Eko-výzva je podvod. Posláno několik balíků, i zcela nové dětské nenošené věci. Kredity 0 a odůvodněno s tím, že zboží nesplňovalo podmínky, ovšem nedokáží říct v čem a proč. Balíky odmítají poslat zpět, i když jsem nabízela úhradu poštovného. Získají takto zadarmo věci a vydělají. Podvod!

Mizerní zloději. Přinesla jsem jim krabici plnou věcí, byli tam nenošené šaty, šperky, boty, spousta oblečení v dobrém stavu. Prohlásili, že to neodpovídá kritériím a nepřipsali v eko-výzvě ani bod. Věci mi zpátky nevrátí, protože jsou na charitu a na likvidaci.

• Uplne spatny velikosti
    • Vadne zbozi

Driv docela dobry obchod,ale ted po delsi dobe dva nakupy a velke zklamani. Nejen ze u zbozi neni velikost ani cm takze clovek musi tipovat. Takze dvoje dziny ze stejny velikosti,ale realny rozdil jsou 4 cisla. Bryle prisli rozlamane. Mam rad sekace,ale tomuhle uz sanci nedam.

• zloději!
    • eko-výzva 2 x více kreditů je podvod!

Už dvakrát jsem tam poslala značkové zboží a bylo mi uděleno přes 35 tis.kreditů. Tak jsem obchodu důvěřovala. Teď na poslední eko-výzvu 2 x více kreditů jsem si nachystala opravdu prémiové zboží (Max Mara, Michael Kors, TH,...) a poslala 5 krabic + klasicky značkového oblečení. Výsledek = 16 990 kreditů!!! Totální zlodějina! Po volání na infolinku a psaní emailů odpověď ve formě "neodpovídalo kritériím" a na dotaz kteréže to limity nebyly splněny, je ticho....
    Již nikdy více!!!

Potvrzuji negativní zkušenost s Ekovýzvou obchodu a nedoporučuji! Zaslala jsem 3 velké balíky oblečení, cca 60 kusů čistých a nepoškozených věcí, některé nenošené. Bylo mi připsáno za jeden balík 250 kreditů (25 Kč), za zbylé 2 balíky 0 kreditů. Zdůvodnění: nesplňují kritéria. Jaká kritéria vám nikdo nezodpoví, věci vám nevrátí, nedomůžete se ničeho. Už nikdy více. NEDOPORUČUJI!

• Nejsou
    • Nefér jednání

Tak zvanou EKO VÝZVU absolutně NEDOPORUČUJI!! Je to zlodejina. Dříve nedávali kreditů moc,.ale aspoň nějaké. Poslední balíky sezónního, čistého, moderního, téměř nenošeného oblečení mi označili za ,, nesplňující kritéria eko výzvy" a dali mi 0 kreditů. Pro ně způsob, kdy vám dle nich nemusí nic vysvětlovat, v čem nesplňuje kritéria se nedozvím. Mají oblečení k.prodeji zadarmo a já jen ztratila oblečení, čas s balením a odnosem do boxu. Příště své oblečení dejte raději k popelnicím, vyjde to nastejno. Takže ještě jednou, je to PODVOD.

• Žádná
    • Lži
    • Málo informovaný personál
    • Lživé reklamy

Dobrý den zúčastnila sem se eko výzvy nejhorší zkušenost podle jejich příkladů sem posílala oblečení plus mínus 60 kousků čistého oblečení byli kousky co sem neměla ani jednou na sobě a oni mi za to připsány 500 bodů takže 50 korun když sem jim psala že to chci reklamovat a oblečení vrátit tak mě bylo oznámeno že sem jim oblečení darovala a vrátit už nejde toto kdybych věděla do předu v životě tam to oblečení neposlu vůbec nedoporučuji

Zúčastnila som sa eko výzvy, za ktorú boli sľúbené kredity. Zaslala som im nové, raz použité svadobné šaty ktoré sa mi nedarilo predať inak, sukňu, sveter a top. Za to mi dali smiešnych 300 kreditov, za ktoré tam samozrejme nič nekúpite, lebo zľava ani nestojí za reč. V budúcnosti rozhodne túto stránku odignorujem a odporúčam to aj ostatným.

• Dřív se vše zdálo v pořádku
    • Už dva měsíce cekam na připsání bodů za dva balíky zaslaného obleceni
    • Zmena pravidel

• podvodny eshop a ojeb zakazniku
    • vraceni poskozeneho zbozi, neodpovidajici velikost, velmi komplikuji a musite zaplatit dalsich 70,- za vraceni, i kdyz to neni vase chyba
    • vadne zbozi, neodpovidajici velikost
    • klamani zakaznika, nekala soutez, klamava reklama
    • COI je podplacena a podporuje tyto podvody uz mnoho let
    • pozitivni recenze na podvodnem zbozi.cz a firmy.cz si pise sam eshop, negativni tam nejde napsat nebo je mazou, podvodny seznam je za reklamu podplacen.. To COI take neresi/podporuje.
    • vystavuji znovu vracene vadne zbozi, mensi velikost daji zase do vetsi, i kdyz vedi, ze jsou mensi..
    • jednatel mafian, majitelka nenazrana
    • email podpora funguje jen na oko, nic neresi, jen vysmech a ztrata casu.. FB klamava reklama, neodpovidaji pravdive
    • nevazi si staleho zakaznika
    • veci z kontejneru urcene pro charity CR, DE atd.
    • Jejich Penguin box system je spatny, nespolehlivy a opet jen vytahani penez..

TO NENI ESHOP, ALE PROFI OJEB A NEZAKONNE KLAMANI ZAKAZNIKA, KTERE COI PODPORUJE !!!!

Zbozi z eshopu je casto poskozene, coz neni videt na fotce, o velikost mensi atd. Vracene poskozene zbozi i mensi velikost, vystavi znovu a zase do vetsi velikosti i kdyz vedi, ze velikost neodpovida !!! I kdyz jste zbozi vyzvedli na pobocce, tak ho tam nemuzete vratit a musite pres jejich komplikovany.system a jeste zaplatite za jejich penguin 70,- ! Do Boxu to dodaji za velmi dlouhou dobu a jen na 2dny, takze mezitim jste na dovolene a za kratke prodlouzeni chteji dalsi penize, pak to stejne odvezou zase do skladu a za znovu dodani chteji zase 70,-. ! Aplikace funguje na jeden mobil, takze to za Vas nemuze nikdo jiny vyzvednout.

V kamennem obchode maji o polovinu nizsi ceny.

Na ZBOZI.CZ nemuzete napsat/vlozit recenzi, protoze si je tam eshop pise sam, proto jsou tam jen pozitivni, asi berou uplatky od eshopu..

Na FIRMY.CZ negativni prispevky zase cenzuruji/mazou, take jsou podplaceni a netransparentni..

Tak doufam, ze aspon tady jsou solidni..

Podvodníci a velmi chamtivá majitelka.

• dříve to nebylo tak zlé
    • šílená kvalita věcí z e-shopu
    • málo bodů nebo žádné za eko-výzvu
    • nelze dle nových podmínek zaplatit celou objednávku body

Objednala jsem z e-shopu obuv a přišly boty potrhané, špinavé, smradlavé. Opravdu nedoporučuji. To jako ta osoba, která věci vystaví nebo pak balí pro poslání nevidí, že je to absolutně již dále nenositelné???? Potom na tom tedy není nic eko. Protože jsem skoro celou objednávku hodila do popelnice. S tímto e-shopem končím. Již nikdy víc. Zklamání...

• Rychlý, levný, super Doporučuji :)

• ŽÁDNÁ
    • Při otevření schránky PenguinBoxu se v ní žádné zboží nenacházelo, ale v mém účtu se zasilka jevila jako doručený.
    • Neodpovídající velikosti
    • Eshop nrkomunikuje,.na infolince sedí slečna, která nic neví.
    • Dlouhá doba dodání
    • Vysoké ceny
    • Neodpovídající fotografie
    • Nemožnost zaplatit kredity celou objednávku

Přišla mi sms, že si mám vyzvednout zásilku. Po otevření boxu se v ní žádná nenacházela, ale v zákaznickém účtu se jevila jako doručená. Ihned jsem volala na infolinku, slečna říkala, že to někam předá a že mi přijde nový PIN. Volala jsem asi za dvě hodiny, jak se věci mají a že nic neví. Šílená komunikace, nedoporučuji nikomu. Ještě udělali novou věc, že nelze kredity zaplatit celou objednávku, jako dříve. Teď si stanovili, že nejméně musite penězi zaplatit 99,-Kč. Pokud má někdo podobné problémy se zasilkou a obchod s nim nekomunikuje, doporučuji podat podnět na Českou obchodní inspekci příslušného kraje. Podnět lze podat i elektronicky na jejich stránkách www.coi.cz

• Fakt obrovsky vyber
    • Slevy a kredity
    • Doprava
    • Nove pravidla pro uplatneni kreditu
    • Nejasne velikosti
    • Nejasny stav obleceni
    • Nejasne fotografie

Z tohoto webu mám smisene pocity. Párkrát mi přišlo oblečení v dobrém stavu a v nekolika pripadech zase se smouhami nebo spatnou velikosti než bylo uvedeno na strance. Dodání zboží taktez trva nějakou tu chvíli, ale nejvíce mi vadi, když se změni místo dodání bez předchozí zminky na úplně nějaké jiné. Nové taktez nemuzete zcela využít credity jelikož je zde zavedena min. částka 99 korun, o které nikde nedali predem vědět. Komunikace takova osemetna. Ceny u nekterych produktu vzlastne nacenene, ale chapu že se stále jedná o secondhand. Je ale dobře, že se snaží myslet na životní prostředí, ale změny této firmy vedou spíše k nespokojenostem než k pozitivním změnám. Však sami vidíte co si lidé predemnou myslí. No, je to zvláštní.

• špatná komunikace
    • horší kvalita zboží za vyšší ceny
    • dlouhá doba doručení
    • neprofesionální zmatený personál na infolince
    • problémy s penguinboxy

S tímto obchodem končím. Zboží bývá v horší kvalitě než bývalo a za vyšší cenu. Navíc na zásilku čekáte i víc než týden.

Problémy s doručením do Penguinboxu, objednávala jsem párkrát, za poslední půl rok byl 3x nějaký problém s Penguinboxem.

Jednou kurýr zapomněl balík vložit do schránky a já otevřela jen prázdnou schránku. Další den jsem musela řešit s infolinkou a následně mi byl balík odeslán znovu. Nikdo se ale neobtěžoval ani omluvit natož nabídnout nějakou kompenzaci.

Teď naposledy mi schránka Penguinboxu ani nešla otevřít. Když jsem volala na infolinku, bylo mi řečeno, že o problému ví a snaží se to řešit (nikdo se mě ale neobtěžoval informovat). Zásilka mi byla znovu vložena do penguinboxu, ale opět nebyla ve schránce, prý si ji vyzvedla jiná paní. To jsem zase zjistila až když jsem volala sama na infolinku. Pán z infolinky mi taky na moje stěžování řekl, že neví co na to říct a že mám příště možná zkusit KONKURENCI. Asi šlo o nějakého nezkušeného nebo neloajálního brigádníka.

Opravdu velké zklámání ze všeho, takže nedoporučuji.

• Žádná
    • Eko výzva podvod

Eko výzva je podvod jednou jsem zanesla jeden balíček oblečení, byli mi připsáno 1000 bodů, teď jsem dostala za 3 krabice oblečení 1500 bodů. Některé věci nové. Příště radši dám do popelnice.

• Eko výzva - podvod

Nic jim neposílejte. Zaslala jsem 2 krabice kde bylo cca 40 ks triček, košilí a šaty. Za 1 krabicu som dostala 1000 kreditu (100kč) a tá druhá se tváří jako zrušená takže jsem nedostala nic. Lituji, že jsem jim něco vůbec posílala.

• Žádná výhoda
    • Dlouhá doba doručení
    • Velikosti neodpovídají

Velikosti neodpovídají uvedené velikosti napsané na eshopu, na balíček čekám již 14 dní,kdy až po mém dotazu,kdy se 10 dní stav objednávky nijak nezměnil,reagovali o údajné chybě systému,do té doby nikdo nebyl schopný informovat,že balíček za tu nebyl ani předán dopravci. Už nikdy víc.

• Super akce

Tak ja nevím, ja mela asi štěstí, ale poslala jsem krabici oblečení, vůbec ne značkového, bylo mi připsáno okolo 5000 kreditu což je ekvivalent 500 kc. Po novem roce jsem si ještě ne kole štěstí 25% slevu a krásně jsem si na e-shopu nakoupila, cca 3. šaty a 4 halenky. Jsem maximálně spokojena a hodlám v tom pokračovat. Za me skvělý nápad swapovaní. Jediné co bych vytkla je docela slouha doba dodání, ale možná jsem jen nedočkavá