Skvělé ceny, bleskové odeslání a dodání. Mohu jen doporučit.

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s cenami za zboží spokojeni a že vaše obejdnávka byla rychle vyřízena a doručena.
    Vašeho doporučení si vážíme a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte náš eshop.

Vše jak má být.dikxpⁿ

děkujeme za vaše doporučení.
    Jsme rádi, že nákup proběhl v pořádku a k vaší spokojenosti.

• Rychlost doručení

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za Vaše 100% odporúčanie ktorého si veľmi vážime.
    Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti sa rozhodnete u nás nakúpiť aj v budúcnosti.

S prianím pekného dňa,
    Kristína Blašková

• Dobrý výběr zboží, skvělé ceny
    • Žádná

děkujeme za vaše doporučení.
    Jsme rádi, že jste s výběrem zboží i cenami spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte právě náš eshop.

Klára Šůstková

Zboží dle objednávky a reklamy

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí vyřízení byly spokojeni.

Klára Šůstková

zehlicka uplne nova a za uzasnou polovicni cenu

děkujeme za vaše doporučení.
    Velmi nás těší, že jste se zbožím i cenou za kterou jste zakoupili spokojeni a budeme rádi, když i pro budoucí nákupy využijete náš eshop.

vse ok

Klára Šůstková

• Objednala jsem si kempingovou židli, sice velikostně nesedí, budu vracet, ale zboží přišlo rychle a je stejné jako na obrázku a v popisu.

děkujeme za vaše doporučení.
    Těší nás že jste s rychlostí vyřízení obejdnávky spokojena a věřím, že i vrácení zboží, které zcela nesedí vašim potřebám bude vyřízeno k vaší spokojenosti.

Klára Šůstková

• Nedostal jsem celou objednávku. Jenom atibakteriální houbičky, ale cenu na zaplacení jako i za mikrovlnku. Tak jsem je nepřebral. Po urgenci nikdo nevěděl kde mikrovlnka je.Druhý den přivezla kurýrka bez oznámení mikrovlnku bez objednaných houbiček ,ale cenu jsem zaplatil i za ně.Navíc mikrovlnka je poškozená.Zmatek na zmatek. Nepochopitelné.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše hodnocení.
    Mrzí nás vaše negativní zkušenost z naším eshopem, kdy bohužel došlo k chybnému zaslání zboží na dva štítky, kde špatně byla nastavena dobírková částka. za tuto chybu jsme se Vám omluvili. Následně další den byla doručena již objednaná mikrovlnná trouba, kdy jste nám telefonicky nahlásil, že v balení chybí objednané houbičky. Následně jsme vás požádali a součinost v podobě poskytnutí fotografií pro prověření vzniklé situace abychom následně chybějícíc zboží mohli obratem doposlat. Tuto součinost jste nám odmítl, kdy jste nám telefonicky nahlásil, že zboží mikrovlnná trouba má závadu v podobě menší promáčkliny, ale že pokud bude funkční tak tuto chybu nebudete řešit. Opakovaně jsme vás v telefonu vyzvali aby jste nám poskytl součinost vše řádně nafotil a poskytl nám, abychom vše mohli dořešit k vaší psokojenosti.
    Několikrát jste nás odmítl, že součinnost poskytovat nebudete, že nemáte čas tyto věci řešit.
    Samozřejěm jsme cybějící houbičky obratem nechali doposlat na vaši adresu a znovu jsme vás poprosili v případě poruchy na doručeném zboží, aby jste nás kontakotval a mohli jsme vše řádně dořešit k vaší spokojenosti.
    O to víc nás mrzí, že s námi nekomunikujete, abychom vše mohli dořešit.
    Pokud budete mít zájem o dořešení vzniklí situace prosím tedy, aby jste se nám případně ozval telefonicky případně na email.

• super ceny
    • rychlost doručení

děkujeme za vaše doporučení.
    Velmi nás těší, že jste s cenami i rychlostí doručení spokojeni a budeme rádi, když i pro příští nákup zvolíte náš eshop.

Klára Šůstková

• První zkušenost s obchodem, spokojenost s rychlostí reakce a spolehlivostí dodání zboží.

děkujeme za vaše doporučení.
    Těší nás že váš první nákup u nás proběhl k vaší spokojenosti a věříme, že i v budoucnu u nás opětovně nakoupíte.

• RYchlé vyřízení, dobrá cena

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za doporučení našeho obchodu.
    Jsme rádi, že jste s cenami našeho zboží i rychlosti vyřízení byli spokojeni a věříme, že i pro příští nákup zvolíte právě náš obchod.

• Dobré

• Velká spokojenost

děkujeme za vaše doporučení.
    Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte náš eshop.

Klára Šůstková

Koupila jsem si zánovní žehličku, takže jsem nečekala žádný velký zázrak, ale překvapilo mě balení. Žehlička byla v polorozpadlé krabici zamotaná do bublinkové fólie. Ale tak špatně, že polovina žehličky vlastně vůbec nebyla chráněna. Dost se divím, že vůbec funguje. Žehlilo se s ní asi dost. Ale po vyčištění vypadá, jako nová. Tak jsem to jednou zkusila a příště už si koupím jen nové...

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za vaše hodnocení.
    Mrzí nás, vzniklé komplikace s doručeným zbožím,za které se omlouváme.
    U produktu v kategorii zánovní uvádíme i v popise, že zboží může být baleno v nahradním obalu ( nemusí být originální krabice). Bohužel ke stavu žehličky se nedokáži přesně vyjádřit, nakolik od vás neevidujeme žádnou emailovou komunikaci ohledně Vámi popsané komplikace.
    Jsme však rádi, že jste se zbožím spokojeni a věříme, že Vám bude skvěle sloužit.

• dobrá cena
    • rychlé doručení

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za 100 % hodnocení a doporučení našeho obchodu, kterého si velmi vážíme.
    Jsme rádi, že jste spokojení s rychlým vyřízením i s cenou a těšíme se na příští nákup.

Kateřina Prajková

Vše OK.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

Jsme rádi, že jste spokojení a těšíme se na příští nákup.

Kateřina Prajková

Rychlé dodání.

děkujeme za vaše doporučení.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení objednávky spokojená a budeme potěšeni, když i pro příští nákup zvolíte opět náš eshop.

Klára Šůstková

• Super obchod vřele doporučuji.

děkujeme za vaše doporučení.
    Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojeni a že nás takto doporučujete.
    Budeme potěšení když i pro příští nákup zvolíte znovu náš eshop.

Klára Šůstková

Chybou systému nabízí zboží, které již není skladem, což je zklamání.
    Peníze vrátili v zákonem stanovené lhůtě.

děkujeme za Vaše hodnocení

velice nás mrzí tato technická chyba, která bohužel nastala, samozřejmě naši programátoři dali tento problém ihned do pořádku.
    Peníze jsme Vám poté poslali zpět na účet.

Ještě jednou se omlouváme

Raková Michaela