• výhodou je cena

Varná konvice byla asi vrácená, ale cena tuto drobnost vynahradila.

Spokojen rychlost dodáni ale nebyl přiložen čeký manual k vyrobku

Reakce obchodu IPRICE.CZ

jsme rádi, že po nákupu u nás panuje spokojenost, např. s rychlostí dodání.

Za chybějící výtisk českého návodu se Vám omlouváme - máme tu chybu již z Vaší strany nahlášenou - bude Vám samozřejmě doposlán.

Petr Juránek

Velmi dobré proto zde nakupuji

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s nákupy u nás spokojeni.

Klára Šůstková

nakupuji podruhé, vždy vše bez problému. Zboží odpovídalo. Bleskurychlé dodání.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za doporučení našeho obchodu.
    Jsme rádi, že jste s opakovaným nákupem u nás byli spokojeni a věřím, že i pro další nákupy zvolíte právě náš obchod.

Klára Šůstková

• Dobrá nabídka, rychlé odeslání. Zboží bylo doručeno již druhý den po objednání, děkujeme.

děkujeme za vaše doporučení.
    Jsme rádi, že jste s naší nabídkou i rychlostí doručení spokojeni a věříme, že i pro příští nákup zvolíte náš eshop.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za hodnocení a doporučení našeho internetového obchodu. Jsme rádi, že jste od nás zboží rychle obdržel.

Velmi rychle dodani.

děkujeme za vaše doporučení.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte náš obchod.

vše super

Kristína Blašková

zboží přišlo rychle, ve výborném stavu, v originálním obalu

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za Vaše 100% odporúčanie a hodnotenie, ktorého si veľmi vážime.

Kristína Blašková

• Bezproblémový nákup - objednáno 7. 4. (neděle), 10. 4. v pořádku doručeno.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Máme veľkú radosť. Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti sa rozhodnete u nás nakúpiť aj v budúcnosti.

• Cena zboží, kvalita
    • Rychlost expedice a doručení

Nevím o žádné

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie a odporúčanie. Máme veľkú radosť, že Váš nákup prebehol rýchlo a bez komplikácií. Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti sa rozhodnete u nás nakúpiť aj v budúcnosti.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za 100 % hodnocení a doporučení našeho eshopu, kterého si velice vážíme.
    Těší nás Vaše spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky a budeme se těšit váš na další nákup.

Kristína Blašková

Nedodáno, žádná informace co se děje.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu aj keď negatívnu. Tovar Vám nebol doručený z dôvodu, neuhradenia vašej objednávky. Dňa 6.4.2024 sme Vás upozornili ohľadne vašej neuhradenej objednávky prostredníctvom SMS - správy.
    Neevidujeme od Vás doposiaľ žiadnu reakciu, odpoveď na našu správu. Vaše hodnotenie je z tohto hľadiska neopodstatnené.

S pozdravom,
    Kristína Blašková

S tovarom som maximálne spokojná.
    Môžem len odporúčať

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám za takovéto hodnocení a doporučení našeho internetového obchodu. Jsme rádi, že zakoupené zboží splňuje Vaše požadavky a potřeby. Věříme, že i někdy příště u nás ke spokojenosti opět nakoupíte.

Petr Juránek

• Rychlé vyřízení objednávky,včetně dodání,kvalitní zboží za super Price cenu.mam od vás dvě věci a jsem velice spokojen.asi nezůstane jen u těch dvou.dekuji za spolupráci.Krist.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

jsme rádi, že po nákupu u nás panuje spokojenost. Děkujeme za takovéto hodnocení a doporučení našeho internetového obchodu. Věříme, že na základě takovéto spokojenosti, u nás brzy nakoupíte znovu.

No problém

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s vyřízením vaší obejdnávky byli spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte náš eshop.

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení zboží spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte opět náš obchod.

Klára Šůstková

• Rychlé jednání a dodání.

děkujeme za vaše doporučení.
    Velmi nás těší, že jste s rychlostí vyřízení i s komunikací v našem obchodě byl spokojeni.

• Luxusní servis

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme za vaše doporučení našeho obchodu.
    Jsme rádi, že jste s našimi službami byl spokojen a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte opět náš eshop.

Klára Šůstková

• Rychlost dodání, velké slevy, velký výběr, neustálá obměna a doplňování sortimentu. Komunikace obchodu.
    • Žádnou jsem nezjistila

Jedná se outletové zboží, které je výrazně slevněno. Pokud někomu nevadí, že je sem tam na výrobku lehounký škrábanec, což samozřejmě nemá na funkčnost výrobku vliv, tak určitě doporučuji kouknout do tohoto obchodu. Vyplatí se to. Ušetříte spoustu peněz.

Reakce obchodu IPRICE.CZ

děkujeme Vám velmi za takovéto udělené hodnocení, upřesňující komentáře a doporučení našeho internetového obchodu. Jsme rádi, že po nákupu u nás panuje spokojenost. Věříme, že ke spokojenosti u nás brzy opět nakoupíte.