• komunikace

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám 100 % hodnocení a doporučení našeho eshopu, kterého si moc vážíme.
    Těší nás Vaše spokojenost a budeme rádi, když i pro příští nákup navštívíte náš eshop.

S přáním hezkého dne,

• Rychlé dodání, dobrá komunikace

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jsze s komunikací v našem eshopu i rychlostí doručení zásilky byli spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte právě náš eshop.

Klára Šůstková

• Pěkný přístroj za dobrou cenu, rychlé doručení, dobrá komunikace.
    • Přístroj mi byl dodán bez návodu k použití v češtině, což byl pro mě jako jazykově nevybavenou důchodkyni problém. Vše jsem sepsala a poslala e-mailem, ale ten se mi vrátil jako nedoručitelný - adresa nefungovala. Telefonicky se mi pak podařilo problém vyřešit a ještě ten den mi byl zaslán e-mailem.

Pěkný přístroj za rozumnou cenu.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše pozitivní hodnocení a doporučení.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí vyřízení a komunikací v našem eshopu byla spokojená.
    Za chybějícíc návod se velmi omlouvám a jsem ráda, že se nám podařilo vše vyřešit k vaší spokojenosti.

• Vstřícní zaměstnanci
    • Výborná komunikace
    • Ochota
    • Zřejmě neprobíhá kontrola odesílaného zboží

Nakonec vše dobře dopadlo. Objednala jsem si mixér, přišel poškozený,ale vstřícná paní to se mnou vyřešila výměnou a nemusela jsem platit ani druhou dopravu. A jsem spokojená, zboží je pěkné a funkční. Takže v pořádku.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše hodnocení.
    Velmi se omlouvám za vzniklé komplikace s doručeným zbožím, kdy kontrolu zboží pro nás provádí externí společnost.
    Jsme rádi, že se podařilo vše rchle vyřešit k vaší spokojenosti, nakolik spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.
    Věřím, že jste se zbožím spokojena a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte opět náš eshop.

Klára Šůstková

• Nízké ceny, bezproblémová komunikace, rychlé doručení

Obchod mohu doporučit.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.

Klára Šůstková

• Dobry a prehledny vyber zbozi, dobra komunikace, rychle dodani.
    • Zadna

Perfektni obchod po vsech strankach.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše hodnocení, které nás velmi těší.

Klára Šůstková

• Produkty nejvyssi kategorie za skvele ceny
    • Vcasne a bezpecne doruceni
    • Vstricne komunikace

Dekuji

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše doporučení a 100% hodnocení.
    Jsme rádi, že jste s kvalitou i cenami zboží spokojen a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvoléte právě náš eshop.

• Dobrá komunikace
    • Dobře zabaleno

Spokojenost

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za udělené hodnocení, doporučení a upřesňující komentář. Jsme rádi, že s nákupem u nás panuje spokojenost a věříme proto, že u nás znovu někdy nakoupíte.

Petr Juránek

• Rychlá kominikace
    • Špatně zajištěna televize v krabici. Strašně tam lítala když jsem rozdělal. Neštěstí funguje. Chtělo by to si trochu dupnout na ty kteří to bali.
    • Návod pouze základ a když je tak jsem našel pouze v AJ a je potřeba. Protože plno věcí se neorientujeme. A nemůže ani najít prohlížeč.

Hlavně že funguje, syn spokojený. Celkový dojem spojenost

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za vložené hodnocení a zpětnou vazbu k realizovanému nákupu. Soukromou zprávu od Vás ohledně způsobu zabalení zboží evidujeme. Jsme rádi, že je TV nakonec v pořádku a ke spokojenosti funguje. Co se návodu (a jeho komplexnosti) ke zboží týká, tak tady se nedokáže již blíže vyjádřit, nakolik tuto skutečnost od Vás zatím v soukromé zprávě nemáme nikde nahlášenou. Naše zákaznická podpora je Vám k dispozici i pro takovýto problém, který tedy necháme samozřejmě dořešit.

Jsme rádi, že i přes některé uvedené a nahlášené nedostatky panuje tedy s nákupem u nás spokojenost.

S přáním pěkného dne a pozdravem
    Petr Juránek

• Rychlost odeslání
    • Velký výběr zboží

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za 100 % hodnocení a doporučení našeho obchodu, kterého si velmi vážíme.
    Jsme rádi, že jste spokojení s komunikací i rychlostí vyřízení a těšíme se na příští nákup.

• slušné ceny
    • rychlost dodání
    • komunikace

Velmi spokojen

Reakce obchodu IPRICE.CZ

Jsme rádi, že jste spokojení s cenou i rychlostí vyřízení a těšíme se na příští nákup.

• Rychlost dodání zboží , komunikace s obchodem

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za 100 % pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Máme veľkú radosť, že Váš nákup prebehol rýchlo a bez komplikácií. Veľmi ste nás potešili.

S pozdravom,

S pozdravom,
    Kristína Blašková

• Kvalitni zbozi za super cenu
    • Ochotna a pozitivni komunikace

Dekuji

Reakce obchodu IPRICE.CZ

Jsme rádi, že jste spokojení s přístupem i cenou a těšíme se na příští nákup.

• rychlá, srozumitelná komunikace
    • korektní jednání

Reakce obchodu IPRICE.CZ

Jsme rádi, že jste spokojení nejen s komunikací a těšíme se na příští nákup.

• Skvělé ceny

Reakce obchodu IPRICE.CZ

Jsme rádi, že jste spokojení s cenou, komunikací i rychlostí dodání a těšíme se na příští nákup.

Kateřina Prajková

• Velmi rychlé doručení zboží, příznivá cena, dobrá komunikace - jsme spokojení

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za 100 % pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Máme veľkú radosť, že Váš nákup prebehol rýchlo a bez komplikácií a zároveň sa budeme tešiť na Váš budúci nákup.

S prianím pekného dňa,
    Kristína Blašková

• rychlé dodání, dobrá komunikace

Reakce obchodu IPRICE.CZ

Jsme rádi, že jste spokojení s rychlostí dodání i komunikací a těšíme se na příští nákup.