• dobré ceny
    • trochu pomalejší dodání, ale vzhledem k objemu zásilek je to pochopitelné

• luxusni kousky za pár kč
    • Vydejny, boxy, vraceni zboží na prodejně
    • Mizející zboží v košíku
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Zaměněné zboží v objednavce nebo vystavení dobropisu, že není.
    • Občas tedy přijde i hodně poškozene zboží
    • Špatné uvádění velikostí
    • Vrácení peněz trošku někde vazne

Člověk musí byt sakra rychlý, aby mu věc nekdo košíku nevyfoukl. Pak mam X objednávek. Mrzí mě, když mi věc na kterou se těším nedorazi.
    Celkově zde ráda nakupuji. V poměru ceny a kvality jsem spokojena i když se to někdy nepovede.

Reakce obchodu Genesis E-shop

Dobrý den, děkujeme, že pravidelně využíváte našich služeb. O zmiňovaných mínusech moc dobře víme a do budoucna se je budeme snažit odstranit. Děkujeme za podněty ke zlepšení, vážíme si vaší zpětné vazby. Tereza, tým Genesis

• neuveden materiál
    • neuvedeny vady
    • neuvedeny rozměry
    • už neposílají ani formulář na odstoupení od kupní smlouvy, člověk si tak za vlastní náklady musí hradit tisk, ačkoli vrací zboží s neuvedenými vadami
    • doba dodání týden až 22 dní
    • není možnost rezervace
    • komunikace skrz mail strašná
    • zápach věcí
    • málo fotek-často ani nevím jak vypadá zadní strana

Ceny ok, ale jinak fakt špatné.

Reakce obchodu Genesis E-shop

Dobrý den, mrzí nás, že se k vám i přes důkladnou kontrolu dostaly kousky zapáchající nebo s vadou. Naším dlouhodobým cílem je, dopřát našim zákazníkům radost z kvalitního zboží. Proto je nám líto vzniklých komplikací. Napište nám prosím e-mail na [email protected], obdržíte od nás malý dárek jako omluvu. Tereza, tým Genesis

• Ceny
    • Široký sortiment
    • Zachovalé, čisté, kvalitní zboží
    • Delší doba dodání

Reakce obchodu Genesis E-shop

Dobrý den, těší nás vaše spokojenost. Objednávky se snažíme doručovat maximálně do týdne, ale vzhledem k situaci s koronavirem a zvýšenému zájmu o naše zboží se doba doručení může někdy protáhnout. Omlouváme se za případné komplikace. Tereza, tým Genesis

• levné ceny
    • dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Genesis E-shop

Dobrý den, všechny naše objednávky se snažíme odbavovat maximálně do týdne, ovšem nyní v rámci těžké situace s koronavirem se mohla doručovací doba trochu protáhnout. Omlouváme se za komplikace a pevně věříme, že příště bude již vše v pořádku. Tereza, tým Genesis

• Většina věcí jsou nové.
    • Dlouhá doručovací doba.