• kamenné prodejny
    • osobní vyzvednutí
    • vyzkoušení
    • pomoc a rada od personálu

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Ivo, děkujeme Vám za milou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem na funbaby.cz spokojený. Děkujeme Vám za objednávku.

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, děkujeme Vám za hezkou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

Rychlé, vše v pořádku. Doporučuji

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, děkujeme Vám za pěknou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Rychlé doručení
    • široký výběr sortimentu

Pořizovaly jsme kočárek zopa Move cross 2 a musím říct , kočárek přišel velice rychle a hlavně naprosto v pořádku
    Skvělá koupě

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Májo, děkujeme Vám za milou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

Vše proběhlo bez problémů a rychle.

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, děkujeme Vám za hezké hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme Vám za objednávku.

• Rychlé doručení
    • Přehledný e-shop

Rychlé doručení

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Moniko, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

rychlé a ochotné jednaní

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Martino, děkujeme Vám za zpětnou vazbu a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Vše naprosto v pořádku
    • Žádná nevýhoda

Vše v pořádku, rychlé odeslání.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Veroniko, děkujeme Vám za milou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

• Neochota personálu pri preberaní zásielky
    • Tovar predaný bez originálnych krabíc len v sáčkoch

Kupovali sme autosedacku Cybex. Personál maximálne neochotní pri osobnom preberaní tovaru v predajni. K tovaru nám nedali originálne balenie (krabica) , predané len v sáčku.
    Keď si kupujem tovar v hodnote 13000 kč čakám trochu iný prístup, ochotu !

Nemeli sice nabizenou barvu, ale rychle jsme emailem vyresili zmenu objednavky.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Evo, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

• Přehledný a bohatý e-shop, rychlé vyřízení objednávky
    • Zboží skladem je opravdu skladem.

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Lucie, děkujeme Vám za milou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Poloha obchodu
    • Ceny produktů

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Tomáši, děkujeme Vám pěknou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme Vám za objednávku.

Skvela komunikace a vstricnost

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Kristýno, děkujeme Vám za milou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

• Spokojenost vše v pohodě doporučuji .

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Mišel, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

Rychlost a kvalita, která je udávaná.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• rychlost dodání

Jednoznačně rychlost dodání - zboží skladem, ve středu odpoledne objednáno, v pátek dopoledne dodáno PPL...

Reakce obchodu FunBaby

Dobrý den, Jiří, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme Vám za objednávku.

Velmi dobrá spolupráce.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Nicole, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a recenzi. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Vendulo, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

• Zboží skladem, uvedená doba doručení 1-3 dny, nedoručeno ani po více než týdnu. 2x urgováno s tím, že nemůžeme čekat. Objednávku jsem zrušil a objednávám u konkurence.

Bohužel, obchod na základě špatné zkušenosti nemohu doporučit.

• Stále čekám na zboží .

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Simono, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Díval jsme se na stav vaší objednávky a za pozdější doručení objednané čepičky se Vám moc omlouváme. Děkujeme Vám za nákup.