• dobrá komunikace

Celkově jsem spokojena

• Velký výběr
    • Rychlost doručení
    • Skvělá komunikace
    • Málo fotografií a těžko odhadnout kvalitu materiálu
    • Nejsou v popisu psány vady

Reakce obchodu Genesis E-shop

Dobrý den, víme, že u popisků zboží máme mezery,snažíme se na tom zapracovat. Děkujeme za pochopení. Tereza, tým Genesis

• Zbozi v peknem stavu, pokud ho teda obdrzite
    • Celkem dobra komunikace
    • Na eshopu neuvedena jedina mira
    • Pri dodani do penguin boxu garance dodani 24 hodin-s tim nepocitejte, navic vam nikdo neda sam vedet, ze je s dodanim nejaky problem
    • Cast objednavky nemam ani po 10 dnech, natoz pak do 24 hodin. Kdybych se opet sama nezeptala, nevim o me objednavce nic

Nikdo sam neinformoval, ze je problem s dodanim, sama jsem se musela ptat. Pote mi tedy (nejaky pan? ) zbozi privezl domu, prebiral ho syn, bylo mu receno, ze mam brat telefony. Omlouvam se, ale nejsem otrok telefonu, a v sobotu ho proste nemam u sebe. Jinak pote, co jsem tedy balicek otevrela, jsem zjistila, ze misto sukne prisla po tydnu od objednani o 4 velikosti mensi halenka.. Takze asi tak

• výborná a rychlá komunikace, pěkné zboží, možnost vrátit zdarma na prodejně

Reakce obchodu Genesis E-shop

Dobrý den, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Tereza, tým Genesis

• Velký výběr zboží
    • nízké ceny
    • dobrá komunikace
    • každý den nové zboží
    • nejsou uvedeny značka zboží
    • nejsou uvedené míry
    • nejsou uvedené vady zboží
    • Nelze dát zboží do koše,aniž by tam zůstalo,jako je všude běžné.Produkt kolikrát zmizí,než si jej stačím prohlédnout.Při znovu zavedení poštovného,nelze každou věc ihned zakoupit.Chtělo by to trochu času,aby se mohla udělat větší objednávka.
    • Věci jsou nafocené jen jednou fotkou.nejsou vidět důležité detaily.

Velký výběr za nízké ceny.Ale při nedostatečném popisu kolikrát nevím co kupuji.

Reakce obchodu Genesis E-shop

Dobrý den, děkujeme za podnětné připomínky, víme o nich a snažíme se na nich zapracovat. Co se týče velikostí, bohužel každý výrobce má jiné číslování a nelze ho tedy unifikovat. Snažíme se zlepšit v popisech produktů, ale momentálně nejsme schopni každou věc přeměřovat nebo detailně popisovat. Děkujeme za pochopení. Tereza, tým Genesis

• Kvalitní zboží
    • Super komunikace
    • Velikost sedí

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení. Tereza, tým Genesis

• Hodně muziky za málo peněz.
    • Vynikající, okamžitá a vstřícná komunikace a ochota při řešení reklamace neúplné zásilky s omluvou obchodu z důvodu zjištění poškozeného zboží před odesláním, což oceňuji. Čekám na vrácení peněz. Za to velká pochvala a spokojenost.
    • Přes e-shop Genesis nemáte možnost zjistit předem materiál oblečení.
    • Na materiálu jsem se zde několikrát "vypekla". Je to risk jako zajíc v pytli.
    • Ve velké objednávce chyběly jedny šaty, které jsem zaplatila předem.

Reakce obchodu Genesis E-shop

Dobrý den, děkujeme za ocenění naší snahy při komunikaci a při řešení problémů. S e-shopem máte pravdu, bohužel momentálně není kapacitně v našich silách u každého kousku uvádět jednotlivé rozměry a materiál, ale do budoucna se budeme snažit polepšit. Děkujeme za pochopení, Tereza, tým Genesis

• Realne fotky
    • Rychlost doruceni
    • Strucny popis
    • Odpovidajici velikost
    • Nesmrdi skladem,ale voni
    • Ulozeno v balicku
    • Komunikace s obchodem
    • Nelze platit na dobirku

Jsem velice spokojena hledala jsem saty, ktere budou vypadat normalne,zadne vykrojky na zadech az po zadek nebo naopak neco co ma vystrih po pupek jak nyni vidam v obchodech.. no neobjednala jsem jen jedny a nakonec uskutecnila i druhou objednavku.

Reakce obchodu Genesis E-shop

Dobrý den, moc děkujeme za taková slova chvály. Jsme rádi, že jste našla to, po čem jste toužila, to je pro nás ta největší odměna. Tereza, tým Genesis

• rychlá, bezproblémová komunikace
    • rychlé doručení
    • zboží odpovídá stavu na fotkách (nemá skryté vady)
    • fotky "žerou" barvy - světle modrý svetr je nakonec velmi tmavý, což mně osobně nevadí, ale je dobré na to myslet

Reakce obchodu Genesis E-shop

Dobrý den, těší nás, že jste s našimi službami spokojeni. Víme, že fotky občas mohou zkreslovat realitu, budeme se snažit na tom zapracovat. Tereza, tým Genesis