• žádná komunikace a zboží stále nikde

hrůza

• Ne prilis ochotny personal. Chtel jsem puvodne koupit na splatky a bylo evidentne videt, ze prodavajicimu se do toho fakt nechtelo. Nakonec sem zaplatil cash a radsi odesel. Priste uz zde nenakoupim

• dodací lhůta

Pro tento obchod jsem se rozhodl, protože v akci Black Friday měl iPhone SE 64 GB nejlevněji ze všech Apple prodejců.
    Nepříjemnou zkušeností však bylo zpracování objednávky - přestože byl telefon skladem a zaplaceno v pátek platební kartou, byl odeslán až další týden ve čtvrtek, a to ještě až po mé telefonické urgenci.
    Telefon tedy nakonec mám za příznivou cenu. Od tak velkého prodejce bych ale očekával v případě zboží skladem zaslání v nejbližší pracovní den a ne, že se budu muset dodání nakonec ještě domáhat.
    Pocity z nákupu mám tedy smíšené.

• Telefonát z obchodu ohledně jiné zasílací a fakturační adresy - ověření zda bude zasláno správně.
    • Zboží bylo velice dobře zabaleno.
    • Obchod neumožňuje přímou platbu přes portál banky.
    • Několikrát jsem zkoušel volat na info linku obchodu ohledně podkladů pro platbu převodem, nikdy jsme se nedovolal (nikdo to nebral) a nakonec jsem si o proformafakturu napsal.

• Velký výběr produktů
    • Absolutní arogance prodejců

Obchod je super a občas mají i velmi zajímavé akce, personál je ovšem otřesný. Arogance nejvyšší úrovně

• Dobré ceny
    • Ochotný personál
    • Velmi rychle připraveno
    • Žádné oznámení o tom, že je zboží připraveno

• Přehlednost, cena a široký sortiment.

Je to velice dobrý obchod. Jsem maximálně spokojený a těším se na další nákup.

• Sortiment
    • Komunikativnost
    • Ne zcela přehledné stránky

Doporučuji.

• V rámci porovnání cen se jednalo o nejlevnější obchod
    • Komunikace prakticky nefunguje - 10x nezvednutý telefon na centrále, pobočka po pátém volání telefon zvedla

Obchod je přehledný, ale komunikace velice špatná a čekání 20min u kasy, aby si prodejci ověřili, že byla objednávka zaplacena mi přijde už trochu přes...

• - Velmi odbavování internetových objednávek
    • - U některých produktů nemožnost vrácení zboží do 14 dnů.

Nedoporučuji.

• rozumí odborným dotazům
    • vědí co prodávají
    • umí poradit

• Volil jsem platbu kartou - platba proběhla bez komplikací nicméně trvalo asi týden než obchod spároval platbu se svým učetnitcvím, myslím že pokud bych to neurgoval tak zboží dodnes nemám... Zboží bylo skladem a trvalo 10 dnů než přišlo

• Osobní přístup.

• Zboží jinde nebylo skladem. Doprava byla zdarma. Jakmile budu kupovat další zboží od Applu, tak se nejprve podívám na iStores
    • Žádné, jediné co jsem postřehl tak jsem nebyl schopen se do prodejny ( Harfa ) dovolat na telefonní číslo. Prodejna ve Zlíně mi telefon pokaždé vzala a komunikovala se mnou.

Doporučuji nakupovat v tomto obchodě!

• velkou nevyhodou je,ze nezasielaju tovar do zahranicia,aspon na Slovensko by mohli,kedze "zakladňa" je na SVK.Dalsia vec je komunikativnost so zakaznikom,noooo cista katastrofa.Ak cita tuto recenziu majitel stranky istores,tak verte tomu,ze prichadzate o strasne vela zakaznikov....zdvihnut telefon,nerealne...odpovedat na mail?(po 3.dni mi odpovedali)....takze kvalita v pohode,objednaval som si z tadial kedze na Slovensku este neboli apple watch hodinky....

Odporucam majitelovi stranky istores,aby si urobil poriadok v personale,neodpovedat vcas na maily,neodpovedat na telefonaty....no katastrofa.Obchod ako taky odporucam,neodporucam ludi ,ktori maju odpovedat na maily a na telefonaty: [email protected]...

Reakce obchodu iStores

Dobrý den. Na Slovensko z ČR bohužel zboží opravdu nezasíláme, ale slouží k tomu eshop www.istores.sk, tedy není problém si zboží do SK objednat z SK eshopu. Co se týká vaší zkušenosti s komunikací s naším obchodním oddělením - velmi nás to mrzí, situaci prověříme. Hezký den, iStores tým.

• Jako jediný v ČR měl me zboží skladem - na jine prodejně, ale byl ochotný jej do tri dnu preposlar na mnou zvolenou prodejnu.

• Nádherný design ala original Apple Store! Ale jak jinak, že :)
    • Žádné

Perfektní.

• Pochybná kvalita sortimentu
    • Amatérské chování a poškozování značky Apple
    • Pozor na záruční opravy
    • Nedoporučuji

Je to poprvé, co píši nějakou negativní recenzi, jako správný Čech mnohé spolknu, ale tady mě opravdu nasrali svým mizerným přístupem. Pokud zde kupujete a penízky sypete, tak je to všechno bezproblémové, ale pokud nastane problém, tak máte opravdu velký průser. Koupil jsem u nich sráč telefon, na trenérské stáži v Barceloně mi tento 2 měsíce starý iphone zamrzl, nepomohli mi ani v místním Apple Store a ač nastaveno na denní zálohování, tak já přišel o polovinu důležitých dat (penězi nevyčíslitelné hodnoty...což jsem dodatečně zjistil až v ČR 15,16,17.10. záloha byla,ale 18 a 19 už ne). Po návratu do ČR, návštěva iStores Harfa, poté poslání do autorizované opravny, s kterou prý mají smlouvu, zde mi sundali ochrannou folii(prý kvůli opravě nutné-nechal jsem si tuto skutečnost zapsat do listu o opravě), že dostanu v Harfě novou a smazali do továrního nastavení. Na prodejně mě vyfákli, že mám smůlu, no prostě tragický přístup k zákazníkovi a lži, že s opravnou nemají nic společného, ač mě tam poslali. Telefonu již nevěřím a výkup(za plnou cenu) či výměna samozřejmě není možná...musel bych ho reklamovat a být tak měsíc bez telefonu a nebo si u nich koupit další shit za 20-30 tis. Vřele nedoporučuji.

Reakce obchodu iStores

Dobrý den, podle informací od kolegů, kteří s vámi tuto záležitost řešili, bychom chtěli pár věcí uvést na pravou míru. Informace od nás byla, že zařízení můžeme poslat do autorizovaného servisu, se kterým máme smlouvu, což jste pravděpodobně z časových důvodů zamítl.To že jste využil služeb iOpravny, která je v docházkové vzdálenosti od Harfy byla vaše volba a my jakožto prodejce vám nemůžeme splnit to, na čem jste se domluvil v iOpravně, se kterou nemáme žádnou smlouvu. Pokud vám bylo v iOpravně něco slíbeno, domáhal bych se náhrady u nich, pokud by sklo bylo alespoň zakoupeno u nás mohli bychom vám vyjít vstříc, ale opravdu vám nemůže vyměnit zboží které nebylo zakoupeno ani za slib vyměny u nás, který vám slíbila třetí strana - iOpravna. Hezký den, iStores tým.

• Jako jediný APR měl požadované zboží.
    • Nevím o žádných.

Komunikace, rychlost, ochota, zboží skladem.

• Kvalita produktů a přehlednost webových stránek.
    • Komunikace se zákazníky na prodejně.

Byla jsem velmi zklamaná vyloženě zpruzelým přístupem prodejců k zákazníkům. Nepříjemný přístup zkazí zákazníkovi celý dojem z nákupu. Neochota ukázat zákazníkovi produkt, který si chce zakoupit s odůvodněním, že si jej nejprve musí koupit a až posléze se na něj může podívat mě opravdu šokovala.

Toto je jediný (ale podstatný) důvod, proč bych obchod nedoporučila dále. Opravdu mě to u obchodu s tak kvalitním zbožím mrzí.

Reakce obchodu iStores

Dobrý den, mrzí nás vaše zkušenost s našimi prodejci. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc a produkty, které nejsou přímo vystavené na prodejně, rozbalit z krabičky a zákazníkovi ukázat. Bohužel u některých produktů toto opravdu není možné, vzhledem k tomu, že je již nelze zpátky zabalit a prodat jako nové. Hezký den, iStores tým.