Reklama
Přihlásit se a přidat příspěvek
  • Nedoporucuji tento obchod. V listopadu 2024 jsme objednali kávovar Eta za super cenu 10 tisíc, když jinde ho prodavali za 15. Mamka si bohužel nevsimla, že zbozi je použíte, myslela si, že nabizeji predvanocni slevu. To, že je zbozi pouzite, by meli uvadet hned na začátku nabidky. Pro nekoho to muže být klamave, i když by si mel každý precist celý obsah nabidky. Pri první priprave kávy jsme zjistili, že napenovac mleka nefunguje tak, jak by mel. Proto jsme kávovar reklamovali, což nám bylo uznano. Druhá reklamace spocivala v tom, že pri vyndani a cisteni odkapavaci plochy, už nešla zasunout. Reklamace opet kladne vyrizena, ale jen proto, že v navodu není uvedeno, že s odkapavaci plochou nesmíme manipulovat, aniž se ukonči zvoleny program na kávovaru. Neco takového by nás ani nenapadlo, ale neresili jsme to, protože kávovar opravili. Treti reklamace se opet tykala odkapavaci plochy. Opet to samé. Káva se namlela, kávovar napsal chybu na displeji a vypnul se. Když jsme chteli vycistit odkapavaci plochu, už nešla dovrit. To už jsme chteli vrátit peníze, ale zaruku nám neuznali, i když kávovar opravili. Čtvrta reklamace opet to samé, ale to už nám poslali kávovar zpet, protože reklamace byla prekrocena o 18 dní. Za jeden rok byl kávovar neustále reklamovany, radsi si priplatte za nové zbozi, kde budete mít dva roky zaruku, místo jednoho roku. Možná jsme meli smulu na vadny vyrobek, ale pri treti reklamaci nám mely být vraceny peníze, protože chyba uzivatele, kterou uvadeji, nebyla. Tot alespon muj názor.

    • Dobrý den,

      děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste s kávovarem měli opakované komplikace.

      Rádi bychom upřesnili, že informaci o tom, že se jedná o použité zboží, uvádíme přímo u produktu ještě nad tlačítkem „Vložit do košíku“, tedy není nutné číst celý popis.

      Reklamace vždy předáváme k odbornému posouzení a postupujeme podle výsledku servisu. Chápeme, že situace byla nepříjemná, a mrzí nás, že nákup neproběhl podle vašich očekávání.

      Souhlasíme, že v podobných případech by pomohl podrobnější manuál. Ten však bohužel nevytváříme my jako prodejce, ale výrobce, a je shodný jako u nového produktu.

      S pozdravem
      Nikola za IPRICE

  • Dne 25.3. 2026 si můj syn objednal z této stránky mobil Samsung Galaxy Z Flip 4 a do dnešního dne zboží nedorazilo. Několikrát je syn kontaktoval mailem, kdy telefon odešlou. Odpověď byla stále stejná... omlouváme se, nestíháme, odešleme nejpozději do 10.4.
    Dnes psal syn opět email, aby se ujistil, že je objednávka odeslána. Odpověď? Omlouváme se, nestíháme odešleme nejpozději do 14.4. 2026.... To jako vážně? Synovi je 14let, na mobil si našetřil sám a stále čeká... Chce počkat i do toho posledního " zaručeného" data odeslání.
    Pokud nebude zboží odesláno, budeme to řešit jiným způsobem. Takové jednání se zákazníky je opravdu nepřípustné!

    • Dobrý den,

      za komplikace se omlouváme.

      Zboží bylo objednáno v době stěhování skladu, kdy kvůli tomu dochází k prodložení standartní dodací doby. Informace byla řádně pro všechny zákazníky na stránkách webu uvedena. Je nám líto, že se se termín expedice zboží protáhl. Sklad vyvíjí maximálné možné úsilí, aby byly objednávky zboží zákazníkům co nejdříve doručeny.

      Věřím, že tedy brzy brzy dostanete a že s ním pak budete spokojeni.

      S pozdravem
      Petr, IPRICE

  • Z obchodu iprice jsem si objednal gramofon. Dorazil vadný kus, který jsem reklamoval. Obratem odeslali ten samý vadný gramofon, aniž by na něm něco zkusili opravit, a tvrdili, že je plně funkční. Musel jsem uplatnit reklamaci znovu. Obchod se rozhodl odstoupit od smlouvy a vrátit peníze zpět. Vzhledem k tomu, že vynutili uplatňovat reklamaci dvakrát, čemuž by se dalo předejít pouhou kontrolou zboží před odesláním, takové uzavření reklamace nepovažuji za férové.

    Obchod chce maximalizovat zisk, ale nechce nést zodpovědnost za svoje zboží.

    • Také ještě dodám, že zboží bylo v poměrně velké slevě kvůli Black Friday. Tím pádem za vrácenou částku není možné pořídit si zboží stejné úrovně.

    • Dobrý den,

      je nám líto, že i vyměněný kus zboží byl vadný. Omlouváme se za Vám způsobené komplikace. Věřím, že i přes tuto negativní zkušenost u nás budete dále nakupovat a že příště bude s nákupem u nás panovat spokojenost.

      S pozdravem
      Petr, IPRICE

  • koupen soundbar, druhý den vystornován nákup na příkaz majitele, a ten sám den jsem se díval na stránky a stejný soundbar tam byl rázem za cenu o 3000 vyšší
    takže takto se provozuje eshop v roce 2025 ...

    pane majitel, takhle se to opravdu nedělá

    • Dobrý den,

      Zboží bylo bohužel poškozeno při manipulaci během vychystávání na skladě. Vzhledem k našim interním standardům, které zaručují, že zákazník obdrží pouze zboží ve stavu odpovídajícím popisu na našich webových stránkách, jsme se rozhodli, že v tomto případě nelze zásilku odeslat. Zboží bylo vyhodnoceno jako nevyhovující a tedy nedoručitelné.

      Jak vám již bylo sděleno v e-mailu od kolegyně, objednávka byla z těchto důvodů zrušena. Celá situace nás velice mrzí a omlouváme se za způsobené komplikace. Věříme, že se jednalo o výjimečný případ, který se nebude opakovat.

      Děkujeme za pochopení
      S pozdravem,
      Kristína z IPRICE

    • mě bylo sděleno, že objednávku zrušil pan majitel, že to je velice nestandartní , pohádku o poškozeném zboží si nechte do zlínské sbírky pohádek , zajímavé je že hned druhý den (v den zrušení objednávky) se stejný soundbar objevil okamžitě v nabídce za cenu o 3000kč vyšší , po mé objednávce bylo zboží vyřazeno z nabídky, a druhý den se jeden soundbar rozbije a druhý se zázračně objeví ...
      to nemluvím o tom, že v objednávce byl i nůž, který se svezl se stornem soundbaru, ten se jistě také rozbil při přepravě :D
      PS: proč se do účtu Tomáše Kučery podepisuje Krystýna ? krapet skibidi

  • Nakupoval jsem zde poprvé a jsem s nákupem spokojen. Odeslání sice trvalo o něco déle než jinde, ale týden se dá přežít. U produktů je jasně napsáno do jaké jakostní kategorie spadá a tomu odpovídá i cena. Ano, iprice.cz prodává převážně použité zboží a nikde se tím netají a ceny jsou tomu přizpůsobené. Je také potřeba počítat i s tím, že zboží se může pokazit stejně tak jako nové. Proto obchod dává na své zboží záruku a vyřizuje reklamace a má dokonce i kamennou pobočku ve Zlíně. A kdo chce nové zboží ať se obrátí klidně na jiný obchod. Já chtěl ušetřit a nakoupil jsem tady. Zboží mi přišlo v pořádku a přesně dle popisu,navíc doprava zdarma. Za mě vše v pořádku a obchod doporučuji

    • Dobrý den,

      děkujeme za vaše hodnocení i podrobnou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a zboží dorazilo dle popisu. Jen bychom rádi upřesnili, že kamennou prodejnu nemáme, nabízíme pouze možnost osobního odběru objednávek vytvořených přes e-shop. Těší nás, že oceňujete férové informace o stavu zboží, ceny i dopravu zdarma. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště.

      S pozdravem,
      Nikola za IPRICE

  • Dobrý den, nechápu kladné recenze. Mně se firma jeví jako podvodníci. 16.5.2025 jsem si u nich objednala zboží (objednávka 3022032022) a ten den uhradila. 05.06. jsem psala mail, že zboží ještě nepřišlo a co se stalo. Bylo mi sděleno, že platba neproběhla a že mám zboží uhradit znova. Neprověřila jsem si to (má chyba) a platbu tedy poslala znova. Po dalších několika týdnech jsem se opět mailem sháněla po zboží, které opět nedorazilo. Místo toho mi doručili odpověď, že zboží je vyprodáno (ač ho stále nabízeli na stránkách) a že mi vrátí peníze, což se nestalo. O peníze jsem si musela napsat ještě jednou, bez odpovědi. Dokonce jsem se tam pokoušela dovolat, nicméně prý jsou operátoři obsazeni a hovor byl ukončen. Do dneška mi peníze nevrátili. Takže za mě buď podvod nebo tam mají neskutečný bordel.
    Jakubcová

    • Dobrý den,

      mrzí mě vzniklá situace, ale ráda bych Vás ujistila, že rozhodně nejde o žádný podvod, jsme spolehlivý e-shop, i když samozřejmě uznáváme, že k chybě došlo a celá situace mohla působit velmi nepříjemně.

      Objednávku jsme bohužel museli stornovat, protože platba za objednávku dorazila až po více než 3 týdnech, a mezitím došlo k vyprodání zboží. Chápeme, že jste pak situaci řešila znovu a zaslala platbu ještě jednou, právě tuto druhou platbu jsme nyní předali k prověření účetnímu oddělení, abychom mohli potvrdit, zda a kdy došlo k jejímu vrácení.

      Vrácení první platby již bylo potvrzeno a odesláno, o tom jste dostala e-mailové potvrzení.

      Jakmile budeme mít informaci k druhé platbě, ozveme se zpět.
      Věřím, že vše dořešíme tak, aby to pro Vás bylo v pořádku.

      S pozdravem,
      Nikola z Iprice

    • K vám dorazila první platba po 3 týdnech? Mně se odečetla hned ten den, potvrzení o platbě jsem vám posílala. Na druhou platbu jste mi vystavili zálohovou fakturu, takže jsem to neřešila sama ze své libovůle, ale po domluvě s vámi.
      A za třetí, e-mailové potvrzení o vrácení platby mi nedošlo, natož platba na účet.
      V dnešní době, kdy platby chodí do několika sekund, vaše tvrzení působí minimálně trochu nešťastně.
      S pozdravem
      PJ

    • Opět uběhly 3 týdny a ani jedna platba za nedodané zboží se nevrátila. Po 3 měsících jste nebyli schopni poslat peníze z účtu na účet? Jestli se obě platby neobjeví do týdne na mém účtu předávám stížnost ČOI

  • Obdivuji odahu všech, co nakupujíc u IPRICE. Přišly mi rozbalené hodinky s kabelem bez jakéhokoliv návodu a krabičky, které navíc nešly nabít. Hned se zase vybily do mrtva. Po odeslání zpět mě IPRICE obvinily, že jsem jim odeslala pouze hodinky bez nabíjecího kabelu, takže mi nemůžou vrátit peníze. Byla to samozřejmě lež. Peníze mi po výhrůžkách českou obchodní inspekcí nakonec sice vrátili, ale už si u nich nikdy nic neobjednám. Totálně nedůvěryhodný prodejce nefunkčních šmejdů.

    • Dobrý den,

      mrzí nás komplikace se stavem a vrácení zásilky se zbožím.

      Věřím, že i přes toto sdělení u nás někdy v budoucnu opět nakoupíte, protože máme Vás čím oslovit - rozsahem nabídky, cenami zboží.

      S pozdravem
      Petr, IPRICE

  • Objednal jsem tiskárnu, avšak ještě před jejím doručením jsem od kupní smlouvy odstoupil, a informoval o tom firmu e-mailem. Peníze jsem do zákonné lhůty neobdržel. Po několika urgencích jak e-mailových, tak telefonických přišly na účet asi až po 6ti týdnech.
    Poté jsem požadoval zaslání dobropisu. Poprvé 4.4.2025, poté ještě 7x, avšak bez odezvy. Pak už jsem to vzdal. Dobropis nedorazil ani do dnešního dne (20.6.2025). Co tohle je za firmu? Na sedm výzev ani jedna odpověď, natož pak omluva. Katastrofa!

    • Dobrý den,

      poprosím o uvedení čísla Vaší objednávky, ať to mohu prověřit. Děkuji

      Petr, IPRICE

  • Objednáno 13.5. ,14.5. e.mail o předání k doručení,dle přepravce 21.5. nebyla zásilka zatím předána,doručeno až 24.5.,komunikace o doručení zásilky špatná,nikdy více od této společnosti.

    • Dobrý den,

      na eshopu jsme před nákupem uváděli orientační termín doručení s ohledem např. na logistické rozměry balení. Je nám líto, jestli se dodání zásilky protáhlo o něco déle než bylo obvyklé.

      Věřím, že se samotným zbožím budete spokojeni.

      S pozdravem
      Petr, IPRICE

  • Objednáno 13.5. ,14.5. e.mail o předání k doručení,dle přepravce 21.5. nebyla zásilka zatím předána,doručeno až 24.5.,komunikace o doručení zásilky špatná,nikdy více od této společnosti.

  • Jedním slovem katastrofa. Odstoupil jsem od kupní smlouvy ještě dřív, než jsem obdržel zboží a požadoval vrácení peněz. Dostal jsem je až po šesti týdnech, po čtvrté urgenci, na které vůbec nereagovali ačkoli jsem jim napsal, že si budu stěžovat u České obchodní inspekce. Nyní potřebuji do účetnictví dobropis. Už žádám 14 dní a nic-žádná odezva. Dnes jsem poslal čtvrtou urgenci. Prostě ignorani. Nechápu, že vůbec s takovýmto přístupem mohou existovat.

    • Dobrý den,

      tomu opravdu nerozumím a velmi mě mrzí vaši zkušenost číst. Od obdržení pokladů pro vrácení částky finance posíláme do 14 dnů. Prosím tedy pokud je stále problém a máte cokoliv nevyřízeného, napište email na naši zákaznickou podporu [email protected] oslovený přímo na mou osobu Nikola Tomaštíková a já se ráda osobně postarám o to aby se věci daly do pořádku.

      S pozdravem,
      Tomaštíková Nikola

    • Omlouvám se za překlep. Emailová adresa je [email protected]. Budu čekat na váš email a věřím že spolu vše vyřešíme.

      Tomaštíková Nikola

  • Stále dokola vám budou vracet vadné zboží - nejsou schopni to opravit a spoléhají na to, že vás to unaví, až si necháte cadný kus.

    • Dobrý den,
      je nám velmi líto, že jste měl negativní zkušenost s naším zbožím. Rádi bychom Vás ujistili, že rozhodně není naším cílem unavit zákazníka a přimět ho k přijetí vadného zboží. Naopak, vždy se snažíme co nejrychleji a nejefektivněji vyřešit jakýkoli problém ke spokojenosti zákazníka. Pokud máte jakékoli problémy s produktem, jsme připraveni nabídnout náhradní řešení, včetně vrácení peněz, pokud o to zákazník požádá. Stačí nás kontaktovat a my se postaráme o co nejlepší vyřízení situace.
      Děkujeme za zpětnou vazbu a věříme, že další spolupráce bude příjemná.

      S pozdravem,
      Nikola Tomaštíková

  • Strašný obchod! Nic nekupujte.

    • Dobrý den,

      velice nás mrzí vaše tvrzení, co bylo prosím s vaší objednávkou v nepořádku?

      S pozdravem
      Michaela Raková

  • Dobrý den, zakoupili jsme infračervený topný panel v letos v lednu a dnes přestal fungovat. Dovolat se na uvedené telefonní číslo je marné, po minutě se vyzvánění vypne......poslala jsem email jak vyřídit reklamaci a zatím čekám. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mi nikdo nevzal telefon, abychom dostali nějakou radu či pomoc po telefonu.

    • Dobrý den,

      je nám líto, že se Vám nepodařilo dovolat. Provozní dobu zákaznické linky máme řádně uvedenou na webu. Pokud bylo voláno v naší provozní době, a došlo pak k zmíněnému vypnutí, tak byla linka obsazena hovorem s jiným zákazníkem. Uplynul limit na spojení. Jsme Vám samozřejmě k dispozici i na emailu - pokud byla tedy již z Vaší strany zpráva k nám zaslána, tak Vám bude samozřejmě na ni odpovězeno.

      S pozdravem
      Petr Juránek, IPRICE

  • Koupila jsem rychlovarnou konvici od dané společnosti. Zboží přišlo v krabici zabaleno pouze černou fólii. Konvice byla poškozena. V rukojeti konvice byla díra cca 6 cm na 2 cm. Poškozena část v krabici nebyla, nedošlo k poškození během přepravy. Vadné zboží bylo zasláno již obchodem. Reklamace byla telefonicky uznána. Po zaslání zboží a zabaleni zboží přesně tak, jak bylo zasláno mě. My přes reklamaci oznámili, že zboží bylo nekvalitně zabaleno s tím, že vrátí 50% ceny produktu. Obchod nedoporučuji.

    • Dobrý den,

      při vyřizování reklamace se řídíme reklamačním řádem a obchodními podmínkami.

      Při vrácení zboží je nutné jej řádně zabalit tak, aby nedošlo k nějakému poškození, znehodnocení - tedy do vhodného a dostatečně chránícího obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy.

      S pozdravem
      Petr Juránek

  • Koupila jsem zastřihovač vlasů, rozbalený. Zboží mi přišlo v totálně pomačkané a rozlepené krabičce, což jsem opomenula, vzhledem k nižší ceně, ale že strojek bude špatně stříhat a po druhém použití odejde dobíjení, to jsem nečekala.
    Strojek byl koupen se zárukou, rozhodla jsem se tedy reklamovat. Poslala jsem zpět za své náklady, vyplnila formulář a po měsíci mi přišel e-mail, že reklamace je vyřízená, že je zamítnuta a to z důvodu “absence údržby, neudržováno, znečištěno.” Hned jsem tedy volala na telefonní číslo, které bylo uvedeno v e-mailu, tam mi ale bylo řečeno, že mluvím s někým, kdo to nevyřizuje, kontakt ani přepojit mě nemůže, a že k mému nesouhlasu zamítnutí reklamace, se mohu vyjádřit pouze po e-mailu. Což je dost podvodné uvádět v e-mailu kontakt na úplně jiné osoby.
    I přes moji další snahu, o sdělení kontaktu na technika, který zboží prověřoval a snahu ať mi tedy někdo vysvětlí, jak se může stát, že odejde dobíjení po druhém použití z důvodu znečištění strojku od vlasů, bylo marné. Pouze přišel e-mail, že si za zamítnutím reklamace stojí. Strojek mi poslali zpátky na adresu. A víc se se mnou nikdo nebavil.
    Toto jednání a celkový přístup k reklamaci, chci předat dále, i když strojek byl levný, co je to za obchodníka, který zamítne reklamaci takto levného zboží. Říkám si potom co u dražších věcí, které nabízejí.
    Nebo když zboží není za x tisíc, tak se tím nebude přece někdo zabývat? Spoléhají na lenost lidí a věří, že nad tím bude mávnuto rukou?
    Za mě nákup v tomto obchodě už NIKDY více a předávám dále o přezkoumání obchodní inspekci.

    • Dobrý den,

      děkujeme za vaše vyjádření.
      Mrzí nás, že jste nespokojená s vyjádřením reklačního oddělení, nakolik z naší strany bylo zboží řádně k reklamaci přijato a odzkošeny závady které jste nám uvedla do protokolu k reklamaci.
      Ihned po přijetí zboží Vám byl napsáno do přijímacího protokolu, že jste zboží zaslala znečištěno od chlupů a že bylo neudržováno.
      Následně po dalším prověření technikem bylo zjištěno, že díky tomuto znečištění nemůže být uznána vaše reklamace.
      Následně jsme vvše s Vámi znovu prošetřovali a jak Vám bylo napsáno z reklamačního oddělení za našim vyjádřením si stojíme.
      Co se týká vašeho komentáře, že spoléháme na lenost lidí, a další věty tak se jedná o nepravdivé tvrzení, které na naši společnot vrhají negativní světlo a se kterým nesouhlasíme, nakolik každý jeden případ řešíme individuálně a s největší prioritou i kdyby se jednalo o zboží za pár korun.

      S pozdravem,
      Klára Šůstková

    • Dobrý den,

      zastřihovač neviděl žádné ”chlupy”, ale byl použit dvakrát na stříhání vlasů.
      Také si stále stojím za tím, že reklamace nebyla zamítnutá právem. Odešlo dobíjení po druhém použití. Čekalo se na vyjádření skoro 30dnů, aby mi bylo sděleno, že hned po obdržení byl zastřihovač nevyčištěn od “chlupů”? Ať si každý přebere, zda je to v pořádku či ne. Já jen varuji další potencionální zákazníky, že se může stát, že si koupí strojek na dvě použití.

      Předáno ČOI.

      S pozdravem

    • Dobrý den,

      zpráva byla předána na reklamační oddělení.

      S pozdravem
      Petr Juránek

  • Prosím o radu, jak postupovat při výměně struny u vás zakoupené strunové sekačky PowerPlus POWEG6015 300W 250mm. Kolem navinuté struny je páska, odstraňuje se? Děkuji.

    • Dobrý den, pane Kořenský,

      děkujeme za zaslaný dotaz. Níže zasílám postup pro výměnu struny u této sekačky.
      Výměna cívky a struny
       Vytáhněte zástrčku ze zásuvky.
       Stiskněte strany krytu cívky a sejměte kryt
       Vyjměte prázdnou cívku struny.
       Provlečte konce struny na novou cívku struny očky na tělese cívky.
       Nasaďte kryt cívky zpět do držáku cívky.
       Při opakovaném spuštění zařízení bude struna automaticky zastřižena na správnou délku.
      Dle informaci servisu pro tyto sekačky můžete pásku odstranit.

      Mockrát děkuji za pochopení.
      S přáním hezkého dne,
      Klára Šůstková

  • Zakoupila jsem zánovní žehličku na vlasy STEAMPOD 3.0. Žehlička vyšla na nemalé peníze a bohužel nepřišla ve stavu v jakém by měla. Pominu-li to, že nádržka na vodu dle mého neodpovídá stavu zánovní (ani to, že je totálně ošoupaný název a značka)...to bych ještě nějak pochopila. Ale to, že při spuštěí žehličky začnou okamžitě blikat všechny 3 kontrolky teploty a žehlička přestane žhavit, to už bohužel opravdu nechápu. U takto dražších věcí by to mělo být řádně kontrolováno? Řeším ted reklamaci. Nehledě na to, že jsem ji potřebovala a potřebuji rychle, tak mi to opravdu dost vadí...

    • Dobrý den,

      velmi se omlouváme za vzniklé komplikace s doručeným zbožím. Produkty vždy řádně testují naši pracovníci, nebo naši servisní partneři, kdy nejspíše došlo k nějaké záměně.
      Vaši reklamaci se budeme snažit vyřešit co nejdříve z ohledem na to, že dle popisu se opravdu jedná o chybu žehličky.
      Tímto se ještě jednou velmi omlouvám za vzniklé komplikace a věřte, že se pokusíme vše vyřešit k vaší spokojenosti, protože spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

      S pozdravem,
      Klára Šůstková

  • Zakoupila jsem přes IPRICE sadu nádobí pro indukční desku. Vše proběhlo v pořádku. Paní na zákaznické lince byla příjemná a ochotná se mnou dořešit způsob platby, který jsem preferovala. Dodání proběhlo do druhého dne.Doporučuji. K.A

    • Dobrý den,

      děkujeme za vaše milá slova, která nás těší. Jsme rádi, že jste s kolegyní na zákaznické lince byla spokojená a že jste společně vše dořešili k vaší spokojenosti.
      Doufáme, že z nádobím budete spokojená jako naši ostatní zákazníci a ráda se k nám zase vrátíte nakoupit něco jiného.

      S pozdravem,
      Klára Šůstková

  • Ikdyž jsem zde udělil pozitivní hodnocení po prvním nákupu mě hodně zklamali.Dostal jsem děkovný dopis Od majitele s tím že mi po udělení hodnocení zašlou voucher.Na mail už ani nereagují. Při telefonickém hovoru jenom mazání medu. Byl jsem nadšený při nákupu,je tam to ale. Tady bude asi třeba opatrnosti s fi. protože jestli takhle podobně jednají co teprve kdyby jste měli nějaký problém s nákupem či reklamaci. Mě osobně zklamalo.

    • Dobrý den,

      na všechny hodnocení udělené do pátku 8.4.2022 jsme slevový voucher odesílali na emailovou adresu, kterou má zákazník uvedenou v objednávce. Bohužel netuším o jakou objednávku se jedná a tak nemůžu ověřit zaslání voucheru. Poprosím Vás o sdělení čísla objednávky, případně na jaké jméno objednávka byla vytvořena. Následně vše prověříme a budeme Vás kontaktovat, abychom Vám slevový voucher dodali.
      Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě a mrzí nás, že voucher nebyl doručen a rádi bychom celou situaci napravili k vaší spokojenosti.
      Mockrát děkuji za pochopení a vstřícnost.

      S pozdravem,
      Klára Šůstková