• Vše OK.

• Kvalita zboží
    • Chybný počet ks

Vyzkoušeno 2x pokaždé špatně.
    1.obj. místo pneu dorazila duše.
    Při 2. Obj objednany 2 duše a 1 pneu, realita při vyzvednutí chyběla 1 duše. Nedoporučuji. Vráceno ještě na VM zasilkovny při vyzvednutí!!

• Žádná komunikace

Pár dní jsem čekal na doručení, pak jsem tam zavolal. Řekli mě s klidem,
    že to ještě neposlali, ale když volám, zkusí to další dny poslat?!?!?! Zatim
    zboží ještě nemám, doufám ,že nepřijdu o peníze.

Obchod HUKA naprosto v pořádku. Jen už podruhé zklamal doručitel PPL. Ač jsem v daném čase doma připraven čekal na kurýra, tento mi ani nezavolal a balíček rovnou odvezl do výdejní trafiky, přestože jsem si zaplatil dopravu do domu !!

• rychlé vyřízení

Dodávka dopadla dle očekávání, ale měl jsem v úmyslu ještě přiobjednat a už to nešlo. Na dotaz obchod neodpověděl.

• velmi dlouhé čekání na odeslání objednávky
    • Komunikace obchodu se zákazníkem zaostává
    • Porušují kupní smlouvu nedodáním mnoha kusu zboží

Nejsem spokojen z důvodu zdlouhavého řešení a následně klamání zákazníku za účelem zvýšení prodeje, neposlaly mě přes 200 ks zboží za které jsem zaplatil a odmítají odeslat co je již moje a mám na zboží právo. Je mi jasné že zboží se stáhne z prodeje a nebo se nabídka upraví aby se zamaskovalo jejich klamání, ale vše smazat bohužel nejde...

Reakce obchodu Huka.cz

děkujeme za vaši recenzi. Jak jsem vám již několikrát psal, tak bohužel došlo k chybě v popisku produktu. U vámi zakoupené položky, bylo v popisku uveden počet, které obsahuje celé originální balení, položka se však prodává po 1 ks. Cena tedy neodpovídá obvyklé prodejní ceně a na základě vaší stížnosti jsme vám nabídli vrácení zboží na naše náklady a vrácení peněz na základě našich OP. Byl vám zaslán i přepravní štítek. Toto jste odmítl.

Zbyněk Dub

Rychle vyřízeno a dodáno.

• Ceny

• Rychlost a pohodlí
    • neznám

• stahovací pásky přišly jiné,ale nevadí,splní funkci i tak .O.K.

dodané zboží neodpovídá zobrazenému v eshopu (neodpovídá ani typ zboží, ani výrobce, ani barva..)

Dobré jednání, rychlé dodání

K obchodu Žádná výtka ale výrobce by si měl upravit návod na instalaci výrobku. Výřez svodové trubky 120mm je mooooc, stačí úplně výřez na 90mm.

• Nekompletní dodávka

Nemám problém

Vše v pořádku, dobrá cena, rychle vyřízeno, spokojenost.

Obchod potvrdil objednávku, ale nic mi nepřišlo. Psala jsem dotaz , ale nikdo mi neodpověděl. Po telefonické urgenci mi paní sdělila, že zjistí, proč mi zboží nepřišlo. Pak volala zpátky, že jednu položku mají vyprodanou , tak neví co s tím...Čekala bych, že mě sami budou kontaktovat v případě, že něco nemají skladem, domluví se se mnou, jestli objednávku poslat bez tohoto zboží, nebo jestli vyměnit za něco jiného. Ne , že já sama budu po týdnu zjišťovat, proč ještě zboží nedodali.

• Shoda