• velký výběr
    • dobré ceny
    • rychlá doprava
    • těšil jsem se na dárek k objednávce nad 1650,- a nedostal jsem nic

Ahoj Dareios,

Jsme velmi potěšeni, že jste spokojeni s našimi službami a nabídkou. Omlouváme se za nedorozumění ohledně dárku k objednávce nad 1650,- Kč. Chybou bylo, že jste si dar nevybral v košíku, což nám znemožnilo ho poslat společně s vaší objednávkou.

Vaše spokojenost je pro nás klíčová, a těší nás, že nás stále doporučujete. Pokud budete mít jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme, že jste si vybrali naši službu!

GAFA AUTO

• Levné díly a rychlé dodání

Ahoj,

Díky za pozitivní hodnocení! Jsme rádi, že sis vybral u nás potrební díly a že jsi byl spokojen s rychlým dodáním.

Pokud budeš potřebovat něco dalšího, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe!

• Rozsáhlý sortiment
    • Ověření kompatibility podle vin
    • Příjemné ceny
    • Složitější vyhledávání v jiném jazyce na eshopu

Ahoj,

Děkujeme za hodnocení a potěšilo nás, že jsi s námi spokojen. Jsme rádi, že oceníš naši širokou nabídku, rychlost dodání, ověření kompatibility podle VIN a příznivé ceny.

Pokud máš nějaké další nápady nebo připomínky, dej nám vědět. Těšíme se na tvůj další nákup!

• Mají, co potřebuji
    • Rozumné ceny

Vše proběhlo v pořádku, doporučuji!

Ahoj Třeboň,

Jsme potěšeni, že ti zboží dorazilo včas a že jsi našel vše, co potřebuješ. Snažíme se nabízet kvalitní produkty za rozumné ceny a je skvělé slyšet, že jsi s námi spokojen.

Pokud budeš mít nějaké další přání nebo dotazy, jsme tu pro tebe.

GAFA AUTO

• SUPER ceny a extra rychlé dodání

Ahoj,

Tvá recenze je naprosto úžasná! S plným hodnocením 100 % a označením "SUPER ceny" a "extra rychlé dodání" je to prostě skvělé. Vidíme, že ti obchod vyhovuje v obou klíčových aspektech.

Díky za sdílení své pozitivní zkušenosti!

• Rychlé doručení.
    • Ceny.
    • Žádná

Ahoj Jouda,

Tvoje recenze je prostě úžasná! Dáváš obchodu dokonalých 100 %, což je parádní. Rychlé doručení a ceny jsou klíčové faktory, a že jsi s tím spokojen, nás těší.

Díky za super hodnocení a těšíme se na tvůj další nákup!

• Ryhlost

Ahoj S,

Tvoje zpětná vazba je super! Ocenil jsi rychlost a ceny, což jsou klíčové věci.

Máme radost, že jsi spokojen a děkujeme za tvou podporu. Těšíme se, až tě uvidíme zase!

GAFA AUTO

• Rychlost doručení, okamžitá ochota poradit
    • Ceny

Ahoj Milan,

Díky za tvé skvělé hodnocení! Jsme moc rádi, že tě doručení potěšilo a že sis v našem obchodě našel co potřebuješ. Oceňujeme také tvou pochvalu ohledně rychlosti doručení a ochoty našeho týmu poradit.

Pokud budeš potřebovat v budoucnu něco dalšího, neváhej se na nás znovu obrátit. Přejeme ti skvělý den!

GAFA AUTO

• Dobré ceny. Super komunikace. Rychlé dodání zboží.

Naprostá spokojenost. Znovu zde jistě nakoupím.

Ahoj,

Děkujeme za tvoje 100% doporučení našeho obchodu a za pochvalu našich dobrých cen, super komunikace a rychlého dodání zboží. Jsme nadšení, že jsi naprosto spokojený. Těší nás, že jsme splnili tvá očekávání.

Pokud budeš mít v budoucnu další nákupy nebo otázky, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe a rádi tě opět obsloužíme. Děkujeme za to, že jsi si vybral náš obchod!

Ahoj,

Děkujeme za tvoje 100% doporučení našeho obchodu a za komentář o výhodné ceně. Jsme rádi, že jsi spokojen s našimi cenami. Snažíme se nabízet konkurenceschopné a výhodné ceny, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků. Tvá spokojenost je pro nás důležitá, a budeme se snažit i nadále ti poskytovat kvalitní služby za výhodné ceny.

Tvá spokojenost je naší odměnou, a budeme se snažit i nadále tě uspokojit.

• Nízké ceny
    • Rychlá doprava

Ahoj Petr,

To je úžasné! Děkujeme za tvé 100% hodnocení a pozitivní komentáře o našich nízkých cenách a rychlé dopravě. Tvá spokojenost je naší prioritou, a těší nás, že naše cenová politika a rychlá dodávka splnily tvá očekávání.

Pokud budeš mít další nákupy nebo nějaké další otázky, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe a rádi ti pomůžeme i nadále.

• Dobré ceny, rychlost dodání

Ahoj Pavel,

Hezký den! Děkujeme za tvé 100% hodnocení a pozitivní slova o našich cenách a rychlosti dodání. Tvá spokojenost je pro nás důležitá. Snažíme se nabízet konkurenceschopné ceny a co nejrychlejší dodání, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků.

Pokud budeš mít v budoucnu jakékoli další nákupy nebo dotazy, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe!

• Levné značkové díly
    • Objednávka dojde vždycky špatně zabalená, díly v ní létají

Ahoj,

Děkujeme za tvou zpětnou vazbu ohledně levných značkových dílů a tvé objednávky. Omlouváme se, že máš problémy s tím, jak jsou díly zabaleny. Chci ti říct, že jsme přijali opatření k tomu, abychom zlepšili způsob balení, aby tvůj tovar byl chráněn a dorazil v perfektním stavu. Jsme rádi, že jsi si všiml, že máme konkurenceschopné ceny na značkové díly.

Pokud budeš mít v budoucnu nějaké další připomínky nebo pokud budeš potřebovat naše další služby, neváhej nás kontaktovat. Těšíme se na to, že tě v budoucnu potěšíme dokonalým zbožím a bezproblémovým doručením!

• Ceny,přehled,rychlost doručení

Dobrý obchod s výborným servisem

Ahoj Fonlord,

Jsme nesmírně rádi, že jsi spokojený s naším obchodem. Tvoje hodnocení nás velmi těší a dodává nám energii do další práce. Naším cílem je poskytovat výborný servis a konkurenceschopné ceny a je skvělé slyšet, že se nám to daří. Pokud bys někdy měl další dotazy nebo bys potřeboval pomoc, neváhej nás kontaktovat.

Děkujeme za důvěru a těšíme se na další obchodování s tebou!

GAFA AUTO

• Perfektní cena a rychlost dodání

Neuvěřitelná cena za dovoz PPL.

Ahoj,

Jsme rádi, že jsme tě mohli potěšit naší rychlou dodací službou a zároveň nabídnout konkurenceschopnou cenu. Zákaznická spokojenost je pro nás na prvním místě, a tvoje slova nám dodávají novou energii pokračovat v poskytování výborných služeb.

Pokud bys měl někdy další dotazy nebo bys nás chtěl kontaktovat ohledně dalších služeb, jsme tady pro tebe. Děkujeme za tvou důvěru a za to, že jsi si vybral náš obchod!

• Dobrá cena.

Ahoj Funes,

To jsou skvělé zprávy! Jsem rádi, že jsi byl spokojen s nákupem a že jsi ocenil dobrou cenu. Tvoje doporučení znamená pro nás hodně a těšíme se na to, že tě brzy znovu uvidíme.

Pokud budeš mít nějaké další tipy na to, jak bychom mohli ještě více zlepšit náš obchod, neváhej nám napsat. Děkujeme za tvoji podporu!

• rychlost a cena

Ahoj Tigressa,

Děkujeme ti za tvoji recenzi a za to, že nás doporučuješ. Jsme rádi, že jsi byl spokojený s rychlostí naší služby a také s cenami našich produktů. Snažíme se nabízet výhodné ceny a zároveň co nejrychlejší doručení.

Pokud budeš mít v budoucnu další požadavky nebo dotazy, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe a budeme rádi, když nás znovu navštívíš.

GAFA AUTO

• Cena,super komunikace,vše přišlo v pořádku.

Ahoj Krtek,

Děkujeme ti za tvoji recenzi na náš obchod. Jsme rádi, že jsi spokojený s cenami našich produktů a také s komunikací, kterou jsme ti poskytli. Těší nás, že vše dorazilo v pořádku, a že jsi mohl nakoupit s důvěrou.

Pokud budeš potřebovat v budoucnu další produkty nebo pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe a rádi tě opět obsloužíme.

• Rychlost a cena

Ahoj,

Děkujeme ti za pozitivní hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jsi spokojený s rychlostí našeho dodání a také s našimi cenami. Snažíme se nabízet kvalitní produkty za dostupné ceny a tvá spokojenost je pro nás důležitá.

Pokud budeš potřebovat v budoucnu další produkty nebo pokud máš nějaké další dotazy, neváhej se na nás obrátit. Jsme tu pro tebe a budeme rádi, když nás zase navštívíš.

• dobrá cena
    • dlouhá dodací lhůta

Ahoj,

Děkujeme za tvoje hodnocení a za to, že jsi si vybral naše produkty. Omlouváme se, že dodací lhůta byla delší, ale chceme ti sdělit, že tuto informaci jsme měli transparentně uvedenou na naší webové stránce v souvislosti s tímto konkrétním produktem. Ceníme si, že sis všiml naší dobré ceny. Tvůj názor nám pomáhá zlepšovat naše služby, a tak budeme usilovně pracovat na tom, abychom v budoucnu mohli nabídnout rychlejší doručení.

Pokud budeš mít další otázky nebo potřebuješ radu, neváhej se na nás obrátit. Budeme rádi, když nás znovu navštívíš.

S přátelskými pozdravy,