• velká ochota

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Vaše hodnocení, snažíme se plnit přání zákazníků a zákaznic.

vstřícný a dobrý přístup

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za hodnocení a doporučení našeho obchodu.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Kvalitní nábytek. Dobré ceny. Příjemná a profesionální obsluha.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za milý komentář k nákupu na našem e-shopu. Vaše recenze nám udělala radost.

• seriózní jednání

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za hodnocení a doporučení nákupu u nás. Věříme, že Vám zakoupené zboží bude dobře sloužit.

• Vše O.K

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za hodnocení a doporučení našeho obchodu.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Skvělé komunikace - od potvrzení objednávky až po doručení.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za hodnocení a komentář k průběhu objednávky na našem e-shopu. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

Obchod velmi doporučuji. Osobní přístup a ochota pomoci při výběru či nestandardním požadavkům.

Reakce obchodu Home-nabytek

jsme rádi, že se podařilo vyhovět Vaším požadavků. Děkujeme za komentář a doporučení nákupu u nás.

Kateřina, home-nábytek.cz

Jediný nedostatek nezasílání vzorku potahové látky

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Vaše kladné hodnocení k objednávce u nás. Látky máme od výrobců pouze v jednom provedení, které necháváme na prodejně pro zákazníky. Rádi bychom vyhověli všem, tak prozatím látky fotíme a posíláme těm, kteří to k nám mají daleko. Děkujeme za pochopení.

Kateřina, home-nábytek.cz

Spokojenost s komunikací. Zboží zatím nemám.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Váš milý komentář k nákupu u nás. Hned, jak zboží naskladníme, ozveme se s termínem doručení.

• Jednání s klientem

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení nákupu u nás.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Velice příjemná a ochotná paní, vstřícná. Osobně jsme se jeli podívat a vyzkoušet si postel a věnovala se nám velice ochotně. Zboží v hodně dobré kvalitě za přijatelné ceny. Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Váš milý komentář a doporučení nákupu u nás. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Komunikace ze strany obchodu výborná! Sami volali, aby ověřili správnost objednávky (informace o vybraném potahu křesla) a sdělili předpokládaný termín doručení.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za milé hodnocení nákupu na našem e-shopu. Látky si raději vždy odsouhlasíme, aby bylo vše v pořádku, než zadáme do výroby.

Kateřina, home-nábytek.cz

• perfektní komunikace !!

Dobrý den, paní Ivano,

děkujeme za pozitivní hodnocení nákupu u nás. Přejeme Vám, ať jste se zbožím spokojená.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Skvělá komunikace, vstřícnost, rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za napsání recenze a hodnocení nákupu na našem e-shopu. S vyřizováním objednávek neotálíme, aby měli zákaznici zboží co nejdříve je to možné.

Skvělá komunikace, rychlé doručení

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Vaší recenzi a doporučení našeho obchodu, těší náš, že jste byla s nákupem spokojená.

• Výběr zboží
    • Solidní ceny
    • Dobrá komunikace

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za podrobný komentář k nákupu u nás. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Zatím zboží nedorazilo, nemohu hodnotit.

Reakce obchodu Home-nabytek

omlouváme se za zaslaný dotazník spokojenosti, na který reagujete, odesílatelem není naše firma, ale heureka.cz. Dobu dodání máme uvedenou na e-shopu u každého produktu, v případě Vámi objednaného zboží lhůta stále běží, nedošlo ke zpoždění dodávky. Dotazník se odesílá automaticky po určité době, ta však nelze upravit. Za nedorozumění se omlouváme, ozveme se Vám hned, jak bude zboží připravené k doručení.

Přejeme Vám hezký den.

• dobré ceny
    • doprava
    • komunikace
    • sortiment
    • delší doručení (ale to bylo uvedeno již při nákupu!)

Zakoupené zboží splnilo očekávání. Celkově spokojenost s obchodem. Vstřícné jednání a informovanost na jedničku.

Reakce obchodu Home-nabytek

moc Vám děkujeme za podrobný popis průběhu nákupu a doporučení našeho obchodu. Kvalita nabízeného zboží je naší prioritou stejně tak, jako spokojenost zákazníků. Věříme, že Vám zakoupené zboží bude dobře sloužit.

Kateřina, home-nabytek.cz

• Zboží mi bylo doručeno vadné a v jiném odstínu, než který je uváděn na obrázku eshopu. Vrácení vadného zboží bylo na mé náklady. Pokud si tedy chcete ušetřit čas, nervy a peníze, nakupujte někde jinde.

Dobrý den, paní Dočekalová,

z e-mailové komunikace s Vámi je zřetelné, že jste nechtěla uplatnit reklamaci, ale zboží vrátit ve lhůtě stanovené pro odstoupení od smlouvy. Vašemu požadavku jsme vyhověli a peníze za křeslo Vám vrátili. S odstoupením od smlouvy se váže povinnost uhradit poštovné zpět do obchodu, kde bylo zboží zakoupené. V případě námi navrhovaného řešení uplatnit reklamaci, poštovné zpět bychom hradili my. Reklamace pro Vás nebyla řešením.

Zboží bylo v odstínu, jež vidíte na fotografii na našem e-shopu, jiné zabarvení může způsobit monitor. Abychom zabránili těmto drobným odchylkám, upozorňujeme na tuto skutečnost a v případě např. sedacích souprav, často zasíláme ještě fotografie ze vzorníků látek.

Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale postupovali jsme dle platných norem, výběr řešení - reklamace či vrácení zboží, byl už na Vás.

Přejeme Vám hezký den.

• 0
    • Ochota k pozdějšímu proplacení bankovním převodem na Červen 2022.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení a doporučení nákupu na našem e-shopu.