Nedodáno, žádná informace co se děje.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu aj keď negatívnu. Tovar Vám nebol doručený z dôvodu, neuhradenia vašej objednávky. Dňa 6.4.2024 sme Vás upozornili ohľadne vašej neuhradenej objednávky prostredníctvom SMS - správy.
    Neevidujeme od Vás doposiaľ žiadnu reakciu, odpoveď na našu správu. Vaše hodnotenie je z tohto hľadiska neopodstatnené.

S pozdravom,
    Kristína Blašková

S tovarom som maximálne spokojná.
    Môžem len odporúčať

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za takovéto hodnocení a doporučení našeho internetového obchodu. Jsme rádi, že zakoupené zboží splňuje Vaše požadavky a potřeby. Věříme, že i někdy příště u nás ke spokojenosti opět nakoupíte.

Petr Juránek

• Rychlé vyřízení objednávky,včetně dodání,kvalitní zboží za super Price cenu.mam od vás dvě věci a jsem velice spokojen.asi nezůstane jen u těch dvou.dekuji za spolupráci.Krist.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

jsme rádi, že po nákupu u nás panuje spokojenost. Děkujeme za takovéto hodnocení a doporučení našeho internetového obchodu. Věříme, že na základě takovéto spokojenosti, u nás brzy nakoupíte znovu.

No problém

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s vyřízením vaší obejdnávky byli spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte náš eshop.

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení zboží spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte opět náš obchod.

Klára Šůstková

• Rychlé jednání a dodání.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše doporučení.
    Velmi nás těší, že jste s rychlostí vyřízení i s komunikací v našem obchodě byl spokojeni.

• Luxusní servis

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše doporučení našeho obchodu.
    Jsme rádi, že jste s našimi službami byl spokojen a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte opět náš eshop.

Klára Šůstková

• Rychlost dodání, velké slevy, velký výběr, neustálá obměna a doplňování sortimentu. Komunikace obchodu.
    • Žádnou jsem nezjistila

Jedná se outletové zboží, které je výrazně slevněno. Pokud někomu nevadí, že je sem tam na výrobku lehounký škrábanec, což samozřejmě nemá na funkčnost výrobku vliv, tak určitě doporučuji kouknout do tohoto obchodu. Vyplatí se to. Ušetříte spoustu peněz.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám velmi za takovéto udělené hodnocení, upřesňující komentáře a doporučení našeho internetového obchodu. Jsme rádi, že po nákupu u nás panuje spokojenost. Věříme, že ke spokojenosti u nás brzy opět nakoupíte.

Vse OK

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Budeme rádi, když i pro příští nákup zvolíte právě náš eshop.

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše hodnocení, kteér nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste se spolehlivostí a rychlostí vyřízení vaší objednávky spokojeni.

Klára Šůstková

• Rychlý a velice výhodný nákup

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu, kterého si velmi vážíme.
    Jsme rádi, že jste spokojení s rychlostí doručení a těšíme se na příští nákup.

• rychlost dodání

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za 100 % hodnocení a doporučení našeho obchodu, kterého si velmi vážíme.
    Jsme rádi, že jste spokojení s rychlostí doručení a těšíme se na příští nákup.

Kateřina Prajková

Nakupovala jsem zde poprvé a myslím ,že ne naposled!

Reakce obchodu IPRICE.CZ

Jsme rádi, že jste spokojená a těšíme se na příští nákup.

Kateřina Prajková

• zboží přišlo celkem rychle
    • vrácení peněz bylo rachlé
    • bohužel nebylo asi dostatečně zkontrolované, vracel jsem ho

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu a odporúčanie nášho obchodu a zároveň je nám veľmi ľúto, že ste tovar museli vrátiť.
    Veríme, že ďaľší nákup už prebehne bez akýchkoľvek komplikácií. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu nášho e-shopu

S pozdravom,

OK

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše doporučení, kterého si velmi vážíme.

Klára Šůstková

Hruza mel to byt darek k narozeninam a takova ostuda jedna soucastka chybi druha rozbitá a to nevime jestli to vubec funguje Adamkova

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše hodnocení, i když nás mrzí že nás nemůžete doporučit.
    Za vzniklé komplikace s doručeným produktem se Vám omlouváme a již s Vámi řešíme možnost doposlání poškozeného dílu. Co se týká chybějícího příslušenství, zakoupili jste však zboží z kategorie zánovní, které dle našeho popisu může nést již známky použití nakolik se jedná o krátkodobě použité zboží.
    Je také potřeba pečlivě číst popis z obsahem balení, kde jednotlivé položky které jsou součástí vypisujeme, aby zákazník měl o zakoupeném zboží v kvalitě kterou si vybral přehled.
    Věřím však, že se společně dohodneme a dořešíme vše k vaší spokojenosti.

Klára Šůstková

Rychlé vyřízení reklamace a vrácení peněz.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za vaše hodnotenie a odporúčanie. Sme úrimne radi, že ste boli s našimi službami spokojní aj v prípade, že sa jednalo o uplatnenie reklamácie a jeho vyriešenia. Budeme sa tešiť na vašu prípadnú ďalšiu návštevu nášho e-shopu.

S prianím pekného dňa,
    Kristína Blašková

Rychle dodání, zboží odpovídá popisu

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení i kvalitou zboží spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte náš eshop.

Klára Šůstková

• Rychlé dodání, a jsem velice spokojená. Doporučuji na 100 procent.

Za mě obchod na 100 procent. Spolehlivost, rychle dodání, a super komunikace s prodejcem. Doporučuji ❤️

Reakce obchodu IPRICE.CZ

Jsme rádi, že jste spokojená s rychlostí doručení i komunikací a těšíme se na příští nákup.

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí vyřízené objednávky byli spokojeni a budeme rádi, když i pro další nákup zvolíte náš eshopu.