• Výborná komunikace

Skvelá komunikácia, veľmi ústretové a ochotne jednanie.

• velmi poctivá práce

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení nákupu u nás. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Poměr ceny a kvality vynikající
    • Skvělé jednání

Vřele doporučuji

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za reakci a kladné hodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku.

Kateřina, home-nábytek.cz

Objednávka on-line, a hlavně telefonický kontakt z firmy o upřesnění různých detailu a úpravy před výrobou nábytku- křesla.
    Skvělá komunikace z obchodu se zákazníkem.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za podrobný komentář a hodnocení nákupu na našem e-shopu. Věříme, že Vám zakoupené křeslo bude dobře sloužit.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Velmi chválím za osobní přístup-paní mne kontaktovala při objednávce a i po přijetí platby-toto jsem zažila snad poprvé.

Dobrý den, paní Nováková,

děkujeme za pozitivní hodnocení a komentář k průběhu objednávky u nás. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

• skvělá komunikace.

Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za komentář k nákupu na našem e-shopu. Zákazníkům sdělujeme veškeré dostupné informace, které máme.

• Zájem o zákazníka

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za ohodnocení a doporučení nákupu na našem e-shopu. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

Obchod je bez chybný. Reagují okamžitě, odeslání zásilky oznámí telefonicky, opravdu velice příjemný přístup. Bohužel zasílá přes Českou poštu a ta jim to trochu kazí. Ale hodnocení obchodu je na jedničku s hvězdičkou.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za doporučení a kladné hodnocení nákupu u nás. Zakládáme si na tom, aby byli naši zákazníci vždy dostatečně informováni o průběhu objednávky.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Skvělé jednání, komunikace i doručení.

Dobrý den, paní Ottova,

děkujeme za pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

Velmi milá a ochotná zákaznická podpora.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za reakci a doporučení našeho e-shopu, budeme se těšit na další nákup.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Strašně příjemná komunikace, moc milá pani, o všem informuje

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme, že jste si našla chvilku a ohodnotila nákup na našem e-shopu. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

• Přehledný eshop
    • Skvělý výběr
    • Neskutečná komunikace
    • Nic!

Objednali jsme sedačku, výroba 4-6 týdnů, takže zatím zboží hodnotit nelze. Nicméně pokud bude jako komunikace eshopu, tak se není čeho bát. Ještě před objednáním, jsme chtěli nějaké informace. Na email nám odpověděli do 24 hodín. Po objednání druhý den volala hrozně příjemná pani aby nám ještě osobně potvrdila objednávku. Zatím jsem se nesetkal s takovým servisem aby bylo zboží potvrzeno emailem a pak ještě telefonicky. Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Vaši podrobnou zpětnou vazbu, těší nás, že jste spokojený/á s naším zákaznickým servisem a komunikací. Zpětná vazba od zákazníků je pro nás velmi důležitá, dává nám prostor k zlepšování služeb. V případě dalších otázek nebo přání jsme tu pro Vás. Děkujeme za důvěru a doporučení.

Kateřina, home-nábytek.cz

skvělá komunikace a ochota řešit i nestandardní požadavky

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil nákup u nás a připsal i milý komentář. Přejeme, ať Vám zakoupen zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

Postel je masivního dřeva, rozkladaci a je opravdu krásná. doporučují

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že zboží udělalo radost a přejeme, ať dobře slouží dlouhé roky.

Kateřina, home-nábytek.cz

Mohu jen doporučit, po učinění objednávky jsem byla okamžitě kontaktována telefonicky a dodání zboží a vše proběhlo přesně podle sdělených informací. V den dodání mi paní volala, že v 7.00 hod ráno bude pán s křeslem na místě a opravdu v 7:00 hodin ráno tam byl :). Spolehlivé, super.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za doporučení a podrobný popis nákupu u nás. Zakládáme si na tom, aby byli naši zákazníci vždy dostatečně informováni o průběhu objednávky.

• Super jednání,doporučuji

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za ohodnocení a doporučení nákupu na našem e-shopu.

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení a doporučení nákupu u nás. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

• Dobrá efektivní komunikace
    • Doručení zboží v termínu

Kateřina, home-nábytek.cz

• Obchod informuje zákazníka o stavu jeho objednávky a termínu dodání

komunikace se zákazníkem