• Dobré ceny. Super komunikace. Rychlé dodání zboží.

Naprostá spokojenost. Znovu zde jistě nakoupím.

Ahoj,

Děkujeme za tvoje 100% doporučení našeho obchodu a za pochvalu našich dobrých cen, super komunikace a rychlého dodání zboží. Jsme nadšení, že jsi naprosto spokojený. Těší nás, že jsme splnili tvá očekávání.

Pokud budeš mít v budoucnu další nákupy nebo otázky, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe a rádi tě opět obsloužíme. Děkujeme za to, že jsi si vybral náš obchod!

• dobra komunikace
    • doručování je delší

Ahoj Zdenek,

Děkujeme za tvoje doporučení a tvůj komentář o dobré komunikaci s naším obchodem. Jsme rádi, že sis všiml naší snahy o kvalitní komunikaci s našimi zákazníky. Co se týče delšího doručování, omlouváme se za případné nepohodlí. Snažíme se stále zlepšovat a najít způsoby, jak urychlit dodací lhůty.

Tvá zpětná vazba nám pomáhá identifikovat oblasti, které můžeme zlepšit. Pokud budeš mít v budoucnu další nákupy nebo další zpětnou vazbu, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe a budeme pracovat na tom, abychom ti mohli nabídnout lepší služby.

• Dobrá komunikace obchodu

Ahoj,

Děkujeme za doporučení našeho obchodu a tvůj komentář o dobře fungující komunikaci. Jsme rádi, že jsi spokojený s naším přístupem a komunikací. Tvá spokojenost je pro nás důležitá, a budeme se snažit i nadále udržovat vysokou úroveň komunikace a poskytovat ti kvalitní služby.

Pokud budeš mít v budoucnu další nákupy nebo otázky, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe a rádi ti pomůžeme.

GAFA AUTO

• Vynikající komunikace a rychlost dodání zboží

Ahoj,

Jsme nadšení, že nás doporučujetš s 100% hodnocením! Tvoje spokojenost a pochvala za naši komunikaci a rychlost dodání jsou pro nás velkou odměnou.

Děkujeme za tvoji podporu a doufáme, že té budeme moci obsloužit i nadále

GAFA AUTO

• Cena,super komunikace,vše přišlo v pořádku.

Ahoj Krtek,

Děkujeme ti za tvoji recenzi na náš obchod. Jsme rádi, že jsi spokojený s cenami našich produktů a také s komunikací, kterou jsme ti poskytli. Těší nás, že vše dorazilo v pořádku, a že jsi mohl nakoupit s důvěrou.

Pokud budeš potřebovat v budoucnu další produkty nebo pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe a rádi tě opět obsloužíme.

GAFA AUTO

• Rychlé jednání, dobrá komunikace se zákazníkem
    • velmi špatný dopravce. Nelze s nimi komunikovat a balíček stále nedorazil...

Ahoj,

Děkujeme za tvé doporučení našeho obchodu a za pozitivní ohlasy ohledně našeho rychlého jednání a komunikace s našimi zákazníky. Je nám však líto, že máš problémy s dopravcem. Rozumíme, jak může být frustrující, když doručení nedopadne tak, jak bychom si přáli. Bohužel, někdy máme omezený vliv na externí dopravce. Rádi bychom to zlepšili a zajistili, aby tvé balíčky dorazily co nejdříve.

Děkujeme za trpělivost a za nákup u nás. Pokud budeš mít další dotazy nebo potřebuješ pomoc ohledně doručení, prosím, neváhej se na nás obrátit.

• rychlé vyřízení
    • komunikace

Obchod doporučuji

Ahoj Alena,

Děkujeme za tvoji pozitivní zpětnou vazbu a za to, že nás doporučuješ! Jsme velmi rádi, že sis v našem obchodě všimla rychlého vyřízení a dobré komunikace. Tvá spokojenost je pro nás velmi důležitá, a budeme se snažit i nadále tě obsluhovat na té nejvyšší úrovni.

Pokud budeš mít v budoucnu další otázky nebo budeš potřebovat naše služby, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe!