Nefunkční a nebezpečné zboží .
    Vzhledem k tomu , že obchod má své ( naše )peníze již na účtu .
    Tak je reklamace , placení demontáže nefunkčního výrobku , doprava náš problém. Dle slov dodavatele .

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

Vaše recenze se nezakládá na pravdě. Kolega z reklamací Vám objednal svoz zboží a také Vás telefonicky kontaktoval, ale nepodařilo se mu se s Vámi spojit.
    Byl Vám následně odeslán e-mail s veškerými informacemi.
    Co se týče produktu, není závadný ani nefunkční, pouze nesplňuje Vaše požadavky.

Kateřina - HobyNaradi.cz

Endoskopická kamera s kvalitou úměrnou ceně - levná, a taky v podstatě nefunkční. Vracet nebudu, čas s papírováním a poštovné by vyšly dráž. Ideální způsob, jak vyhodit pár stovek.
    Děkuji za vyučenou, člověk to čas od času potřebuje..

Dobrý den, Honzo,

mrzí nás, pokud jste narazil na vadný kus. Nemáme informaci z reklamačního oddělení, že by se tento produkt vracel k reklamacím.
    Každopádně jsme tu pro Vás v pracovní dny od 8-16 hodin na zákaznické lince +420 555 441 445, klapka 2, kde s kolegou z reklamačního oddělení můžete vše dořešit. Popřípadě na e-mailové adrese [email protected]
    Budeme tedy čekat na Vaši zprávu anebo telefonát.

Kateřina - HobyNaradi.cz

• 3.8. Objednávka zaplacená a od té doby žádná zprava jak to s objednávkou vypadá

Dobrý den, Jendo,

u Vaši objednávky jsme Vám ihned první pracovní den po víkendu ( 5.8.2024 ) odeslali informaci e-mailem, že čekáme na doskladnění zboží, které proběhne do 14-21 dní.
    Rádi Vám vždy budeme nápomocni na našem e-mailu [email protected] anebo na naši zákaznické lince.

• Levné zboží

Hódně dlouhá dodací lhůta.

Dobrý den, Jane,

děkujeme za Vaši recenzi. U Vaši objednávky jsme Vám v den objednání odeslali informaci, že doba naskladnění proběhne do 14 dní. Což se také stalo a 10 pracovní, 14 kalendářní den od objednání jsme Vám vše odeslali. Den po odeslání byla zásilka doručena.
    Věříme, že v budoucnu opět navštívíte náš e-shop pro Vaše nákupy.

Kateřina - HobyNaradi.cz

Zboží nedorazilo kompletní, nevím kde je, nebo jestli přijde, žádné informace.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

ohledně doručení objednávky nás můžete vždy kontaktovat na naši zákaznické lince anebo e-mailem. Předpokládáme, že dopravce zasílá odkaz na sledování zásilky a převzetí do přepravy.
    U Vaši objednávky byly odeslány dva balíčky, kdy se nám ve sledování oba dva jeví jako doručené dne 1.8.2024.
    Pokud tomu tak není, rádi Vám budeme nápomocni, obraťte se na nás.

Kateřina - HobyNaradi.cz

• Zbozi je nefunkcni , elektricka zasuvka nefunguje, celkove je gril velmi vratky a nestabilni.Jelikoz jsem byla mimo republiku, budu teprve ted reklamovat

Dobrý den, paní Machová,

mrzí nás, že jste narazila na špatný kus. Kolega z reklamací je Vám v tuto chvíli k dispozici na e-mailu [email protected] anebo na zákaznické lince +420 555 441 445, klapka 2, od 8 hodiny ranní.
    Předáme mu také tuto informaci.
    Věřím, že společně najdete řešení vyhovující oběma stranám.

Kateřina - HobyNaradi.cz

• zboží jsem objednal a zaplatil hned předem a info o zpoždění dodávky si musím sám komunikovat, protože není info o čekání na jeden atikl z objednávky - zboží bylo prezentováno s dodávkou do 5 dní

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

informaci o doskladnění jsme Vám odeslali v den objednávky, bohužel nemáme možnost ovlivnit zásoby dodavatele a u Vaši objednávky došlo k posunu dodání poptávané kartuše. Dne 26.7.2024 jsme Vám tedy zaslali náhradní možnosti. V tuto chvíli neevidujeme Vaši odpověď.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Neměl jsem na výběr při určení doručovatele. Pouze rozbitou Českou poštu.
    Nakupuji u Vás pravidelně. Nechápu, proč jste odstavili ostatní společnosti.
    Stala se klasika->adresát nezastižen. A to na recepci s 24 hodinovou službou. Již jsem u Vás utratil desetitisíce. Jestli i u příští své objednávky uvidím pouze tohoto dopravce, přestanu u Vás nakupovat. Jak mám hodnotit doručené zboží, které leží na poště ?..... a musím si domlouvat další termín doručení. Nevím, jaké podmínky Vám Česká pošta nabídla, ale tohle je cesta do pekel.
    Pavel Šebesta

Dobrý den, pane Šebesto,

nejprve bych Vám ráda poděkovala za Vaše nákupy.
    Co se týče dopravy, pak poskytujeme vícero dopravců nejen Českou poštu. K dispozici je PPL ať už výdejní místo anebo doručení domu, balíkovna, zásilkovna a již zmíněná pošta.
    Zkušebně jsem si vložila do košíku produkty z Vaši minulé objednávky a všechny mi prošly možností zaslání všemi způsoby, které jsem Výše zmínila.
    Požádám Vás, abyste nám popřípadě při příští objednávce, pokud by se Vám zobrazovala opět jen Česká pošta v košíku, napsal zprávu do objednávky a my zkontrolujeme možnosti daných produktů a dáme Vám vědět.
    Ne každý produkt lze zaslat všemi způsoby dopravy, záleží také na velikosti a váze.

Předem děkuji za spolupráci a v tuto chvíli přeji hezký den.

Obchod dobrý-výrobek špatný

Dobrý den, Jiří,

děkujeme Vám za recenzi a mrzí nás Vaše zkušenost. Je nám líto, pokud zboží jeví známky poškození. V téhle situaci máte samozřejmě nárok na reklamaci zboží. Bohužel není v našich silách zkontrolovat každý kus od dodavatele. Přejeme si, aby naši zákazníci byly spokojeni se zaslaným zbožím od nás.
    Celou záležitost jsme předali kolegovi na reklamace. Ohledně komunikace od nás bylo vše dodrženo a zboží bylo odesláno 2 den po přijetí objednávky.
    Věříme, že nastalá situace se již nebude opakovat a že v budoucnu u nás opět s radostí nakoupíte.

Příjemný den Vám za tým Hobynaradi.cz přeje Kateřina

Po týdnu přišel mail že zboží bude naskladneno do 10 dnů.
    Když jsem objednávku odeslal byli všechny položky skladem proto bych obchod nedoporučil.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

informaci o naskladnění jsme Vám zaslali v den, kdy byla u nás v systému zaevidována objednávka.
    Vámi poptávaný ochranný kryt na křovinořez byl vyprodán 12.5.2024 v 18:48 hodin, Vaše objednávka k nám dorazila dne 13.5.2024 v 12:21 hodin.
    Zaslali jsme Vám 2 zprávy s informací o naskladnění.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace a věříme, že do budoucna vše zvládneme rychleji než do 7 pracovních dní.

Kateřina - HobyNaradi.cz

• Neschopný eshop, nabízejí zboží v akci a nemají ho na skladě,zboží bylo doručeno po 18 dnech, nejhorší eshop co jsem kdy zažil. nedoporučuji.

To není eshop ale slibotechna.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

u Vaši objednávky jsme Vás 2x informovali o dostupnosti Vámi objednaného zboží a předpokládaném naskladnění, kdy byla možnost z Vaši strany od nákupu odstoupit, v případě, že by Vám prodleva nevyhovovala.
    Zboží v časoakci je lákavé pro vícero klientů a proto je ihned vyprodáno. Může se stát tedy, že Vaše objednávka se ve stejný okamžik setká s jinou a zboží je vyprodáno, i když při vkladu do košíku se "tvářilo" jakože je skladem.
    Vždy jsme Vám k dispozici na naši zákaznické lince anebo na e-mailu [email protected]

• velký sortiment
    • Ani po 18 dnech od objednání nic nedorazilo
    • Neobtěžují se s vysvětlením

Došlo od nich pouze potvrzení objednávky, poté potvrzení o zaplacení, kde psali, že zboží odešlou za 5 až 10 dní. Bohužel jsem zhýčkaný eshopy, kde ráno objednáte a odpoledne už to odesílají. Bohužel ani za 10 dní, ani za 14 dní, od nich nepřišla žádná informace. Po 18 dnech dorazila tato žádost o hodnocení. Je mi jasné, že může nastat nějaký zádrhel, ale očekával bych aspoň informační mail. Nic, vůbec nic. Za to jim zákazník nestojí. Hodnocení je jasné, tento obchod už nikdy více.

Dobrý den, Honzo,

Vaše objednávka byla zadána 12.4.2024 v 14:43 hodin. Informaci o průběhu jsme odeslali následující pracovní den, tedy 15.4.2024 v 9:38 hodin. Sdělili jsme, že naskladnění proběhne v průběhu 5-10 dní, jak se zmiňujete. Bohužel se dodávka od dodavatele protáhla.
    Omlouváme se za naši chybu, kdy jsme neudali informaci o 5-10 pracovních dnech.
    V případě, že uvítáte vícero informací k objednávce, pak jsme Vám k dispozici v pracovní dny na zákaznické lince od 8-17 hodin a také na e-mailu [email protected]

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Potvrzení objednávky a platební údaje přišly obratem.
    • Od zaplaceni se ale obchod už neozval a teď chce po mě ohodnocení?

Dobrý den, pane Sochore,

u Vaši objednávky jsme Vás informovali druhý den o odeslání v průběhu týdne, k čemuž došlo s 2 denním zpožděním, bohužel jsme čekali na doskladnění. Zboží, dle sledovacího odkazu, jste obdržel 7 pracovní den od zadání objednávky
    Omlouváme se za případné komplikace.

Kateřina - HobyNaradi.cz

Tovar my prišiel poškodený .

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

Emailem nebo na naši zákaznické lince (+420 555 441 445 KL. 2)
    Bohužel není v našich silách zkontrolovat každý kus od dodavatele. Přejeme si, aby naši zákazníci byli spokojeni se zaslaným zbožím od nás.

Příjemný den Vám za tým Hobynaradi.cz přeje Tereza.

• Koupil jsem štípací trn, aniž jsem byl upozorněn, že je použitelný pouze do vrtačky se čtyřmi čelistmi v hlavici. Objednal jsem za další peníze adaptér se čtyřhranným průřezem. Ten mi byl dodán, adjustoval jsem do něj trn a snažil se štípat. Opět se trn zakousnul do dřeva zhruba 1,5 cm a nepostupoval dál. Vyhozené peníze.... Miroslav Bátěk

Dobrý den, pane Bátěku,

evidujeme na našem e-shopu nákup pouze adaptéru pro štípací trn.
    Neeviduji také žádný telefonát anebo e-mail, kde byste vznesl dotaz na možnosti využití a kompatibility.
    Pokud byste uvítal, máme zde technické oddělení, kde s kolegy můžete probrat. Telefon 555 441 445, kl. 2.

Děkuji a přeji příjemný den.