• cena a rychlost dodání

• Rychle,spolehlivé,dobrá informovanost, dobrá cena.

Rychle , spolehlivě, dobrá informovanost, dobrá cena.

Vše super, děkuji

• spolehlivost

• Doporučuji.

• Perfektní jednání.

Nakupovat u vás je paráda.Brzké dodání a velice se mi líbí,že se mi někdy podaří do již uzavřené ojednávky telefonicky dodat další zboží.

• S obchodem mám celkem dobré zkušenosti. Co si objednám, to si celkem rychle vyzvednu.

Dobrý den, Pepo,

děkujeme Vám za Vaši recenzi na Heurece. Těší nás Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost s nákupem na Hobynaradi.cz. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Perfektní spolupráce a rychlost

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

Vaše spokojenost s naším obchodem nás velmi těší, děkujeme za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste s našimi službami a nabídkou spokojen.

bylo to krásné

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi a doporučení našeho obchodu. Budeme se těšit na další nákup.

• Super rychlý obchod.

Dobrý den, Františku,

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení obchodu a jsme rádi, že jste spokojen s průběhem objednávky. Potěší nás, když i při Vašem příštím nákupu nářadí zvolíte náš e-shop.

- rychlé vyřízení objednávky
    - nevýhody neznám

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkuji Vám za kladnou recenzi a věřím, že bude přínosná i pro ostatní uživatele. Hodnocení od zákazníků slouží ostatním nakupujícím při rozhodování a výběru vhodného obchodu a nám pomáhá zlepšit naše služby. Děkujeme.

o.k.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za Váš nákup i za recenzi, velmi si Vaši spokojenosti vážíme. Potěší nás, když i při Vašem příštím nákupu nářadí zvolíte náš e-shop.

Zboží je dodáno rychle.

Dobrý den, Stanislave,

• spokojenost, super

Dobrý den, Petře,

děkujeme za kladné hodnocení a Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že oceňujete rychlost dodání zboží. Budeme se těšit na případný další nákup a věříme, že si udržíme Vaši spokojenost.

Tereza - HobyNaradi.cz

+ nabízí příslušenství, které se nikde jinde nedá sehnat
    + široký sortiment užitečných výrobků
    + velmi rychlé odesílání objednaného zboží
    + příznivé ceny

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

mockrát Vám děkujeme za Vaši vřelou recenzi. Takové hodnocení je pro nás tou největší odměnou za veškeré úsilí, které vynakládáme k Vaši spokojenosti. Děkujeme a budeme se těšit na Váš příští nákup.

Výborná spolupráce.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení obchodu a jsme rádi, že jste spokojen s průběhem objednávky. Budeme se těšit na případný další nákup a věříme, že si udržíme Vaši spokojenost.

• výbornná komunikace
    • jsem z opavy

Dobrý den, Olivere,

spokojen

Tereza - HobyNaradi.cz

Endoskopická kamera s kvalitou úměrnou ceně - levná, a taky v podstatě nefunkční. Vracet nebudu, čas s papírováním a poštovné by vyšly dráž. Ideální způsob, jak vyhodit pár stovek.
    Děkuji za vyučenou, člověk to čas od času potřebuje..

Dobrý den, Honzo,

mrzí nás, pokud jste narazil na vadný kus. Nemáme informaci z reklamačního oddělení, že by se tento produkt vracel k reklamacím.
    Každopádně jsme tu pro Vás v pracovní dny od 8-16 hodin na zákaznické lince +420 555 441 445, klapka 2, kde s kolegou z reklamačního oddělení můžete vše dořešit. Popřípadě na e-mailové adrese [email protected]
    Budeme tedy čekat na Vaši zprávu anebo telefonát.

Kateřina - HobyNaradi.cz