• Ceny
    • Slevy
    • Výběr
    • Drahá doprava při osobním odběru
    • Doba dodání
    • Peníze za vrácené zboží pošlou klidně až za více než měsíc - porušení zákona
    • Mnohdy pošlou jiné zboží, které se ani nepodobá tomu objednanému

Co mi však vadí je délka dodání - odběr v kamenné prodejně v Brně trvá min.3-4 dny, což mi přijde celkem dost.
    Další věc, která mi vadí, je výše poplatku za osobní odběr - 59,- je opravdu moc, většina e-shopů nabízí osobní odběr zdarma, nebo za cenu 9-19,-, což mi přijde optimální.
    Další podstatná negativní věc - dodaní do penguin boxu garantují do 24 hodin od platby, objednala jsem do něj několikrát a nikdy toto splněno nebylo.
    Co mi vadí nejvíc - vracela jsem zboží a NIKDY nebyly peníze vráceny do zákonem stanovených 14 dnů, nyní čekám už více než měsíc. OTŘESNÉ!

Budu hodně váhat, zda ještě vůbec znovu objednat.

Nicméně obrovskou pochvalu posílam prodavačkám na Masarykově ul.v Brně, dvakrát jsem tam vyzvedávala objednávku a moc příjemná obsluha! :)

• Levné secondhandové oblečení
    • Dobrý výběr s ucházejícími fotkami
    • Nekomunikují
    • Na vrácení peněz čekáte dlooouho
    • Nepošlou úplně všechno, co si objednáte

Jak tady čtu recenze od ostatních, nejspíše jsem měla štěstí, co se týče oblečení. Velikost i objednané kousky seděly. Nicméně jeden kus mi neposlali - a to právě ten, díky kterému jsem se přiměla objednat oblečení přes net, v zásadě oblečení přes net totiž neobjednávám. Přišla mi na email faktura, že mi za tento kus vrátí peníze, ale stále jsem se jich ještě nedočkala.
    Komunikace na bodu nula. I když jsem jim posílala potvrzení o zaplacení, aby mi objednané kousky nikdo nevyfoukl, stejně se tak stalo. Vůbec neodpovídají. Psala jsem i na FB stránku, tam mi také neodpověděli, i když si zprávu zobrazili. Někdo by je měl komunikaci se zákazníky naučit, protože takhle to dál nejde. Dřív či později na své chyby doplatí.
    Bohužel z udaných negativních důvodů obchod nedoporučuji a znovu u nich již nenakoupím.

Nedoporučuji!!
    Dlouhá doba dodání
    Neberou telefony
    Neodpovídají na meily
    A když něco vracíte na platbu čekáte dlouho a ještě vám nepošlou ani to co mají. !!!!

• Krásné webové stránky
    • I přes problémy, viz níže, mi zboží na prodejnu dorazilo.
    • Vše bylo nakonec v pořádku.
    • 30.10. objednané zboží a ihned zaplacené mi bohužel stále NEDORAZILO, zákaznická linka NEKOMUNIKUJE. Na emaily vůbec NEREAGUJÍ. Mrzí mě to, ale nedoporučuji.

Teď (23.11.) jsem se konečně do zákaznické linky dovolala :-) Až po zveřejnění RECENZE. Asi náhoda :-)
    Prý mi zapomněli poslat SMS. Zboží by mělo být k vyzvednutí na prodejně.
    Takže se snad ve středu konečně dočkám.

25.11. jsem si zboží vyzvedla na prodejně. Na balíčku bylo chybné číslo objednávky. Proto to zdržení.

• pěkné zboží
    • pinguin box
    • akce -50%
    • zakaznický servis pinquin boxu na jedničku
    • dobrá kvalita fotek
    • komunikace
    • není popis závad u zboží
    • nejsou míry
    • dlouhé dodání
    • není možné zboží vložit do oblíbených a nelze tak rychle dohledat jestli se rezervované zboží prodalo nebo se uvolnilo
    • rezervace se s příhozem zboží nenuluje, každých 15min. prodlužovat mě otravuje
    • Skoro každý nakup se mi stává, že se košík vysype aniž by vypršel čas

Změnila jsem svůj komnetář, protože s novým eshopem se dost změnilo, některé chyby se snaží vychytat, ale provedení dost pokulhává. Rezervace v košíku, super, ale... jen na 15minut, takže vás to každých 15min. otravuje o prodloužení. Jsem zvyklá z jiných online second handu, že se s příhozem do košíku automaticky nuluje počítadlo. Často se mi stává, že se košík vysype ikdyž ještě neuplynula doba rezervace, to mě minule doslova nas*alo a celkem mě to odrazuje k nákupu, človek nad výběrem stráví nějakou dobu, i má třeba radost, že uloví pěkný kousek a pak je to pryč, bylo to asi 20ks zboží, takže jsem to vzdala. Ocenila bych kdyby bylo možné zboží uložit do oblíbených a rychle by se pak dalo vyhledat zda se rezervované zboží prodalo nebo se uvolnilo, takhle se zbytečně prodírám zarezervovanými kousky a pokud mě zaujme, těžko se pak dohledává. Zboží moc neprohlíží asi, protože několikrát se mi stalo, že dorazilo poškozené, naštěstí vrácení je zdarma. Dodání zboží hodně pomalé. Na druhou stranu se mi dlouho nestalo, že by poslali něco jiného nebo jinou velikost než byla udaná.

• Nízké ceny
    • Zboží odpovídá fotkám
    • Doprava nad 500,- zdarma

Z Genesisu jsem si ojednávala již 3x a vždy jsem byla naprosto spokojená. Velikost samozřejmě ne vždy sedí, jelikož je oblečení od různých výrobců, ale s tím se musí počítat. Z asi 10 kusů oblečení mi 3 nejsou tak, jak bych si představovala, ale za těch 99,-/kus to člověk oželí a pošle oblečení někam dál. :) Zatím se mi nestalo, že by mi přišlo něco, co by bylo ve špatném stavu, neodpovídalo fotkám nebo že by něco chybělo. Zboží vždy dorazilo do dvou dnů a pečlivě zabalené.
    V jedné z poboček Genesisu jsem párkrát byla už i osobně a pokaždé tam našla nějaký poklad. Jinde než v sekáčích už nenakupuju. Krásné kousky za pár korun a přitom to kolikrát vypadá tak draze!

Mesic od zaplacene objednavky - nikdy nedorazila, penize v cudu, zakaznicka linka nefunkcni, na e-maily nereaguji. Jednim slovem propadak. Rozhodne nedoporucuji.

• Penguin box

Objednáno 9 ks za 891 Kč (1 ks za 99 Kč) a vše došlo jak mělo i ve skvělém stavu a jako jedna objednávka . Čas doručení dodržen, opravdu 24 hod od připsání platby do penguin boxu (zde možné uložení 24 hod)
    Komunikace rychlá.
    !!!Pozor doprava zdarma až nad 596 Kč !!!
    (Mají to napsané v info na webovkách v sekci doprava)
    Za mě dopuručuji.

• Nedodali zboží
    • Nekomunikují
    • Peníze nikde

Rozhodně nedoporučuji!!
    Objednané zboží garantují doručit do 24hodin. Zboží nikde, na zákaznické lince nikdo nezvedá telefony a na emaily neodpovídají.
    Takže akorát tak okrádají lidí!!
    Šlo sice jen o "pár" stovek, ale objednávala jsem věci na focení a musela jsem objednat znovu jinde za další peníze!!
    Takže za mě ztráta peněz i času!!!
    Nedoporučuji využívat e-shop, jen vás okradou!!

• žádná
    • Zboží neodpovídá dle fotek-opravdu hadry
    • ochotu a odpověď na e-mail - nečekejte a navrácení Vašich peněz za hodně dlouhou dobu
    • doporučuji si hlídat, za co jste zaplatili a za co Vám vrací peníze - nesedí částky
    • Nahrazují zboží, hadry které jste si neobjednali
    • jedním slovem KATASTROFA

NIKOMU NEDOPORUČUJI, POKUD ČEKÁTE HEZKÉ VĚCI, V DOBRÉM STAVU DLE FOTEK CO INZERUJÍ-TAK TOHLE OPRAVDU NEOČEKÁVEJTE. Nejlépe řešit s hlavní centrálou společnost.Jak recenze tady čtu tady čtu samé negativní recenze, tak si udělejte názor. Nečekejte, co si vše objednáte, že dostanete! Místo objednaného zboží, dostanete hadr nebo dokonce žádnou nebo pár neprodejných kousků. Protože jsem měla objednané pěkné zboží (dle fotek) a část přišla v pořádku, ale do toho mi tam dali 4 kusy doslova hadru místo oblečení co měli na fotkách a co jsem si skutečně vybrala! To samé obuv, na stránkách inzerují vel.39 a přijdou Vám 38 a úplně zbytečně se taháte s balíky domů, neboť nevíte co za surprise Vás uvnitř čeká. NEDOPORUČUJI tento e-shop, hodinu vybíráte zboží co vidíte na fotkách a očekávání hadry na podlahu, jiné zboží a velikosti. Přes e-mail se s Vámi nebude nikdo bavit a na vrácení peněz čekáte dost dlouhou dobu ale od zákazníka mají peníze ihned. Doporučuji si hlídat, vrácení peněz, nejen za nedodané zboží ale i zpět jak jim zboží vracíte.

• žádná
    • neposílají zboží co si člověk objedná!! Poslali mi tři kusy hadru (to se jinak říct nedá) které jsem si neobjednala
    • obchod absolutně nereaguje na reklamaci

Nakoupila jsem tam poprvé a naposledy. Nikomu tento obchod nedoporučuji! Žel recenze tady čtu až teď a začínám mít pocit, že to dělají schválně, že do objednávky šupnou místo objednaného zboží pár neprodejných kousků. Protože jsem měla objednané pěkné zboží (dle fotek) a část přišla vpořádku, ale do toho mi tam zapletly tři kusy hadru místo oblečení co jsem si vybrala. Tyto cáry měli všechny oranžovou barvu, což je samo o sobě divné, když jsem tam něměla jedinou věc v oranžové barvě ani velikostně to neodpovídalo, aby mi poslali místo pěkných kalhot dvě seprané hnusné dětské šustákové bundičky, to mi teda jako přehmat nepříjde!

• nedodaji objednany obleceni, daji uplne jine

nedoporučují

• Příšerná zkušenost

Cítím se okradena. Udělala jsem hodně objednávek po pár kusech, u všeho zaplatila poštovné. Naprosto všechny veci jsou silně poničené, nebo nepřišly vůbec. Obchod vystavil dobropisy BEZ POŠTOVNÉHO. Nevidím důvod proč bych měla platit za zamlčení vad, nebo za to, že mi nic nepošlete. Situaci budu dále řešit, toto dle zákona není možné!

• daji se sehnat opravdu hezké kousky za nízké ceny
    • Zboží rychle doručeno do penguin boxu
    • Pokud v boxu nebylo místo, řidič volal a ptal se, kam jinam mi zboží může doručit

• zrušená objednávka kvůli zjištění vady
    • bezdůvodně vrácena jen část platby
    • komunikace

zrušená objednávka kvůli zjištění vady, chyba tedy na jejich straně, ale vrátili mi pouze částku bez poštovného ... Opravdu fér jednání, ani číslo účtu si nezjistili sami a musela jsem jim ho psát. A co tady tak čtu za recenze, tak už tady ani nikdy nenakoupím.

• Levné zboží
    • Zboží mi dorazilo , po rozbalení jsem zjistil že zboží není všechno ale je nafakturovano.

• Nedoporučuji zde nakupovat
    • Zaplatila jsem za objednávku, a objednávka nikde a peníze také ne
    • Absolutně nekomunikují

Nedoporučuji

• Někdy se trefíte do své velikosti a jako bonus odpovídá i popisu

Objednala jsem víckrát. Objednávky nespojí v jednu, aby byla úhrada za jedno poštovné. Opakovaně chybí zboží. Poprvé vystavili dobropis, podruhé nereagují vůbec. Zasílají jiné zboží pokud se týká třeba kalhot, dostala jsem co jsem neobjednala. Penquin box nefunkční, volala jsem podporu, obdržela nový kód a opět nic, pak tři týdny než bylo doručeno domů. Vady jako dírka, lepší varianta zašité roztržení, chápu, že nekupuji nové zboží, ale fér je na vadu upozornit zvlášť když je přes celý rukáv. Snažila jsem se být trpělivá a moc neprudit:) Ale s každou objednávkou se jim povedl nějaký průšvih, své peníze už raději dám jinam.

• značkové zboží
    • ceny
    • rychlost doručení

Na e-shopu jsem objednávala opravdu hodně, proto bych to ráda shrnula. Nakupovat na tomto e-shopu je veliký risk. Někdy vám chybí nějaké věci v objednávce, jindy je tam jiná, než kterou jste si objednali, pak mívá zboží drobné poškození ( chybějící zip u bundy, přetržený pásek na botě, chybějící části zboží, které na obrázku byly apod. ) Nemluvě o tom, že nevíte, jestli vám balík vůbec dorazí... Na druhou stranu se tam dají ulovit super značkové kousky, ale stojí to za ty nervy?

• V kamenných obchodech vše OK
    • nelze rezervovat zboží v košíku, objednávky posílají nekompletní, posílají úplně jiné zboží, než si objednáte.

Nákupy přes E-shop katastrofa!!Nejen, že nelze pořádně objednat, zboží z košíku zmizí dříve, než stihnete dokončit objednávku, ale i když se Vám zadaří, tak z mých několika objednávek nepřišla ani jedna v pořádku, zboží přišlo buď úplně jiné,( ve skladu nerozeznají svetr od bot),rozbité, nebo nepošlou zboží vůbec...místo něj pošlou dobropis, který zatím i po jeho splatnosti neproplatili.Za mne horor a nákup jen na vlastní riziko a pro otrlé.Některé věci OK, některé na vyhození...ale je to secondhand, tak kvalitu neřeším.