• Vadný výrobek, neuznaná reklamace, vyhozené penize
    • Dřez na jedné straně naražený, přitom byl dobře zabalený, nepoškozený obal

Už zde nenakoupim

• Na obrázku super,realita strašná

Reakce obchodu Huka.cz

pokud nejste spokojeni s dodaným zbožím, je možné jej vrátit ve 14 denní lhůtě.

Tým Huka

Obchod uvádí dodací termín do 3 dnů, když odečtu víkend, zatím nedorazilo po týdnu.

Reakce obchodu Huka.cz

vaše objednávka by měla již být připravena na výdejním místě Zásilkovny.

• Přišlo poškozené zboží

Reakce obchodu Huka.cz

pokud vám přišlo poškozené zboží je potřeba reklamaci nahlásit na [email protected]

Tým Huka

Zboží došlo. Ale bez baterek, které měli napsaný, že jsou součástí balení.

Zboží jsem objednal 7.8.2024. Na stránkách bylo uvedeno dodání 12.8.2024. Dnes je 15.8. a bohužel zboží stále nemám a nikdo mi ani nezaslal zprávu jestli ještě příjde. Lituji, že jsem provedl platbu předem a
    že jsem neobjednal zboží někde jinde.

• Pomalý
    • Nereaguje

Před osmi dny email "Pracujeme na objednávce", zatím nepředáno dopravci. Na email nereaguje.

Velice rychlá dodávka , skvěle zabaleno

Zboží skladem nebylo dodáno ani po týdnu a obchod na dotazy o expedici lže. Nedoporučuji platit předem

Reakce obchodu Huka.cz

omlouváme se, u vaší objednávky byl nečekaný zádrhel s jednou položkou. Dnes již vše připraveno a objednávky bude dnes expedována.

Tým Huka

• Čekám víc než týden, zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu Huka.cz

platbu za objednávku jsme obdrželi 30.7.2024. Vaši kompletní objednávku jsme expedovali 2.8.2024. Dnes by měla již být zásilka připravena k vyzvednutí. Pokud tak nebude, je možno službu reklamovat.

Tým Huka

Trvá to strašně dlouho,ještě svou zaplacenou objednávku nemám.Tak dlouho jsem ještě nečekal na jakoukoliv objednávku u jiných prodejců.Ptáte se,jak jsem spokojen.Nejsem.Nemám od vás nic,co jsem si onjednal a zaplatil.

Z malé objednávky přišly 3 věci rozbité. Na reklamaci nereagují.

Reakce obchodu Huka.cz

vaši stížnost jsme prověřili a od vás jsme reklamaci obdrželi čt 31.7.2024. Kolegyně vám na reklamaci reagovala ihned Po ráno 5.8.2024. Od té doby od vás nemáme žádnou odpověď, tedy absence reakce není z naší strany.

Tým Huka

• Poslali mi zboží těsně před expirací. Zboží mi je tedy k ničemu. Už bych tam nenakoupila.

Reakce obchodu Huka.cz

mrzí nás vaše nespokojenost. Byla vám nabídnuta možnost vrácení, jelikož vám výrobek ve slevě nevyhovuje a to z důvodu, že jste chtěla postřik použít až příští rok. Na tento email jste nám již nereagovala. Děkujeme tedy za vaši recenzi, ale stačilo místo napsání této recenze odpovědět na email a bylo možné problém vyřešit.

S pozdravem tým Huka

• Obchod si dělá z lidí dobrý den. Nejen že my poslali jiný typ výrobku než jsem si objednal ale hlavně je to nefunkční krám. Vypadá to že zboží už někdo reklamoval protože v ochranném obalu výrobku nebyl šroub tudíž se někdo snažil to opravit a obchod to vesele prodal znovu.

Reakce obchodu Huka.cz

děkujeme za vaši recenzi a váš odborný posudek. Ze systému vidím, že kolegyně s vámi vaši reklamaci obratem řešila a dokonce vám zaslal kód pro bezplatné vrácení zboží. Bohužel jelikož jste nám doslovně napsal" Nemíním ho posílat zpět jen vám udělám reklamu jakou si zasloužíte.", tak nemáme jak vaši reklamaci dále řešit. Zboží se k nám do dnešního dne nevrátilo a tedy nemáme ani jak posoudit v jakém stavu vám zboží bylo dodáno a reklamaci vyřešit. Doufáme, že vám aspoň napsání recenze udělalo klid v duši.

Tým Huka

• Dlouhá doba dodání.Několik dní.Zboží zatím nedorazilo.

Zboží uvedené jako skladem, přesto nebylo zboží stále odesláno.

Zboží skladem, přesto trvá odeslání týden. Podruhé tu nakupovat nebudu.

Zboží nedorazilo.

Ještě nic nedorazilo

• Zboží vše skladem, zatím nic nedorazilo, po týdnu.
    • A chtějí recenzi......
    • Už jsem od nich nakupoval, a ok.