Zboží dorazilo v katastrofálním stavu převrtávat sem musel všechno sváry strašný madlo zmackane na jedné straně kolečka se pomalu netočila tento výrobek nekupovat .Ćekam na vyjádření obchodu podal jsem stížnost

• Nekomunikují a neodesílají zboží

Reakce obchodu Huka.cz

omolouváme se za delší dodací lhůtu z důvodu státních svátků a nárustu objednávek.

• dlouhá dodací lhůta

Tým Huka

• Objednáno 28.4.23 , ve čtvrtek na dotaz odpovědělí odesláno . bylo odesláno až v ten čvrtek,a v pátek na stránkaách DPD - zboží v depu
    Olomouc,balík má přijít do Prahy

Reakce obchodu Huka.cz

děkujeme za vaši recenzi. Vaše objednávka byla zaslána v neděli 28.4.2024. Uhrazena byla Po 29.4.2024 a zpracována Út 30.4.2024. Bohužel z důvodu státního svátku a velkého množství objednávek, byla předána do přepravy následující pracovní den.

Tým Huka

Bylo psano skladem. Ale na sklad dorazila az za 5 dni.

Reakce obchodu Huka.cz

děkujeme za vaši recenzi. O termínu připravení jste byl informován. Zboží nebylo označeno štítkem "do 60 minut", tedy nebylo jej ihned možné odebrat. Jak osobní odběry fungují, máme popsáno na stránkách. Bohužel totu informaci jste neakceptoval. Vaše obejdnávka je stále připravena k osobnímu odběru, prosím vyzvednětet si ji.

• ŽÁDNÁ
    • STRAŠIDELNÁ POMALOST U POMĚRNĚ OBYČEJNÉHO ZBOŽÍ A VELMI NEJASNÉ FORMULACE PŘI POKUSECH KOMUNIKOVAT S TÍMTO OBCHODEM. LZE SE CELKEM OPRÁVNĚNĚ DOMNÍVAT, ŽE ZBOŽÍ KTERÉ NABÍZÍ NEMAJÍ SKLADEM. KDYŽ S NIMI OBCHODOVAT, TAK JEDINĚ DOBÍRKOU. DÁT JIM PENÍZE PŘI OBJEDNÁNÍ JE NAPÍNAVÉ, JAK TO VLASTNĚ DOPADNE.

OBCHODOVAT S TÍMTO E-SHOPEM NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu Huka.cz

děkujeme za vaši recenzi. Vaše obejdnávka byla uhrazena 26.4.2024. 27.-28.4.2024 byl víkend, kdy máme zavřeno. Máme to jasně uvedeno na stránkách. Zpracována byla ihned v pondělí a následující pracovní den byla odeslána. Pokud jste zboží potřeboval rychleji, tak měl jste si obejdnávku udělat na dobírku a nemuselo se čekat na připsání platby atd...

Tým Huka

Jestlize chce nakoupit a maji skladem, tak asi ok, ale jestlize chcete reklamovat, tak des. Pri osobni navsteve Vam reknou ze to neumi stornovat a ze musite napsat email, ktery prijde te osobe se kterou mluvite. Nasledne vraceni penez trvalo 14 dni, tri dotazovaci emaily a nakonec jeden vyhruzny. Pak konecne vraceno, do te doby pouze vymluvy.

• Pošlou dotazník ale zboží žádné !

Reakce obchodu Huka.cz

děkujeme za vaši recenzi. Jak vám již kolegyně sdělil, bohužel došlo k systémovému problému a tedy ke zdržení expedice. Za problém se omlouváme. Vaše objednávka je ihned dnes jedna z prvních na řadě a v pátek vám bude dodána.

Tým Huka

• Objednal jsem zboží skladem a 14.4. mi byla objednávka potvrzená. Dnes 24.4. ji ještě nemají ani na skladě a možná ji budou mít zítra a neví, jestli ji do pátku doručí. Celý příští týden nejsme doma, takže vyzvednutí a rezervovaný víkend na práci, také fuč. Nic sami nedali vědět. Potřebuji ji na první práci navazující v řadě, tak bych si ji objednal jinde. Až když jsem si zavolal, tak mi informace s omluvami sdělili.

Reakce obchodu Huka.cz

děkujeme za vaši recenzi. Jak vám již kolegyně sdělil, bohužel došlo k systémovému problému a tedy ke zdržení expedice. Za problém se omlouváme. Vaše objednávka je ihned zítra první na řadě a v pátek vám bude dodána.

Tým Huka

• Komunikace a rychlost dodání. Komunikace pouze částečně, není možné ohledně problému se zbožím s nikým telefonicky komunikovat, pouze písemnou formou. V mém případě byla komunikace skutečně promptní, za to prodejci děkuji.
    • Dodání bylo skutečně rychlé
    • Zakoupený produkt, kárka, je zmetek.

Jediné co mohu bez výhrad pochválit je rychlé doručení a následná komunikace s prodejcem, ale to je opravdu vše. Kárka je doručena v demontu, ale jednotlivé díly není možné bez dodatečných, ne zrovna jednoduchých úprav zkompletovat. Předvrtané otvory, pro spojení dílů šrouby, nelícují. Je nutné je upravit. V mém případě mi nebyly doručeny komponenty potřebné pro upevnění kol k podvozku kárky. Zde byla sice zjednána náprava, ale až po několika dnech korespondence s prodejcem (více než 10 dnů), který musel opakovaně urgovat dodavatele kárky. Součástí zásilky obsahující díly kárky je sice návod montáže, ale je téměř nepoužitelný, pokud nejste kutil a nikdy jste nic nemontovali, tak je Vám tento návod opravdu k ničemu. Nikde není ani uveden materiál, z kterého je kárka zhotovena, jak ukládá platná legislativa. Závěr - kárku jako takovou hodnotím jako zmetek a opravdu ji nikomu nedoporučuji.

• příliš dlouhá dodací lhůta produktů skladem

Slušné ceny

Reakce obchodu Huka.cz

16.4.2024 byla vaše objednávka uhrazena a 18.4.2024 byla expedována. U jednotlivých položek jsou orientační termíny dodání, kterými je možno se řídit.

Tým Hua

obchod zboží asi odeslal,ale doprava ani po týdnu nedorazila.

Reakce obchodu Huka.cz

omlouváme se za komplikace. Zásilka byla odeslána 15.4. a již dávno měla být doručena. Prosím obraťte se na Zásilkovnu. Pokud bude nějaký problém, tak nám dejte vědět a zahájíme reklamaci.

Dlouhá doba dodání

• pomalost !

Zboží objednáno s tím že je všechno na skladě a ani po týdnu, když jsem objednávku urgoval nebyla objednávka zkompletovaná a ani odeslaná !

Reakce obchodu Huka.cz

dle informací jste s kolegyní, která řeší vaši objednávku, v kontaktu a již je vše vyřešeno. Za zdržení s expedicí objednávky se omlouváme.

Tým Huka

Objednávka byla přes zasilkovnu ale poslali to českou poštou a musel jsem se domlouvat s řidičem jak jsi to vyzvednu kvůli tomu že jsem byl v praci, chtěl jsem to přes zasilkovnu kvůli tomu že jsem v práci a bylo by to bez starostí , bylo by fajn kdyby ty objednávky někdo kontroloval a když jsem napsal stížnost tak mi ani žádná odpověď od nich nepřišla

Reakce obchodu Huka.cz

za změnu dopravce se omlouváme. Bohužel řidič Zásilkovny odmítl převzít do přepravy vaši zásilku z důvodu rozměrů a kolegové tedy bleskově zvolili náhradního dopravce, aby zajistili rychlou expedici a zásilka ještě odešla ten den. Jsme rádi, že nakonec vše dopadlo dobře a zásilka byla dodána.

Tým Huka

• Zatím došlo asi třetí hodnocení obchodu ale zboží nikde.

Reakce obchodu Huka.cz

vaši objednávku prověřujeme a komunikujeme s dopravcem. Pokud se nám nepodaří zajistit nápravu, zásilku vám odešleme znovu. za komplikace se omlouváme.

Tým Huka

U zakoupeného zboží není manuál v českém jazyce.

Reakce obchodu Huka.cz

návod je volně ke stažení u produktu na našich stránkách. Stačí si jej stáhnout.

Tým Huka

• Zboží jsem objednala 2.4. s tím, že bude 5.4. doručeno, takže 8.4. urgováno, operátorka sdělila, že to zkusí popostrčit!! Do dneška 9.4. nepřišlo ani avízo, že bylo odesláno, nikdy více….
  • již druhá žádost o hodnocení a zboží ještě nedorazilo!?!?

Obrazek a popis se upelni lisi od dodaneho zbozi. Objednaval jsem fiesta chranic na kolena cerne a dostal jsem cerne modry jiny model.

Reakce obchodu Huka.cz

pokud realita neodpovídá obrázku, tak je možné zboží vrátit nebo reklamovat. Bohužel nic, kromě této recenze, od vás neevidujeme.