super komunikace, vše v pořádku

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za kladné hodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku.

• velký výběr

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za doporučení a kladné hodnocení. Nabídku zboží stále rozšiřujeme a přidávám nové kolekce nábytku, aby si každý zákazník a zákaznice vybrali dle vlastního vkusu.

Kateřina, home-nábytek.cz

• velice ochotna a mila pomoc pri specifikaci objednaneho zbozi

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Vaší recenzi a komentář k nákupu na našem e-shopu. Věříme, že Vám zakoupené zboží bude dobře sloužit.

Kateřina, home-nábytek.cz

• velmi ochotná paní na telefonu přímo v prodejně, vše jasně a podrobně vysvětlila a poradila
    • možnost velkého výběru barev
    • dobrá cena

zatím žádné

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Váš milý komentář k průběhu nákupu u nás. Recenze a doporučení našeho obchodu nám udělaly radost. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Bez výhrad.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení a doporučení nákupu u nás.

• Skvělá komunikace
    • Vlastní doprava

Naprostá spokojenost! Potvrzení objednávky telefonicky velmi milou paní případně zanecháním sms, termín dodání z původních 4 - 6 týdnů nakonec za týden. Před doručením opět potvrzení telefonicky se sdělením času doručení, který byl snad na minutu přesně. Opravdu jsem si připadala jako vážený zákazník

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Váš podrobný komentář k průběhu nákupu u nás. Recenze a doporučení našeho obchodu nám udělaly radost. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

Zboží se teprve vyrábí, takže můžu zatím ohodnotit pouze výbornou komunikaci.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Váš komentář, hned jak bude zboží u nás, ozveme se s termínem doručení.

Odesílání dotazníku neřídíme my a lhůty nelze změnit podle dostupnosti zboží, pro se někdy stane, že dotazník obdržíte dříve, než samotné zboží, děkujeme za pochopení.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Skvělá komunikace, pomoc s výběrem, vstřícnost, dodržení termínu dodání, velmi dobrá kvalita, velký výběr, není to jen “přeprodej”, zaměstnanci se opravdu vyznají a věnují se zákazníkovi a díky jejich pomoci a radám jsem objednala správně a budu objednávat i další produkty. Jeden z nejlepších obchodů. Doporučuji 100%.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za milá slova a doporučení našeho obchodu. Těší nás, když se k nám zákazníci a zákaznice rádi vracejí.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Objednal jsem si zboží, které nepřišlo.

Mrzí mě, že mě obchod vůbec neinformoval.
    Dva měsíce bez jakéhokoliv vysvětlení, proč zboží nepřišlo do 4-6tydnu, které slibovali.

Reakce obchodu Home-nabytek

při telefonickém potvrzení objednávek rekapitulujeme objednané položky a dobu dodání, která je shodná s dostupností v detailu zboží na e-shopu. Stejně tomu bylo i u Vaší objednávky, kde je dostupnost zboží 2-8 týdnů, nikoliv výše uvedený časový údaj. Objednávka byla provedena v lednu, uvedená doba dodání nebyla překročená. Ozveme se Vám hned, jak budeme mít zboží připravené k doručení. Pravděpodobně jste si spletl náš e-shop s nějakým jiným.

Kateřina, home-nábytek.cz

Skvělá komunikace. Krásný nábytek.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za pozitivní recenzi k nákupu na našem e-shopu. Klademe důraz na výběr sortimentu, aby byl nabízený nábytek kvalitní a to své si u nás našel každý.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• komunikují, snaží se vymyslet ideální termín doručení
    • vlastní doprava, takže mnohem opatrnější zacházení s balíky než u běžných dopravců

Byla jsem velmi mile překvapena chováním obchodu. Objednala jsem, oni zavolali a dohodli jsme se na termínu dodávky (i když cestu kolem nás neměli, snažili se vymyslet kompromis a doručit co nejrychleji). Proto jsem tam objednala znovu a stejně pozitivní zkušenost...

Dobrý den, paní Terezo

mnohokrát děkujeme za Vaše milá slova, recenze nám udělala radost. Neradi necháváme zákazníky čekat, vždy zkoušíme všechny možnosti, aby jsme zboží doručili co nejdříve po vyrobení.

• Dobrá komunikace

Zboží nebylo před Vánocemi již na skladě a obchod se předem omluvil za zpoždění dodávky z Polska. Do 3 týdnů dodáno.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení nákupu u nás. Přejeme Vám, ať jste se zbožím spokojený/á.

celkova spokojenost

Jsem moc spokojená.

Dobrý den, paní Andreo,

děkujeme za Vaší recenzi a doporučení našeho obchodu, těší náš, že jste byla s nákupem spokojená.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Bezproblémová a rychlá komunikace.
    • Ochotní a vstřícní (výměna barvy nábytku naprosto bez problému).

Dobrý den, paní Andreo,

děkujeme za doporučení a kladné hodnocení nákupu u nás. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Byla jsem nadšená z osobního přístupu paní majitelky. Hodnocení na internetu nelžou. Osobně mi zavolali, kdy mohu zboží očekávat. Milý a profesionální přístup.

Doporučuji, není co vytknout a zboží je opravdu kvalitní. Vypadá lépe než na fotce na e-shopu !

Dobrý den, paní Trávníčková,

mnohokrát děkujeme za obsáhlý komentář k nákupu na našem e-shopu. Vaše recenze nám udělala radost. :)

• Rychlost dodání, vstřícný přístup

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme z a hodnocení a komentář k průběhu objednávky na našem e-shopu. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

rychlost , ochota , dobře zabalené zboží

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Vaše hodnocení a komentář k nákupu u nás.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Velmi příjemné jednání se zaměstnanci obchodu, telefonické potvzení objednávky.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za doporučení a komentář k nákupu u nás. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Jsem s obchodem naprosto spokojena. Po 10 týdnech zboží dorazilo, ale v tom nevidím problém . Relax.křeslo je velice pěkné,vše v pořádku Děkuji
    • Dlouha čekací doba,ale jinak vše ok!

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Vaše milé hodnocení. Stále doufáme, že se všechno vrátí do normálu a lhůty budou kratší.