• velmy rychlé doručení,ochotný a profesionální personál který mi poradil s vhodností mého dílu po telefonické konzultaci.

nic

Ahoj,

Je úžasné, že jsi byl spokojen s naším ochotným a profesionálním personálem. Tvá pozitivní zkušenost je pro nás důležitá. Jsme rádi, že jsme ti mohli poskytnout kvalitní poradenství během telefonické konzultace.

Děkujeme za výbornou recenzi.

S pozdravem,
    GAFA AUTO

• Rychlost doručení, okamžitá ochota poradit
    • Ceny

Ahoj Milan,

Díky za tvé skvělé hodnocení! Jsme moc rádi, že tě doručení potěšilo a že sis v našem obchodě našel co potřebuješ. Oceňujeme také tvou pochvalu ohledně rychlosti doručení a ochoty našeho týmu poradit.

Pokud budeš potřebovat v budoucnu něco dalšího, neváhej se na nás znovu obrátit. Přejeme ti skvělý den!

S přátelským pozdravem,

• Ochota

Ahoj,

Děkujeme ti za tvoje hodnocení a doporučení našeho obchodu! Tvoje slova důvěry nám velmi potěšila. Ochota je pro nás klíčovým prvkem při poskytování služeb zákazníkům.

Jsme rádi, že sis všiml naší ochoty a snahy pomoci. Pokud budeš mít někdy jakékoli otázky nebo budeš potřebovat naši pomoc, neváhej nás kontaktovat. Těšíme se na další nákupy a děkujeme za tvou věrnost!

S pozdravem,