Dobré ceny a personál ochotný poradit s výběrem správného dílu.

Ahoj Spritetom,

Moc děkujeme za nejlepší hodnocení. Jsme nadšení, že jsi byl spokojený s férovými cenami tovaru v našem obchodě a také nás těší, že náš tým profesionálů na infolince ti pomohl s výběrem správného dílu.

Pokud budeš mít v budoucnu jakékoli další dotazy nebo potřebuješ poradit, neváhej se na nás obrátit. Jsme tu pro tebe.

GAFA AUTO

• Dobré ceny a široký sortiment.
    • Rychlá komunikace a vyřízení objednávky.

Ahoj,

Teší nás tvoje 100% spokojenost s cenami, sortimentem a stylem komunikace našich kolegů. Neustále se snažíme zlepšovat naše služby, aby každý tvůj nákup v našem obchodu byl příjemný a bezproblémový.

Děkujeme za tvou projevenou důvěru a skvělé hodnocení.

• Veliký výběr zboží
    • Příznivé ceny
    • Přehledné stránky
    • Možnost platby dobírkou
    • Delší dodací lhůta
    • Pokud obchod nedodrží lhůtu dodání pridanou u objednaneho zboží, zavazují se že vás budou informovat. Bohužel tomu tak není. Proto jsem předchozí objednávku zrušil

Ahoj,

Moc děkujeme za tvou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsi spokojený s naším širokým výběrem zboží za férové ceny. Mrzí nás, že jsi neměl příjemnou zkušenost s dodací lhůtou některých produktů. Dodací doba je uváděna u každého produktu na naší stránce, ačkoli chápeme, že to může být přehlédnuté.

I přes toto nedopatření věříme, že s dalším nákupem u nás budeš maximálně spokojen.

GAFA AUTO

Technik mi odborně poradil a vybral správnou součástku.

Ahoj Drahomíre,

Jsme rádi, že jsi sdílel svou pozitivní zkušenost s nákupem v našem e-shopu. Kvalitní poradenství je pro nás prioritou a těší nás, že jsi byl maximálně spokojen s odborným poradenstvím našeho kolegy na helpdesku.

Děkujeme ti za výbornou recenzi a přejeme ti ještě hezký den.

GAFA AUTO

Zboží jsem objednal 27.4.2024 a ihned zaplatil, jednalo se o 100ks.
    Zboží nedorazilo, dnes 9.5.2024 jsem objednávku stornoval. Po telefonátu proč zboží nedorazilo, mi bylo řečeno že doprava by stála stejné tisíce jako zboží.
    Tedy pokud je problém s dopravou u více ks, měl by automaticky eshop generovat cenu přepravy.

Ahoj,

Děkujeme ti za sdělení tvé zkušenosti s objednáním v našem obchodu. Je nám líto, že si nebyl spokojen s nákupem. Co se týče doby dodání, zřejmě jsi pouze omylem přehlédl informaci o předpokládaném dodání na naší stránce. Na našem webu rovněž uvádíme dostupné množství na skladě. V objednávce jsi měl 100 ks zboží, jak zmiňuješ v popisu. Ne všechny kusy zboží byly skladem, proto ho bylo nutné objednat u dodavatele. Protože se jednalo o dopravu více kusů, cenu dopravy jsme ti vyčíslili zvlášť. Tato informace byla uvedena přímo pri popise produktu. Pokud si nejsi jistý objednáním nebo máš nějaké otázky, vždy můžeš kontaktovat naše kolegy na infolince, kteří ti poskytnou aktuální informace. Toto nedorozumění nás moc mrzí a věříme, že další objednávka proběhne podle tvých očekávání a budeš maximálně spokojen.

Přejeme ještě hezký den.

GAFA AUTO

Objednávku jsem učinil 29.4.24 a přišlo mi pouze přijetí objednávky. Bohužel do teď zboží nedorazilo a obchod asi čeká až se sám ozvu proc zboží ještě nemám...

Ahoj,

děkujeme za tvou recenzi. Mrzí nás tvé negativní hodnocení. Zřejmě jen nedopatřením jsi přehlédl delší dobu dodání pri objednaném tovaru uváděnou před potvrzením objednávky. Tvá objednávka bude naskladněna v průběhu pár dnů a následně ji expedujeme. O odeslání objednávky tě budeme informovat.
    Jestli bys měl do budoucnosti jakékoli otázky, klidně kontaktuj naše kolegy na helpdesku. Vždy ti ochotně pomohou a podají aktuální informace o tvé objednávce.

Přejeme vše dobré

• Ok

Ahoj Mirku,

Moc nás těší, že celý proces objednání proběhl OK a ty jsi byl s nákupem v našem e-shopu maximálně spokojen. Doufáme, že i další zkušenost s objednáním v našem obchodu bude stejně pozitivní.

• Velký výběr kvalitního zboží
    • Dobré ceny
    • Zajímavé slevy a nabídkové akce
    • Bezproblémová komunikace s obchodem

Obchod doporučuji.

Ahoj Mirku,

Děkujeme za tvou výbornou recenzi. Snažíme se nabízet kvalitní produkty za dostupné ceny, aby nakupování bylo pro tebe co nejpříjemnější. Jsme rádi, že jsi ocenil naši snahu o efektivní komunikaci.

Kdybys cokoliv potřeboval, jsme tu pro tebe.

• Ůžasne

Ahoj Valdo,

Jsme rádi, že jsme splnili všechna tvoje očekávání ohledně příjemného nákupu v našem e-shopu.

Děkujeme za projevenou důvěru.

• rychlost vyřízení
    • komunikace

Ahoj Opelmane,

Rychlost dodání a kvalita komunikace jsou pro nás prioritou. Je skvělé slyšet, že jsi byl s nákupem v našem obchodě byl maximálně spokojen. Děkujeme ti za tvoji recenzi.

Těšíme se na tvou další objednávku.

• vše ok

Ahoj,

Teší nás, že tvůj nákup v našem e-shopu proběhl bezproblémově. Jsme rádi, že jsme splnili tvá očekávání a těšíme se na tvou další objednávku.

Přejeme vše dobré.

GAFA AUTO

Zboží přišlo, ale filtr oleje byl jiný. Musel jsem ho dokoupit podle typu vozidla.

Ahoj,

Jsme rádi, že jsi se s námi podělil o svou zkušenost s objednáním v našem obchodě. Mrzí nás, že jsi nebyl spokojen a že ti nesedl objednaný díl. Pokud máš zájem ověřit kompatibilitu dílu, stačí, když do poznámky objednávky zadáš VIN číslo nebo zavoláš na naši infolinku. Kolegové jsou vždy ochotní ti pomoci s čímkoli.

Věříme, že příští objednávka splní tvá očekávání a že budeš 100 % spokojen.

GAFA AUTO

• Kecaj že do 24. hodin doručí protože to dokážou ještě rychleji v 15:00h. po telefonické objednávce my na druhý den ráno kurýr vola už kolem 10:00h. mazec jsem velmi spokojený zákazník došlo vše v pořádku určitě objednám znovu.

Ahoj Petře,

děkujeme za tvou výbornou recenzi. Jsme skutečně nadšení, že tě naše rychlost doručení potěšila. Tvá spokojenost je pro nás opravdu důležitá a snažíme se udělat maximum pro to, abys byl jako zákazník naprosto spokojen.

Díky za důvěru.

Rychlé doručení

Ahoj,

Děkujeme ti za nejlepší hodnocení. Tvá pozitivní zpětná vazba nás těší a jsme moc rádi, že jsi byl s rychlostí dodání úplně spokojený.

Pokud bys měl nějaké další připomínky nebo otázky, neváhej nás kontaktovat.

GAFA AUTO

Normálně hodnocení nedávám ale moje zkušenost s nákupem 10/10.. pán z obchodu zboží objednal ze skladu, změřil,poslal foto a po té ochotně vytvořil objednávku. Velká spokojenost

Ahoj,

Moc nás těší, že jsi byl s nákupem spokojen na 100 %. Je skvělé slyšet, že náš kolega byl ochotný a aktivně se podílel na tvé spokojenosti. Tohle je přesně to, co je naším cílem - poskytovat našim zákazníkům výjimečnou a efektivní službu.

Děkujeme za důvěru a doufáme, že se k nám brzy vrátíš.

Jsem tu poprvé.

Ahoj Venca,

Skvělá recenze, děkujeme. Jsme moc rádi, že jsme splnili všechna tvá očekávání již při první objednávce v našem obchodě. Věříme, že u nás brzy objednáš znovu.

Pěkně děkujeme za výbornou recenzi a přejeme ještě hezký den.

GAFA AUTO

• Dobrá komunikace, slušnost, rychlost řízení....

Ahoj,

Pokaždé se snažíme co nejvíce vyhovět našim zákazníkům. Je pro nás úžasné slyšet, že ti 100 % vyhovovala komunikace našich kolegů a rychlost zpracování objednávky. Děkujeme ti za podporu a těšíme se na další spolupráci.

GAFA AUTO

• Pomoc s výběrem náhradních dílů podle VIN.
    • Široký výběr nejen náhradních dílů.
    • Nízké ceny.
    • Rychlost dodání.
    • Kvalita.

Ahoj Štefane,

Tvá spokojenost s rychlým dodáním a naší širokou nabídkou náhradních dílů za férové ceny nás potěšila. Jsme rádi, že jsme ti mohli nabídnout přesně to, co jsi potřeboval. Děkujeme za podporu a věříme, že v našem e-shopu zase brzy nakoupíš.

GAFA AUTO

• Produkty u kterých je vedeno ihned k odběru, odesílají v den objednávky a druhý den máte zboží doma. Super
    • Asi nic

Za mě super, objednávka vytvořena kolem druhé hodiny odpoledne a zásilka hned druhý den doma. Doporučuji

Ahoj,

Naší snahou je poskytnout co nekvalitnější služby a rychlost doručení je jedním z našich hlavních cílů. Proto jsme moc rádi, že jsi byl spokojený s dobou dodání tvé objednávky. Děkujeme za tvoji důvěru a těšíme se na další spolupráci.

GAFA AUTO

Na vzduchový filtr jsem čekal asi pět dní, což mohlo by být rychlejší.
    Co se týče výrobku čekal bych za ty peníze trochu více. Samotný filtr je nějaký divný, má trochu vadný povrch v čele fitru. Navíc co beru za největší mínus není na impregnovaný. Takže musím hned objednat i čistící sadu. Kdybych to věděl tak jsem ji rovnou i objednal. Další bod, když je to verze blackhawk tak mohly být černý i šrouby s podložkama, návod celkem k ho*nu. Není v češtině a černobílý tisk taky nic moc. Ale chápu že s tím obchod asi nemá nic společného.

Ahoj Jariusi,

Děkujeme ti za zpětnou vazbu na náš e-shop. Je nám líto, že tvůj nákup nebyl takový, jaký sis představoval. Rozumíme, že bys chtěl, aby to šlo rychleji. Nedopatřením sis zřejmě nevšiml, že ve tvé objednávce byl produkt s delší dobou dodání. Pokud nemáš dostatečné informace o produktu, neváhej kontaktovat naše kolegy na helpdesku. Vždy ti ochotně pomohou a poradí.

Ceníme si tvé projevené důvěry.