• Nízké ceny

• Velký výběr
    • Ceny
    • Rychlost doručení

Vše v pořádku, nebyl to první a určitě ne poslední nákup.

• cena vzhledem k funkci je výhodná.

Další zhodnocení nemohu předložit neboť jsem ještě jeho funkci nevyzkoušel.

Tereza - HobyNaradi.cz

• Přehledný e-shop, široká nabídka, výborné ceny, rychlé doručení.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi na Heurece. Těší nás Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost s nákupem na Hobynaradi.cz. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Tereza - HobyNaradi.cz

• Česká pošta nedoručuje domů, nutno vyzvednout na poště.

• komunikace
    • rychlost doručení

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za kladné hodnocení a Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že oceňujete rychlost dodání zboží. Budeme se těšit na případný další nákup a věříme, že si udržíme Vaši spokojenost.

• kvalita
    • spolehlivost

nevím

Dobrý den, Petře,

Vaše spokojenost s naším obchodem nás velmi těší, děkujeme za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste s našimi službami a nabídkou spokojen.

Tereza - HobyNaradi.cz

nemám zkušenosti,objednala jsem poprvé spokojená

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za Váš nákup i za recenzi, velmi si Vaši spokojenosti vážíme. Budeme se těšit na případný další nákup a věříme, že si udržíme Vaši spokojenost.

Ok

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi a doporučení našeho obchodu. Budeme se těšit na další nákup.

*****

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkuji Vám za kladnou recenzi a věřím, že bude přínosná i pro ostatní uživatele. Hodnocení od zákazníků slouží ostatním nakupujícím při rozhodování a výběru vhodného obchodu a nám pomáhá zlepšit naše služby. Děkujeme.

• RYCHLOST

• Dobrá cena

Tereza - HobyNaradi.cz

• Naprosto skvělý přístup.

Nutně jsem potřeboval něco na práci, zavolal jsem,domluvil za několik hodin vyzvednutí v jejich Boxu. Moc děkuji pracovníkům a pracovnicím v Bílovci !!!

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

mockrát Vám děkujeme za Vaši vřelou recenzi. Takové hodnocení je pro nás tou největší odměnou za veškeré úsilí, které vynakládáme k Vaši spokojenosti. Děkujeme a budeme se těšit na Váš příští nákup.

OK

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za kladné hodnocení a Vaši zpětnou vazbu. Potěší nás, když i při Vašem příštím nákupu nářadí zvolíte náš e-shop.

dobrá domluva a spolupráce

Dobrý den, Vladislave,

• Rychlost dodani

Tereza - HobyNaradi.cz

• Nákup proběhl bez komplikací a velice rychle. E-shop okamžitě reaguje na založení objednávky a na provedení úhrady. Doprava do Zásilkovny je provedena rychle, zboží je doručeno do následujícího dne.

Dobrý den, Dušane,

Dobré