Jsem registrovaný a pravidelný nakupující. Vždy vše v pořádku dorazilo do pár minut po odeslání platby. A když nevíte, Medvídek Pú rád poradí. Prostě pohoda.

Docela jsem se bál u tohoto obchodu nakupovat kvůli několika špatným recenzím, ale kdy jsem se odhodlal a nakonec koupil, hra došla v okamžiku odeslání platby a vše fungovalo, takže spokojenost. :)

Reakce obchodu GAME SHOP

Kubo, děkujeme Vám za nákup a hodnocení, jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo! Pro příště už víte, že se není čeho bát! Kdyby Vás postihl jakýkoliv problém, určitě nás zkontaktujte na našich stránkách: https://www.gameshop.cz/, rádi Vám pomůžeme!

• okamžité doručení klíče k ps plus

Reakce obchodu GAME SHOP

Děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Jsme velice rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo a věříme, že se Vám u nás bude líbit i nadále. Ceníme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci!

ok

Reakce obchodu GAME SHOP

Děkujeme za Vaše hodnocení a věříme, že při příštím nákupu budete mnohem spokojenější! Hezký den :-)

aktivační klíč přišel poměrně brzy jen menši závada,nešel aktivovat tudíž mi byl k ničemu ....
    tady je to již po několikáté co zkoušeli páni ing vyčůrat se zákazníkem :(

Reakce obchodu GAME SHOP

Petře, omlouváme se za komplikace a děkujeme za Vaše hodnocení, avšak pokud klíč nejde aktivovat, stačí se ozvat na naši zákaznickou podporu (kontakt zde: https://www.gameshop.cz/text/contact/) a kolegové jsou velmi ochotní Vám pomoct. Děkujeme za pochopení.

• nižší ceny než jinde
    • nepřehlednost

Objednala jsem omylem elektronickou verzi hry na pc pro syna, nevyhověli mi se stornem objednávky. Pro rodiče amatéra, který chce koupit hru jako dárek jsou stránky nepřehledné a zboží špatně označeno.

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den. Storno objednávky může provést i zákazník sám tím, že objednávku nezaplatí, popřípadě nás kontaktuje na e-mail. Přesto si ceníme Vaší konstruktivní kritiky a předám námět na zjednodušení webu a pošlu tento nápad dále. Věřím, že se třeba ještě někdy v budoucnu na našich stránkách uvidíme. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte napsat na náš zákaznický chat, tam vám odpoví na veškeré nejasnosti.

Objednal jsem, zaplatil jsem online, během 1 vteřiny jsem dostal klíč a už stahuji. Takže velké OK.

Reakce obchodu GAME SHOP

Jaromíre, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme velmi rádi, že klíč Vám přišel rychle a budeme se těšit na Vaší příští návštěvu u nás.

• Koupený klíč byl ihned doručen
    • Způsoby platby

Reakce obchodu GAME SHOP

Tomáši, jsem moc rádi, že klíč byl doručen rychle a v pořádku. Věříme, že příští nákupy proběhnou minimálně stejně hladce jako tento!

• dostupnost
    • komunikace
    • mozna by to chtelo trosku prehlednejsi stranky

rychly nakup do penezenky, bez problemu, vse klaplo, doporucuji

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Určitě na stránkách zapracujeme :)

• rychlost dodání kódu
    • ceny
    • elektronické licence

Dobré ceny, bez problémů

Reakce obchodu GAME SHOP

jsme rádi, že jste byl s námi spokoje. Věříme, že to tak bude i nadále :)
    Hezký den Vám přeji

• Platba proběhla rychle
    • Klíč byl obdržen ihned
    • Příjemné ceny

Jsem s obchodem velmi spokojená a určitě zde nenakupuji naposled.

Reakce obchodu GAME SHOP

Adélo, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Věříme, že budete spokojena i příště :)
    Ceníme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci!

Koupila jsem si už druhou hru a veliká spokojenost.Super ceny ,přehled.Moc děkuji za pomoc při platbě a díky za skvělý přístup :)
    Moc doporučuji :)

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, věříme že s námi budete spokojena i nadále :)
    Rádi vždy pomůžeme když jak jen můžeme.

• nakoupil v obchodě GAME SHOP před 7 měsíci

• Dobré ceny, elektronický klíč ihned k dispozici

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku.

• Dobrý

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení!

• Rychlý nákup.
    • Nákup on line

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! U nás můžete zakoupit 24/7 a doručeno bude v podstatě okamžitě. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.

• Spolehlivost

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Jsme rádi, že se na nás můžete spolehnout.

• Okamžité dodání digitálního produktu
    • Trošku horší přehlednost webu a starý design, chtělo by to už renovaci.

Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Již se stalo, máme nový web :) Určitě k nám zavítejte znovu.

• nakoupil v obchodě GAME SHOP před 7 měsíci

• Možnost nákupu produktu v elektronické podobě. Z tohoto důvodu má zakázník přístup k produktu okamžitě po jeho zaplacení.
    • Není problém jednotlivé objednávky zrušit a to velmi rychle.

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Rychle, jednoduše a levně :)

• nakoupil v obchodě GAME SHOP před 8 měsíci

• Koupil jsem a ihned pomocí klíče stahoval na steamu. bezkonkurenční cena a český obchůdek. Pro mě jasná volba :-)

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Jsme rádi, že se líbilo. Hezké hraní přeji.

• nakoupil v obchodě GAME SHOP před 7 měsíci

• Levnejsi nez v ps store
    • Elektronicky kupon = kod ihned po zaplaceni na mailu
    • 0 CZK doprava
    • Zadny plastovy obal = chranime planetku zemi

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení!
    Shrnul jste to naprosto krásně :) Bez obalů a dopravy je to vše rychlejší, pohodlnější a taky i ekologičtější.