Zboží přišlo v pořádku a v krátké době.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme vám za uznání. Srdečně vás zveme k dalšímu nákupu v našem obchodě.

• Rychlé doručení

Hodinky na obrázku vypadají výborně,ale když je mám na ruce,tak nevidím na ciferník.Je hodne malinký,takže pro ženy,které dobře vidí na blízko.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme vám za pozitivní hodnocení našeho obchodu. Doufáme, že vybrané hodinky vám vydrží dlouho. Neváhejte náš obchod navštívit i v budoucnu.

• Nič, nula, žiadna nie je
    • Neodpovedajú na maily
    • Nedvíhajú telefón
    • Neriešia vzniknutú situáciu
    • Zobrali odo mňa peniaze a tovar nedodali

Pred dvomi týždňami som objednal hodinky s deklarovaným odosielaním na druhý deň. Doteraz nemám ani tovar a ani žiadnu informáciu o tom, v akom stave je moja objednávka.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dobrý deň, kontaktujeme Vás ohľadom Vášho názoru, za vzniknutú situáciu sa Vám úprimne ospravedlňujeme.
    Vysvetľujeme situáciu a vrátime sa s odpoveďou.

• Doručenie na Slovensko
    • Možnosť objednať na dobierku
    • Neuvádzajú ceny aj v Euro

Nákup prebehol bez komplikácii. Obchod mal skladom tovar, ktorý sa inde už nedal zohnať a aj keď išlo viac-menej o náhodu, potešila :)

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Jsme velmi potěšeni, děkujeme, že jste se podělili o svůj názor týkající se našeho obchodu.

• zboží bylo perfektně zabalené a rychle dodáno

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme vám za uznání. Srdečně vás zveme k dalšímu nákupu v našem obchodě.

• Hodinky dorazily brzy po objednávce, byly krásně zabaleny v dárkové krabičce, kterou mohu používat jako šperkovnici.

Spokojenost..

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme vám za pozitivní hodnocení. To jsou pro nás nesmírně důležité slova, která nás motivují k práci.
    Zdravíme vás !

• Bez zbytečného odkladu, rychlost doručení.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojeni, a děkujeme, že jste si vybrali náš obchod.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Mělo přijít do balikovny v Teplicích ale bylo odesláno do Liberce.

Dzień dobry,
    Przepraszamy za zaistniałą sytuację, nadamy paczkę jeszcze raz jeżeli wyrazi Pan taką chęć.

• Velký výběr, dobrá možnost filtrování

• dobre ceny
    • velky vyber

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Těší nás, že si to můžeme přečíst. Neustále se snažíme rozšiřovat naši nabídku.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• rychlost doručení

Zdravíme vás !

Velmi spolehlivé a poctivé hodinářství. Moje zásilka dorazila velmi rychle, byla dobře chráněna a obdržel jsem slevový kód pro další nákupy.

• příznivé ceny
    • široký sortiment
    • lze domluvit výhodnější cenu
    • ne vždy je zboží uvedené skladem nebo do dnů dodáno v reálném termínu
    • hodinky chodí neseřízené
    • hodinky chodí nezkontrolované - běžně se stává, že baterie je vybitá do měsíce od zakoupení
    • texty na webu jako pro neandrtálce - čeština mizerná

Dobré odpoledne,
    bohužel nemáme možnost zkontrolovat životnost baterií v hodinkách - ty jsou namontovány výrobcem, hodinky před odesláním neotvíráme, protože nejsme poskytovatel servisu, pouze prodejce.

• Velmi rychle doruceni
    • Krásné zboží

• Neragují na emaily
    • Telefoní číslo nefunguje

Zakopupil jsem u nich hodinky cca 21tis které tvrdili, že mají na skladě. Druhý den psali, že naskladě nejsou a objednávka se bude vyřizovat měsíc. Nechal jsem si tedy vrátit peníze, ale uplynu 4 dny a nikdo nereaguje na maily ani na telefonát.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dobrý den, peníze byly vráceny na váš účet.

• Profesionální přístup, kvalitní výrobek, vše O.K.