedoporučuji

Objednal jsem zbozi a vybral platbu prevodem. Dalsi den jsem obdrzel z obchodu e-mail, ze toto zbozi neni mozne platit prevodem a ze bylo zaslano na dobirku (bez jakekoliv domluvy).
    DPD ucinilo velmi chaby pokus o doruceni zbozi "zavilam, kdyz jsem u dveri a rychle pryc" a i po naslednem telefonatu se s nimi neslo domluvit, kdy budou balicek dorucovat. Pro jistotu uz ho nedorucovali vubec.
    Takze vysledek je - koupeno jinde.

• Žádné

Určitě budu objednávat jen zde

Objednávka zboží až po převzetí proběhla bez komplikací a rychle. Bohužel při osobním převzetí toto už neplatilo. Komunikace a servis ze strany pracovníka, který mi zboží předával, byly žalostné, nechal mě dlouho stát před pultem, aniž by mi řekl jediné slovo, několikrát beze slova odešel, nekomunikoval, stále jen hleděl do počítače s otráveným obličejem a nakonec mi zboží po asi 20 minutách přinesl, ale chtěl jej znovu uhradit, ačkoliv jsem nákup platila online a poskytla mu potvrzení o platbě. Musel zavolat kolegu či nadřízeného, aby situaci vyřešil. Ten byl velice vstřícný, komunikoval, omluvil se, zboží mi předal a vše bylo v pořádku.

Vše perfektní!

Pro nákup v tomto obchodu jsem se rozhodl vzhledem k blízkosti a také jsem chtěl produkt koupit přímo od autorizovaného prodejce.
    Doba i informace o stavu objednávky byly perfektní.
    Jen bych přivítal příjemnější tón prodejce, s kterým jsem komunikoval po telefonu. Přeci jen nejde o věc za pár korun a očekával bych milejší jednání.
    Jinak jsem byl spokojen a nákup v této prodejně bych doporučil.

• Objednávkový list pro Dodavatele a Doručovatele.

Komunikativní,vstřícný...

• Možnost vyzvednutí na prodejne

• Naprosto nulová komunikace ze strany obchodu. Na telefonní čísla do e-shopu se mi během 3 dnů nepodařilo dovolat. Na pobočku už ano, ale ze 3 pokusů v průměru někdo telefon zvedl 1x. Na email nikdo nereagoval. V pátek vytvořená objednávka, dostal jsem jen automatický email o vytvoření objednávky s tím, že do 24 hodin budu kontaktován a bude upřesněn termín doručení. Do úterý dalšího týden se nikdo neozval, nic nepřišlo. Kdybych se nedovolal na pobočku, kam mělo být zboží doručeno ani bych nezjistil, že už tam je.