• Obchod informuje zákazníka o stavu jeho objednávky a termínu dodání

komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za komentář k nákupu na našem e-shopu. Zákazníkům sdělujeme veškeré dostupné informace, které máme.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Velmi příjemné jednání, rychlé vyřízení objednávky

Velmi spokojená

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme moc, Váš milý komentář a doporučení nám udělaly radost.

Kateřina, home-nábytek.cz

Rychlost, velice příjemné jednání, se kterým se v současné době nesetkáme.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme Vám za milé hodnocení a doporučení nákupu u nás. Každá zpětná vazba od zákazníků nás potěší.

Kateřina, home-nábytek.cz

Objednávali jsme 26.3. a postel přišla 26.5. Přijde Vám do mailu pouze potvrzení objednávky,druhý den nám volala paní z obchodu a objednávku potvrzovala a pak už nic. Jelikož jsem se do obchodu registrovala, tak jsem tam sledovala stav objednávky,ale tam také nebylo nic uvedeno,pouze že se vyřizuje. Takze jsem po 2 měsících volala,jak to vypadá a druhý den jsme měli postel doma. Doručena přesně včas, tak jak bylo domluveno po telefonu.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za podrobný komentář o průběhu objednávky u nás. Při telefonickém potvrzení objednaného zboží upozorňujeme na délku výroby, jež se shoduje s lhůtou uvedenou na e-shopu, a zároveň informuje zákazníky, že se ozveme ve chvíli, kdy bude zboží u nás na skladě a připravené k doručení. Z kapacitních důvodů neinformujeme v průběhu výroby, často tyto podrobnější informace o stavu zboží od výrobců ani nemáme.

Kateřina, home-nábytek.cz

Naprosto skvělá komunikace obchodu, jakou jsem snad jeste nikde nezazila.Rychlé dodání. Mohu doporučit.

Dobrý den, paní Lucie,

děkujeme za pozitivní hodnocení a komentář k průběhu objednávky u nás. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

Perfektní komunikace, rychlost dodání i ochota ze strany prodávajícího. Rozhodně výjimečný obchod.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za milé hodnocení a doporučení našeho obchodu. Zboží dodáváme hned, jak je vyrobené, aby zákazníci nečekali déle, než je nezbytné.

• Zboží

Obchod je jedna velká katastrofa. Sedací souprava poslána v jiné barvě než jsme si vybrali. Prý to reklamovat nebudou, že se nemůžeme řídit vzorníkem. Látky se prý můžou lišit. Sedací souprava nezapadá tak jak by měla. Také obchod neřeší. O komunikaci ani mluvit nebudu. Nejdřív milé, ochotné než nám přišlo zboží. Od té doby nepříjemný, po telefonu mě majitelka urážela. Zvažuji na firmu poslat ČOI. Protože jinak se s firmou domluvit nedá.

Reakce obchodu Home-nabytek

dovolte mi reagovat na Váš komentář.

Předmětem Vaší reklamace nebyla jiná barva, ale odstín látky. Tento podnět jsme řešili kontrolou štítků, označení zboží a srovnáním se vzorníkem. K záměně látek nedošlo, může se jednat o nepatrnou odchylku či stínování, na což upozorňujeme v obchodních podmínkách i při telefonickém potvrzení objednávky. Přestože se nejednalo o chybu výrobce ani naší, nabídli jsme Vám slevu 1800 Kč, kterou jste posléze uplatnila.

Ve svém komentáři zmiňujete, že sedací souprava nezapadá. Montážní postup jsme řešili v e-mailové komunikaci, sedací soupravu je nutné správně sesadit. Odpověď jsme od Vás dosud neobdrželi, měli jsme tento problém za vyřešený. Pokud potřebujete doplnit postup montáže, prosíme, ozvěte se.

Komunikace probíhala přes sms zprávy, WhatsApp, e-mailem a v neposlední řadě i telefonicky. Ke všem zákazníkům, ať už nakupují, reklamují, poptávají zboží, se chováme slušně a s respektem. Je to právě dobrá komunikace, jež bývá předmětem kladných recenzí zde.

U každého problému hledáme společně východisko, a to i v případech, kdy nelze uplatnit reklamaci.

• Jednání

Objednáno přes internet, přesto příjemný telefonický kontakt ze strany firmy.

• Velmi rychlá dodávka..

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za pozitivní reakci a ohodnocení nákupu u nás.

• milá komunikace

Jedním slovem PERFEKTNÍ. Přeji mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za milý komentář a doporučení nákupu na našem e-shopu. Věříme, že Vám zakoupené zboží bude dobře sloužit.

Kateřina, home-nábytek.cz

Nepřijatelně dlouhá čekací doba. Obchod se neobtěžuje dát vědět, jak na tom doručení je. NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Home-nabytek

u Vámi zakoupeného zboží je na e-shopu uvedená doba výroby až 8 týdnů, při telefonickém potvrzení objednávky vždy rekapitulujeme údaje v objednávce, včetně doby výroby. Zároveň upozorňujeme na to, že se znovu ozveme až s detaily o doručení vyrobeného zboží na zvolenou adresu. Takový je postup při každé objednávce.

Doba výroby a doručení u Vaší objednávky je necelých 6 týdnů, nejedná se tedy o žádnou prodlevu.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Rychlé dodání zboží,skvělá komunikace.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za milou recenzi a doporučení nákupu u nás. Zboží doručujeme hned, jak je vyrobené, aby na něj zákazníci nemuseli čekat.

velká spokojenost

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za doporučení a pozitivní recenzi k nákupu na našem e-shopu.

• Nemohu hodnotit, zboží nedorazilo

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za hodnocení, Vámi zakoupené zboží už bylo odeslané. Předčasné odeslání dotazníku od Heureky neovlivníme, je odesílaný automaticky, proto se někdy stane, že přijde dřív, než je možné doručit zboží k zákazníkovi.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Skvělá komunikace, rychlé doručení, velká spokojenost

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení a doporučení nákupu u nás. Přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře slouží.

Kateřina, home-nábytek.cz

Skvělý customer service. Zatím nemohu hodnotit kvalitu nábytku, jelikož jsem zatím ve fázi čekání, ale co se komunikace týče, tak je bezchybná. Moc milé dámy vždy rády a pohotově se vším pomohou, samy nám navrhly alternativy námi vybraného materiálu a zaslaly vzorník, abychom si materiály mohli s manželkou vyzkoušet na různých světlech a naomak. Nakonec jsme stejně zůstali u námi vybraného materiálu, ale máme klid v duši, že jsme opravdu vybrali správně. Pokud bude i samotný gauč v pořádku, bude to na 11/10 :) těšíme se

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za podrobné a milé hodnocení nákupu u nás. Záleží nám na tom, aby si zákazník vybral správně, dle svých přání a potřeb. O doručení zboží Vám dámě vědět hned, jak bude vyrobené a domluvíme detaily dodaní.

Kateřina, home-nábytek.cz

Vše v pořádku, komunikace na jedničku;)

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení a komentář k nákupu u nás. Věříme, že Vám zakoupené zboží bude dobře sloužit.

Kateřina, home-nábytek.cz

V obchodu nakupuji již podruhé a poprvé velká spokojenost, takže jsem obchod volila znovu. Zboží se teprve vyrábí, zatím ho nemohu hodnotit.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za Vaší důvěru a doporučení nákupu u nás. Hned jak bude zboží vyrobené, ozveme se Vám s detaily o doručení.

Kateřina, home-nábytek.cz

Zboží přesně dle objednávky a v požadované kvalitě, bezvadná komunikace ohledně expedice a dodání. Doprava také naprosto v pořádku.

Reakce obchodu Home-nabytek

děkujeme za napsání recenze a hodnocení nákupu na našem e-shopu. Vaše pozitivní recenze nám udělala radost.

Kateřina, home-nábytek.cz

• Skvělá komunikace, rychlé dodání zboží, velice kvalitní zboží, naprostá spokojenost

Tato firma je za mě naprosto TOP, všechno v naprostém pořádku, moc děkuji a určitě doporučuji, pokud chce nekdo opravdu kvalitní zboží

Reakce obchodu Home-nabytek

moc Vám děkujeme za podrobný komentář a doporučení našeho obchodu. Kvalita nabízeného zboží je naší prioritou stejně tak, jako spokojenost zákazníků. Věříme, že Vám zakoupené zboží bude dobře sloužit.

Kateřina, home-nabytek.cz