Celkově dost dobrý

vše OK

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za kladné hodnocení a Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že oceňujete rychlost dodání zboží. Budeme se těšit na případný další nákup a věříme, že si udržíme Vaši spokojenost.

Kateřina - HobyNaradi.cz

Obchod proběhl v pořádku.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za Váš nákup i za recenzi, velmi si Vaši spokojenosti vážíme. Jsme rádi, že jste využila vyzvednutí na naší prodejně.

• kvalita ceny

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za Váš nákup i recenzi, velmi si Vaši spokojenosti vážíme. Jsme rádi, že se Vám zboží líbí a jste s kvalitou spokojen. Budeme se těšit na další shledání u dalších nákupů.

• Dobrá komunikace

Již po několikrát jsme nakupovali -vždy to proběhlo OK

Dobrý den, Dušane,

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení obchodu a jsme rádi, že jste spokojen s průběhem objednávky. Potěší nás, když i při Vašem příštím nákupu nářadí zvolíte náš e-shop.

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

Vaše spokojenost s naším obchodem nás velmi těší, děkujeme za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojen.

Kateřina - HobyNaradi.cz

• rychle, v pořádku, bez problému
    • není

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

jsme rádi, že jste s rychlostí objednávky spokojen. Budeme se těšit na další nákup.

Kateřina - HobyNaradi.cz

• Neschopný eshop, nabízejí zboží v akci a nemají ho na skladě,zboží bylo doručeno po 18 dnech, nejhorší eshop co jsem kdy zažil. nedoporučuji.

To není eshop ale slibotechna.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

u Vaši objednávky jsme Vás 2x informovali o dostupnosti Vámi objednaného zboží a předpokládaném naskladnění, kdy byla možnost z Vaši strany od nákupu odstoupit, v případě, že by Vám prodleva nevyhovovala.
    Zboží v časoakci je lákavé pro vícero klientů a proto je ihned vyprodáno. Může se stát tedy, že Vaše objednávka se ve stejný okamžik setká s jinou a zboží je vyprodáno, i když při vkladu do košíku se "tvářilo" jakože je skladem.
    Vždy jsme Vám k dispozici na naši zákaznické lince anebo na e-mailu [email protected]

• Vstřícná obsluha
    • Nevim

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za Váš nákup i za recenzi, velmi si Vaši spokojenosti vážíme.
    Jsme rádi, že jste využil vyzvednutí na naší prodejně a že jste s našimi službami spokojen. Budeme se těšit na případný další nákup a věříme, že si udržíme Vaši spokojenost.

• Rychlost vyřízení objednávky

Dobrý den, Pepo,

Obchod OK

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za Váš nákup i za recenzi, velmi si Vaši spokojenosti vážíme. Budeme se těšit na případný další nákup a věříme, že si udržíme Vaši spokojenost.

spolehlivý obchod

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi a doporučení našeho obchodu. Budeme se těšit na další nákup.

Spokojenost.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi na Heurece. Těší nás Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost s nákupem na Hobynaradi.cz. Budeme se těšit na Váš další nákup.

• Rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den, Miroslave,

• Super rychlé dodání 2

Dobrý den, Jiří,

Tereza - HobyNaradi.cz

• Tento obchod není první a vždy vše proběhlo jak má být. Z mé strany velká spokojenost.
    • Žádné nezaznamenal.

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za kladné hodnocení a Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám zboží líbí a jste s kvalitou spokojen. Budeme se těšit na další shledání u dalších nákupů.

Tereza - HobyNaradi.cz

• Zatím nevím, ještě jsem nerozbalil.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

velice děkujeme za Váš nákup. Věříme, že budete spokojen.
    Potěší nás, když i při Vašem příštím nákupu nářadí zvolíte náš e-shop.

Vše OK jako vždy.

Dobrý den, Pepo,

děkuji Vám za kladnou recenzi a věřím, že bude přínosná i pro ostatní uživatele. Hodnocení od zákazníků slouží ostatním nakupujícím při rozhodování a výběru vhodného obchodu a nám pomáhá zlepšit naše služby. Děkujeme.

• Vše bylo OK.

ok