• Dobrá cena za roční PS Plus

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení! Jsme rádi, že vše proběhlo dle očekávání a na případný další nákup se budeme brzy těšit.

Vše ok

• Dobrá cena
    • Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu GAME SHOP

• RYCHLOST a hlavně vše levnější
    • Cash Back za nákupy

Nakupuji zde ps plus je to výhodnější než na store

Reakce obchodu GAME SHOP

Přehlednost, rychlost, naprostá spokojenost.

• Dobré ceny
    • Rychlé dodání klíče

Online objednáno, zaplaceno a během 3 minut klíč obdržen. Nákup naprosto v pořádku. Kupoval jsem FIFU 22 za 654 Kč. Hra frčí v pohodě.

• nejlepsi ceny
    • zakoupeny kupon dorazil prakticky obratem

Reakce obchodu GAME SHOP

• Elektronická licence takže hned doma super

Reakce obchodu GAME SHOP

Vše jak má být, žádný problém elektronický klíč zaslán obratem.

• Prodej licencí on-line

• Nejnižší cena

Reakce obchodu GAME SHOP

Výhodna cena, rychle vyřízení objednavky, bezproblémový nakup

• Nízká cena
    • Spolehlivá okamžitá dodávka

Naprostá spokojenost!

• komunikace

Reakce obchodu GAME SHOP

Maximální spokojenost ve všech ohledech, doporučuji!

• Vse rychle
    • -