• rychlost dování, výborná komunikace
    • žádná

• Dobrý den, dětská sedačka nebyla na prodejně připravena. Údajně ji omylem prodali. Nabídli mi náhradou vystavenou sedačku na prodejně, s tím, že je úplně nová a jen postavená do regálu. Tak jsem souhlasila a zakázku zaplatila. Na poslední chvíli jsem si všimla, že sedačka má mastné fleky. Peníze už ale vrátit nešly. Prodavačky přislíbily objednat nový kus. Tak snad dostanu opravdu novou sedačku, když už ji mám zaplacenou. Nakupovala jsem na FunBaby poprvé a tato zkušenost mne opravdu zklamala.

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Katko, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Velice nás mrzí nepříjemnost, která se stala při Vašem nákupu. Autosedačka, která měla být připravena, bohužel byla prodána omylem, což nás velmi mrzí. Za vady na vystavené autosedačce se moc omlouváme. Nový kus od nás dostanete co nejrychleji - budeme Vás kontaktovat na e-mail pro bližší domluvu. Děkujeme Vám za objednávku a věřím, že s příštím nákupem budete spokojená.

• Rychlost a komunikace

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Andreo, děkujeme Vám milou recenzi a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

Tým FunBaby.cz

• Lepší ceny, než u konkurence
    • Rychlé odeslání
    • Velký výběr

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Míšo, děkujeme Vám hezkou recenzi a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

Tým FunBaby.cz

• Jeden z mála obchodů, kde jsme matraci dokázali sehnat

Sice jsme na objednávku čekali cca necelý měsíc, ale nevadilo to. V ČR není moc matrace k sehnání, takže jsme rádi, že obchod ji má, alespoň na objednávku

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Veroniko, moc děkujeme za vaše milé hodnocení a zpětnou vazbu. Omlouváme se za delší čekání, ale tato prémiová matrace je dostupná pouze na objednávku, proto ji nemáme běžně skladem. Doufáme, že se vašemu děťátku bude na matraci krásně spát :) Ještě jednou děkujeme za vaši objednávku!

• rychlé jednání

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Radko, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Dobrá komunikace

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Gabrielo, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Přijemné prostředí
    • Velmi milá a ochotná obsluha

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Hanko, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem ve FunBaby spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

• ochotný a mlý personál

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Jane, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme Vám objednávku.
    Tým FunBaby.cz

• Neskutečně příjemné, ochotné a znalé prodavačky

Reakce obchodu FunBaby

Dobrý den, Bohdane, děkujeme Vám za pěknou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme Vám za objednávku.

• Rychlost doručení
    • Cena zboží

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Karolino, děkujeme Vám za milou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Vstřícné jednání

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Báro, děkujeme Vám za pěknou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

• pěkné zboží za přijatelnou cenu

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Evi, děkujeme Vám za hezké hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Dekujeme Vám za objednávku.

• velký výběr
    • hezké stránky

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Ondřeji, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem ve FunBaby spokojený. Děkujeme Vám objednávku.
    Tým FunBaby.cz

I přes komplikace s naskladněním zboží ze strany dodavatele byl obchod velmi vstřícný a milý Celkově skvělá komunikace.
    Kvalitní zboží.
    Rychlé dodání (po naskladnění).

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Katko, děkujeme Vám za milou recenzi a krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

Vše OK

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Andreo, děkujeme Vám za pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

• Potrebovala jsem sedacku rychle, zavolala jsem do obchodu, udelala rano objednavku a uz druhy den mi ji PPL vezlo. Velka spokojenost

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Lucie, děkujeme Vám za hezkou recenzi a milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

Doporučuji, nákup proběhl bez jakýkoliv problémů.

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Lukáši, děkujeme Vám za milou zpětnou vazbu a hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

Prima zkusenost, vzdy poradi, pokud jsme resili nejake opravy, tak vse probihalo hladce. Tentokrat jsem prvne zkousela objednat online, zbozi dorazi rychle.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Petro, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Široký výběr
    • Nejlepší cena na trhu

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Kamilo, děkujeme Vám za milou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.