Zboží jsem objednal 27.4.2024 a ihned zaplatil, jednalo se o 100ks.
    Zboží nedorazilo, dnes 9.5.2024 jsem objednávku stornoval. Po telefonátu proč zboží nedorazilo, mi bylo řečeno že doprava by stála stejné tisíce jako zboží.
    Tedy pokud je problém s dopravou u více ks, měl by automaticky eshop generovat cenu přepravy.

Ahoj,

Děkujeme ti za sdělení tvé zkušenosti s objednáním v našem obchodu. Je nám líto, že si nebyl spokojen s nákupem. Co se týče doby dodání, zřejmě jsi pouze omylem přehlédl informaci o předpokládaném dodání na naší stránce. Na našem webu rovněž uvádíme dostupné množství na skladě. V objednávce jsi měl 100 ks zboží, jak zmiňuješ v popisu. Ne všechny kusy zboží byly skladem, proto ho bylo nutné objednat u dodavatele. Protože se jednalo o dopravu více kusů, cenu dopravy jsme ti vyčíslili zvlášť. Tato informace byla uvedena přímo pri popise produktu. Pokud si nejsi jistý objednáním nebo máš nějaké otázky, vždy můžeš kontaktovat naše kolegy na infolince, kteří ti poskytnou aktuální informace. Toto nedorozumění nás moc mrzí a věříme, že další objednávka proběhne podle tvých očekávání a budeš maximálně spokojen.

Přejeme ještě hezký den.

GAFA AUTO

Objednávku jsem učinil 29.4.24 a přišlo mi pouze přijetí objednávky. Bohužel do teď zboží nedorazilo a obchod asi čeká až se sám ozvu proc zboží ještě nemám...

Ahoj,

děkujeme za tvou recenzi. Mrzí nás tvé negativní hodnocení. Zřejmě jen nedopatřením jsi přehlédl delší dobu dodání pri objednaném tovaru uváděnou před potvrzením objednávky. Tvá objednávka bude naskladněna v průběhu pár dnů a následně ji expedujeme. O odeslání objednávky tě budeme informovat.
    Jestli bys měl do budoucnosti jakékoli otázky, klidně kontaktuj naše kolegy na helpdesku. Vždy ti ochotně pomohou a podají aktuální informace o tvé objednávce.

Přejeme vše dobré

GAFA AUTO

Zboží přišlo, ale filtr oleje byl jiný. Musel jsem ho dokoupit podle typu vozidla.

Ahoj,

Jsme rádi, že jsi se s námi podělil o svou zkušenost s objednáním v našem obchodě. Mrzí nás, že jsi nebyl spokojen a že ti nesedl objednaný díl. Pokud máš zájem ověřit kompatibilitu dílu, stačí, když do poznámky objednávky zadáš VIN číslo nebo zavoláš na naši infolinku. Kolegové jsou vždy ochotní ti pomoci s čímkoli.

Věříme, že příští objednávka splní tvá očekávání a že budeš 100 % spokojen.

GAFA AUTO

Uvedená doba dodání 10 dní, po 25 dnech stále nic, informace žádné.

Ahoj Petře,

Děkujeme za tvou zpětnou vazbu. Hodně nás mrzí zdržení tvé objednávky. Po telefonickém rozhovoru s tebou jsme probrali možná řešení a uvedli jsme termín naskladnení Ještě jednou se omlouváme. Přesto věříme, že tvoje další objednávka v našem obchodu proběhne ukázkově a ty budeš maximálně spokojen.

Přejeme všechno dobré.

GAFA AUTO

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dva krát jsem tam volal na ověření objednávky podle VIN a stejně to propletly kotouče a stabilizačky. A reklamovat jsem to od nich určitě nechtěl tak že šlo vše příč.

Ahoj Benjamine,

Děkujeme za tvoji zpětnou vazbu, a omlouváme se za tvou zkušenost. Detailně jsme prověřili díly v objednávce a podle uvedené VIN jsou kompatibilní.
    Možným důvodem nesednutí dílů mohou být úpravy na voze, které nebyly zaznamenány pod VIN. V každém případě, pokud díly nesedí, můžeš je k nám zaslat na výměnu nebo vrácení peněz.

Když nám dáš druhou šanci, zjistíš, že tvoje zkušenost je ojedinělá.

GAFA AUTO

• Obchodují ze Slovenska, na emailovou žádost o vrácení špatně objednaného zboží neregují, telefon nezvedali. Navíc musíte platit drahou zpáteční dopravu na Slovensko. V ČR nemají pobočku.

Ahoj,

Omlouváme se za veškeré problémy, které jsi zažil. Snažíme se zlepšit naše služby. Momentálně řešíme všechny komunikační kanály, včetně e-mailu a telefonu, abychom ti mohli co nejlépe pomoci.

Pokud máš konkrétní požadavky ohledně vrácení zboží, dej nám vědět. Děkujeme za trpělivost.

• je to v cizině

Ahoj,

Lituji, že naše aktuální poloha neodpovídá tvým preferencím. Nicméně, rádi bychom tě ujistili, že i přes naše umístění na Slovensku jsme schopni garantovat doručení do 24 hodin od provedení objednávky.

Jsme tu pro tebe a budeme se snažit zajistit, aby tvé nákupy probíhaly co nejhladčeji. Pokud máš další připomínky nebo otázky, dej nám vědět.

GAFA AUTO

• Nevhodně zabaleno,tabulky byly poškozené, zlomené okraje plastu,spz v nich nedrží.

Ahoj,

Děkujeme za tvoje hodnocení a omlouváme se za problémy s doručením. Je nám líto, že tovar dorazil poškozený. Prosím, kontaktuj nás do 24 hodin od doručení a rádi to dáme do pořádku. Poskytni nám prosím detaily o poškození a přilož fotografie, abychom mohli co nejlépe reagovat.

Tvá spokojenost je pro nás prioritou a uděláme vše pro to, abchom situaci vyřešili. Děkujeme za tvou trpělivost a pochopení.

• žádná
    • všechno

Objednal jsem podle popisu olej SAE 30 SJ/CE ale došel mi olej SG/CE

Ahoj Mirek,

Děkujeme za tvoji zpětnou vazbu, a současně se omlouváme za jakékoliv nedorozumění ohledně dodaného oleje. Chceme ti co nejrychleji pomoci vyřešit tuto situaci. Prosíme, abys nás co nejdříve kontaktovat prostřednictvím našeho zákaznického servisu, abychom mohli zjistit podrobnosti a poskytnout ti vhodné řešení.

Tvá spokojenost je naší prioritou, a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom tě uspokojili. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a děkujeme za tvé pochopení.

• Zboží nedorazilo !!!!

Ahoj,

Děkujeme za tvoji zpětnou vazbu a omlouváme se za jakékoliv zpoždění při dodání zboží. Zdá se, že výběr zboží s delším dodacím termínem mohl být příčinou této situace. Pokud máš jakékoli otázky ohledně termínu doručení, rádi ti poskytneme vysvětlení a pomoc. Prosíme, abys kontaktoval náš helpdesk, kde ti rádi poskytneme veškeré informace a snažíme se co nejrychleji vyřešit tuto záležitost.

Tvá spokojenost je naší prioritou, a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom tě uspokojili. Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za tvé pochopení.

• Rychlá odezva,odpověď
    • I přes rychlou a kladnou odpověď zda přiložené foto souhlasí s aktuálním produktem.Dorazil jiný,tak že foto pouze ilustrativní

Ahoj,

Děkujeme za tvou zpětnou vazbu, a současně se omlouváme za jakékoliv nejasnosti nebo problémy, které mohly nastat. Nejsme si vědomi, co se stalo, a chceme ti co nejrychleji pomoci vyřešit tuto situaci. Pro vyřešení tvého problému tě prosíme, abys kontaktoval náš zákaznický servis.

Jsme tu pro tebe a chceme udělat všechno, co je v našich silách, abychom tě ujistili, že tvá spokojenost s našimi službami je pro nás klíčová. Odpověď na tvůj problém je naší prioritou, a budeme pracovat na tom, abychom ho vyřešili. Je nám líto za vzniklý problém a děkujeme za tvé pochopení.

GAFA AUTO

• Slibovaná dodací lhůta 20 dní od objednání. U zboží bylo psáno dodáme do 24 hodin. Po mailové komunikaci , kde argumentovali, že tovar není skladem a čekáme na dodávku od dodavatele, slíbili dodat za těch 20 dní
    • dlouhá dodací doba

nedoporučuji

Ahoj KB,

Omlouváme se, že tvoje zkušenosti s naším obchodem nebyly pozitivní. Tvá nespokojenost nás velmi mrzí. Chtěli bychom ti jen připomenout, že jsi si objednal dva díly, jeden s expresním doručením a druhý s delší dodací dobou. Tvá zkušenost nás zklamala a bereme ji na vědomí.

Děkujeme za tvou zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšit naše služby. Budeme se snažit zkrátit dodací doby a nabídnout ti lepší zkušenost při tvých budoucích nákupech. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a chceme tě ujistit, že tvá zkušenost je pro nás důležitá. Pokud budeš mít další požadavky nebo otázky, neváhej nás kontaktovat. Jsme zde pro tebe.

GAFA AUTO

Zboží doručené v pořádku ale jiné i když jsem psal i vín cislo.Kupoval jsem na Dacii Lodgy a přišlo mi na Nissan.

Ahoj Robert,

Omlouváme se za jakoukoli zpětnou vazbu, která tě může zklamat. Rádi bychom ti vysvětlili situaci ohledně dílů pro tvou Dacii Lodgy. I když jsme prověřili díly podle VIN a byla nám potvrzena jejich vhodnost pro tvé vozidlo, v některých případech se může stát, že jsou tyto díly vhodné také pro vozidla jiných značek, jako je Nissan, Renault, Dacia i Lada. To je způsobeno tím, že některé automobilové díly jsou univerzální a mohou být použity pro několik různých značek a modelů.

Chceme, abys byl spokojen s nákupy u nás, a budeme udělat vše pro to, abychom tuto situaci vyřešili k tvé plné spokojenosti. Děkujeme za tvé pochopení. Pokud budeš mít další dotazy nebo potřebuješ další pomoc, neváhej se na nás obrátit. Jsme tu pro tebe, abychom ti poskytli nejlepší možný servis.

GAFA AUTO

• Žádná komunikace obchodu a zboží stále nemám.

Ahoj Pája,

Rozumíme tvé obavě a omlouváme se za jakékoli nedorozumění. Je pro nás důležité, abys byl spokojen s našimi službami.
    V první řadě ti chceme připomenout, že jsi si vybral zboží s delším doručením, jak bylo korektně uvedeno u produktu. Tato informace byla také zahrnuta v potvrzovacím emailu, který jsi obdržel.

Měj však na paměti, že pokud máš jakékoliv otázky ohledně stavu své objednávky nebo bys potřeboval další informace, jsme tady pro tebe. Tvou spokojenost a důvěru v naše služby si vážíme, a pokusíme se udělat maximum pro to, abys byl s naším obchodem spokojen. Děkujeme za tvou trpělivost.

• dobrá cena
    • dlouhá dodací lhůta

Ahoj,

Děkujeme za tvoje hodnocení a za to, že jsi si vybral naše produkty. Omlouváme se, že dodací lhůta byla delší, ale chceme ti sdělit, že tuto informaci jsme měli transparentně uvedenou na naší webové stránce v souvislosti s tímto konkrétním produktem. Ceníme si, že sis všiml naší dobré ceny. Tvůj názor nám pomáhá zlepšovat naše služby, a tak budeme usilovně pracovat na tom, abychom v budoucnu mohli nabídnout rychlejší doručení.

Pokud budeš mít další otázky nebo potřebuješ radu, neváhej se na nás obrátit. Budeme rádi, když nás znovu navštívíš.

S přátelskými pozdravy,
    GAFA AUTO

Nemám žádné info o objednávce. Kdybych tam nezavolal, nic se nedozvím. Kdyby u zboží napsali, že není dostupné, neobjednával bych to. To jsem se dozvěděl bohužel až po zavolání na lince.
    Na druhou stranu probíhala telefonická komunikace v pořádku a slušně.

Ahoj Lukáš

Chtěli bychom ti poděkovat za tvoji zpětnou vazbu, i když nás velmi mrzí, že jsi nebyl plně spokojen s nákupem u nás. Upřímně litujeme, že jedna položka byla vyprodaná, no náš kolega by tě ohledně této situace kontaktoval, avšak jsi byl rychlejší a kontaktoval nás dříve.

Rádi bychom ti ujistili, že ti zbývající položky z tvé objednávky rádi doručíme, a budeme se snažit zajistit, aby při tvém dalším nákupu bylo vše v pořádku. Tvoje slova ohledně slušné telefonické komunikace nás těší a jsou pro nás velmi důležitá.

Chceme, abys měl při nakupování co nejlepší zkušenost, a budeme se snažit vylepšit naše služby tak, aby byly co nejtransparentnější ohledně dostupnosti zboží.

GAFA AUTO

Není co hodnotit, týden čekám na zboží a L. Matys pouze stroze napíše, že zboží odesláno.

Ahoj Zdeněk,

Děkujeme za zpětnou vazbu a mrzí nás, že objednávka neproběhla podle tvých představ. Objednával si zboží na standardní doručení a ještě si do objednávky dokládal zboží a následně si chtěl rozdíl doplatit převodem a zboží jsme odeslali až po přijetí platby. Někdy bohužel převody mezi bankami trvají déle než obvykle. Podle trasovací aplikace spediční služby si si zásilku úspěšně probral 15.9.

Velmi nás mrzí tvoje zkušenost a pevně věříme, že při dalším nákupu proběhne vše ke tvé spokojenosti.

GAFA AUTO

• Obdržel jsem objednané zboží z obj. 29.8. velice rychle 31.8. Převzal jsem nepoškozený balík, po otevřeni jsem zjistil, že je část poškozená a nekompletní. Ihned jsem napsal e-mail a popsal zjištěnou skutečnost. Protože nebyla žádná odezva zjistil, že musim poslat reklamaci na jiný e-mail. Pak byla reklamace uznána zprávou od p. Mahúta. Další den jsem se podíval do pošty jestli bylo zboží zasláno ale byla tam další zpráva od jiného referenta p. Hoška s požadavkem foto reklamovaneho zboží. I to jsem udělal a vyslovil prosbu o urychlení vyřízení případu s tím jestli mám zboží pořídit jinde abych mohl dokončit svou práci. Pak mi bylo sděleno že zboží bylo zasláno 6.9. ale jiným přepravcem. Dnes je 11.9. a pořád čekám.

Ahoj Zeněk,

Je nám líto, že jsi měl takové nepříjemné zkušenosti s naším obchodem. Rádi bychom se ti omluvili za problémy, které jsi zažil s doručením zboží. Je pro nás důležité vědět, co se stalo, a jakým způsobem můžeme situaci napravit.

Vždy se snažíme zajistit, aby naše zboží dorazilo v pořádku a včas, ale někdy mohou nastat nepředvídané problémy s přepravou. Tvoje trpělivost a ochota spolupracovat s námi jsou velmi ceněné. Naše týmy nyní pracují na vyřešení tvé reklamace co nejrychleji. Pokud máš jakékoliv další otázky nebo obavy, neváhej nás kontaktovat. Jsme tady pro tebe.

• Neochota

Objednával jsem si brzdové čelisti na Mercedes-Benz E coupe a po zadání vin mi bylo telefonem sděleno, že tyto na můj vůz nepasují, přitom i na stránkách mají napsáno , že pasují. Tuto samou sadu jsem objednal na autodíly Pema a za 3 dny byla doma a samozřejmě že pasovala. Zřejmě se jim nechtělo odesílat jedu věc do ČR.

Ahoj,

Omlouváme se za vzniklou situaci , se kterou sis prošel při poslední objednávce. Je nám líto, že jsme tě zklamali ohledně kompatibility brzdových čelistí. No čelisti které sis vybral se nepodařilo 100% ověřit, pro to jsme tě kontaktovali. Pro to ses rozhodl objednávku raději zrušit. Mrzí nás, že jsi nebyl spokojen s našimi službami. Tvá zpětná vazba nám pomáhá zlepšovat naše procesy.

Věříme, že nám ještě dáš šanci a další nákup bude pro tebe mnohem lepší a budeš 100% spokojen.