• Vymlouvání komunikace na nic zboži jsem mněl obdržet do středy , Vše vedeno jako skladem po telefonátu že obratem zavolají nic .Stornoval jsem objednávju a hovor že to budou odesílat nivměně jsem trval na stornu,Nedoporučuji

Nemohu nic hodnotit když ještě nic nedorazilo.

ZAtím nedoporučuji, protože objednávka proběhla před týdnem, napsali mi, že se na ní pracuje a dodnes nemám žádné další info... jen žádost o hodnocení:-(

• pohoda

Neochota řešit reklamaci.

Reakce obchodu Huka.cz

děkuji za vaši recenzi, ale s touto recenzí nesouhlasíme.

V první řadě bych chtěl jen upřesnit, že z vašich emailů neevidujeme reklamaci, ale požadavek na odstoupení od kupní smlouvy.

Důvodem, proč váš požadavek nebyl vyřízen je to, že jste na zásilku uvedla jiné kontaktní údaje než jsou uvedeny na našich stránkách a OP pro reklamace a odstoupení. Tím pádem kolegové o vaši zásilce nevěděli a nemohli ji ani převzít. Navíc jste zásilku poslala na jméno našeho pracovníka a ne na naši firmu. Nepovažujeme toto tedy za neochotu řešit reklamaci nebo odstoupení, ale spíše neakceptování údajů, se kterými jste byla řádně seznámena.

• Zboží vůbec nedorazilo

Nic moc to není na obrázku to vypadalo lépe

Reakce obchodu Huka.cz

pokud s výrobkem nejste spokojena, je možné jej vrátit ve 14 denní lhůtě.

• cena zboží
    • zboží bylo zabaleno v rozpadlé krabici (spíše obalené kartonem), všude spoustu bublinkové fólie, ale i tak zboží bylo všude rozsypáno

Reakce obchodu Huka.cz

pokud vám bylo zboží doručeno poškozeno je potřeba kontaktovat dopravce nebo naše reklamační oddělení na [email protected].

• velice rychlé dodání
    • Nebyl dodán návod v češtině a po zapojení baterie nefunguje PH měření a tak mám pouze drahý půdní teploměr.

• rychlá reakce

vozík je docela zmetek, nepasují zámky pantů snad na všech bočnicích, materiál vozíku je velmi tenký ,to se jistě odrazí na životnosti, oka na přidělání koleček jsou křivě navařeny.

Reakce obchodu Huka.cz

pokud vám zboží nevyhovuje, je možné jej vrátit ve 14 denní lhůtě, případně reklamovat na [email protected]

Tým Huka

Objednala jsem a zaplatila zboží. Dětské boby oranžové za 727,- a boby zelené za 543,-
    Dále dětskou lopatu - kluzák, modrou za 36,- a zelenou za 47,-
    Mám dvě děti tak aby si věci poznali i když cena byla rozdílná.
    Obchod mi ale poslal dvoje levnější boby zelené a dvoje levnější modré lopaty. Rozdíl v ceně 195,- mi nikdo nevrátil i když jsem urgovala e-mailem i telefonicky. Nákup byl 8.12.2023 a dnes je 15.1.2024

Reakce obchodu Huka.cz

děkujeme za vaši recenzi. Cenový dobropis a refundace přes platební bránu byla provedena v 1. pracovním týdnu 10.1.2024, tedy platbu již musíte mít na účtě. Zkontrolujte si prosím bankovní účet.

Tým Huka

Hodnocení obchodu přišlo dříve než zboží☹️☹️

Pri obednani konzervy pro kocku bylo na obrazku videt,ze v konzerve jsou kousky,obdrzela jsem ovsem nejakou penu kterou muj kocour neji,konzervy jsou mi k nicemu.

Reakce obchodu Huka.cz

objednala jste si Vom Feinsten MOUSSE - kočičí paštiky v konzervě u kterých je jasně v popisku uvedeno "jemně našlehaná paštiková pěna". A kousky taky nikde nejsou vyobrazeny.

Tým Huka

ŠPATNÝ PTAJÍ SE NA NĚCO NACO NEMOHU ODPOVĚD PROTOŽE ZBOŽÍ JSEM JEŠTĚ NEDOSTAL A TO UŽ JE PODRUHÝ

Reakce obchodu Huka.cz

a již také 2x krát jsme vám odepisovali, že zboží vám bude doručeno po Novém roce, protože jste zboží objednal v pátek 22.12.2023 a že dotazník je zasílán automaticky v časovém odstupu po odeslání objednávky.

• Rychlost doručení
    • Nebylo mi doručeno všechno zboží,chyběl zámek na kolo v hodnotě 236,80 kč.Zboží jsem převzala,bylo to dostatečně zabalené ve fólii.Takže jsem to rozbalili až doma,den před štědrým dnem,takže jsem zboží neposlala.Psala jsem jim snad se vyjádří v novém roce.

• levné zboží
    • velký výběr
    • 20ti procentní sleva na vše
    • nedoručili do vánoc,jak slibovali
    • částečně nedoručili co jsem objednala
    • nedoručili do balíkovny,jak jsem objednala,ale DPD
    • dlouhá doba doručení
    • lživé informace

Objednala jsem 17.12.s příslibem doručení do vánoc,19.12.mi přišlo sledovací číslo na dodávku do balíkovny,balík ale nebyl podán,22.12.jsem se telefonicky dotazovala,kde je můj balík? Prý se vrátil z přepravy,protože se v něm vilila aviváž a musí ho přebalit a jinou už nemají,takže vrátí peníze a pošlou balík DPD,protože pošta v pátek 22.12.nejezdí.Souhlasila jsem i když jsem si chtěla balík vyzvednout,kdy se to bude hodit mě a ne čekat na kurýra.27.12.konečně balík přišel a aviváž v něm byla,ale chyděl prací gel,a navíc v něm byl sprchový gel a jakási hračka.Takže velké zklamání.

Zboží nedoručeno, obchod nekomunikuje.

• velký výběr zboží
    • zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje

Nespolehlivý obchod, zboží do dnešní doby nedorazilo, obchod vůbec na možnost zpoždění neupozornil, nekomunikoval

Reakce obchodu Huka.cz

omlouváme se za komplikace s vaší objednávkou. Na nápravě usilovně pracujeme.

Tým Huka

• neposílají vše co si objednáte

• výrobek nefunguje tak jak uvádí prodejce, v autorádiu usb flash disk nehraje, byť prodejce uvádí, že je k tomu určený.
    • při ceně výrobku, ceně poštovného a ztracenému času při cestě na poštu, se nevyplatí jej vrátit.

prodává věci které nefungují. na výrobek už byla negativní recenze, ale přesto jsem jej zakoupil a nefunguje.

Reakce obchodu Huka.cz

zakoupil jste si poze redukci, tedy pokud vám něco nefuguje, tak to bude s největší pravděpodobností přístrojem, který není k tomu určený.