Zboží skladem, přesto trvá odeslání týden. Podruhé tu nakupovat nebudu.

Zboží nedorazilo.

Ještě nic nedorazilo

• Zboží vše skladem, zatím nic nedorazilo, po týdnu.
    • A chtějí recenzi......
    • Už jsem od nich nakupoval, a ok.

Zboží zaplaceno, nedodáno, údajně není skladem..

• Otřesná komunikace, poslali jinou barvu zboží a velký problém s výměnou, než se vše vykomunikovalo zboží již není skladem, moc děkuji za ochotu a vstřícnost :-(

Chyba vznikla ve skladu a místo aby se ji snažili napravit, je jim to jedno.
    Zboží v chybné barvě posílám zpět a už od nich nic nechci ani kdyby to bylo skladem, což není

• Neposlaly to co bylo obědnáno.

Poslaly mi misto malé tašky přes rameno velkou a nevim jak to poslat spět je mi to moc líto tvrdí něco jiného já jsem si obědnala malou tašku protože muj péjsek váží 1.50 a taska je obří.Je mi to moc lito.Jedličková.W.

Reakce obchodu Huka.cz

děkujeme za vaši recenzi. Zboží, které jste si objednala, je prodáváno pouze v jediné velikosti a zboží vám bylo dodáno správně. Několikrát vám již byly zaslány instrukce pro vrácení zboží. Vše bylo adresováno na email na který byl i zaslán tento dotazník. Pro jistotu posíláme ještě jednou.

• Rychlé jednání
    • Zboží nebylo dostatečně chráněné a došlo k poškození

Zboží bylo zabalené ochranou folii a při vyzvednutí byla ohnutá jedna strana tyče.

Zboží uvedené skladem zatím nedorazilo.

Reakce obchodu Huka.cz

děkujeme za vaši recenezi. Zboží však máte na osobní odběr, tedy vám ani doručováno nebude.

Tým Huka

• Doba dodání přes českou poštu je katastrofální.

• Nekomunikuje při oprávněné reklamaci . Telefon je zablokovaný a ne emaily nikdo dosud nereaguje. Tento obchod proto NEDOPORUČUJI k nákupu zboží.

NEDOPORUČUJI. Bez jakékoli reakce na reklamaci zboží.

Reakce obchodu Huka.cz

telefon nám normálně funguje a bohužel žádný email od vás neevidujeme. Telefon je +420 777 799 661 a email pro reklamace je [email protected]. Zkuste to ještě znovu.

Tým Huka

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

První nákup a hned rána pod pás.. Objednáno,zaplaceno,potvrzeno,ale.. Další den přišel telefon,kdy mi bylo sděleno,že produkt /už prý / nemají..Byl to poslední ks,který měli a po opakovaném náhledu na produkt /asi po 10 min. po odeslání objednávky/,už opravdu nebyl recenzován.. Byl mi ale zaslán BASKETBALOVÝ míč,místo basbollového míčku..

Reakce obchodu Huka.cz

za komplikace se omlouváme. Pokud vám bylo dodáno špatné zboží, prosím o napsání na [email protected] a kolegové vše dají do pořádku.

Tým Huka

Objednávku, která byla údajně skladem jsem více jak před týdnem řádně objednal a uhradil...Do dnešního dne jsem zboží neobdržel a na zaslané emaily obchod vůbec neregauje...vyčkám tedy ještě dva dny a požádám o zrušení objednávky a vrácení finančních prostředků....

Žádná komunikace, zboží nedoruceno v termínu,které uvádějí na web stránkách

• Výrazně opožděné doručení

Obchod deklaroval doručení do několika pracovních dnů. V poznámce u objednávky jsme navíc uvedli pro nás akceptovatelný termín dodání. Zboží přesto dorazilo s mnohadenním zpožděním a pro svůj účel již nemohlo být využito.

Obchod prodává výrobky které jsou
    vyrobeny v cizině, bohužel jsou nekvalitní, ( regulátor otáček)nelze je použít! shořel po 5 minutách!

Objednávka byla v ceně zhruba 100 korun. To zřejmě není pro obchod zajímavá cena, takže zboží neposlala.

• Zbozi bylo objednano, zaplaceno, potvrzeno zplaceni s tim ze zbozi se vyskladnuje, Na email nikdo nereaguje, jeste chvili pockam a pak to budu řesit, jde o 6000 kč

Reakce obchodu Huka.cz

kolega vám již 2x psal email, na který mu nereagujete. Zkontrolujte si příchozí poštu a prosím o reakci. Bez vaší odpovědi nemůže být objednávka dořešena.

Tým Huka

Motor bježi ale plynule regulace nefunguje. Kvůli tomu jsme to kupoval aby fungovalae. S pozdravem Ivan Jirka MOST