• Potrebovala jsem sedacku rychle, zavolala jsem do obchodu, udelala rano objednavku a uz druhy den mi ji PPL vezlo. Velka spokojenost

Doporučuji, nákup proběhl bez jakýkoliv problémů.

Prima zkusenost, vzdy poradi, pokud jsme resili nejake opravy, tak vse probihalo hladce. Tentokrat jsem prvne zkousela objednat online, zbozi dorazi rychle.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Petro, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Široký výběr
    • Nejlepší cena na trhu

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Kamilo, děkujeme Vám za milou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

Vše v pořádku

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Mini, děkujeme Vám za milé hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku,
    Tým FunBaby.cz

Po telefonické domluvě jsem přijela na prodejnu do Brna, tam jsem dlouho čekala až se mi bude někdo věnovat a slečna mi řekla, že dárkové poukazy jí už došly a neví kdy bude mít další (jela jsem tam po telefonické domluvě právě pro dárkové poukazy ve vyšší hodnotě) a nemůže s tím nic dělat. Odkázala mě na Prahu. Pak jsem zjistila, že lze objednat i on-line. Vážila jsem na prodejnu cestu 2 hodiny (tam i zpět) zcela zbytečně!

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Evi, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Dívali jsme se na Vaši objednávku elektronických dárkových poukazů na e-shopu, a zde proběhlo vše velmi rychle. Moc se Vám omlouváme za mylné informace k dárkovým poukazům, které jste obdržela od kolegyň z prodejny a zbytečně jste kvůli nim vážila cestu do Brna. Děkujeme Vám za objednávku.

• Pěkný sortiment
    • Ochota a rychlé vyřízení
    • Poradenství

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Ninuško, děkujeme Vám za milou recenzi a zpětnou vazbu. Jsem rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Velký výběr
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Dobrá komunikace obchodu

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Nelo, děkujeme Vám za krásné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

• Výborná komunikace se zákazníkem, opravdu mile překvapili

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Rosťo, děkujeme Vám za milou recenzi a hodnocení. Jsme rády, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme Vám za objednávku.

• Velký výběr zboží
    • Milá komunikace

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Nelo, děkujeme Vám za hodnocení a milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem na FunBaby spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

Velký výběr, skvělý personál:)

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Lindo, děkujeme Vám za krásné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás ve FunBaby spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

• cena a umístění obchodu

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Veroniko, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás ve FunBaby spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

Vstřícná obsluha. Vše v pořádku.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Davide, děkujeme Vám milou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

Výborná komunikace. Ve všem vyšli vstříc.
    Na prodejně v Ostravě parádní slečna, která vše do detailu popsala a vysvětlila.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Niko, děkujeme Vám za pěknou recenzi a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem ve FunBaby spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby

• veľký vyber
    • rýchle doručenie
    • spoľahlivosť
    • dobre ceny

S nákupom som bola veľmi spokojná a doporučujem

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Ivano, děkujeme Vám za milou zpětnou vazbu a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Tým FunBaby.cz

Všechno v pořádku. Rychlé dodání, přijatelná cena.

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Veroniko, děkujeme Vám za hezkou zpětnou vazbu a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Rychlost odeslání

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Nicole, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Rychlé doručení
    • Kvalitní zboží

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Anno, děkujeme Vám za pěknou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Rychlé doručení

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Martino, děkujeme Vám za krásné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Velký výběr produktů
    • Široká nabídka
    • Odborné poradenství na prodejně

Skvělý obchod, ráda tam nakupuju.

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Hanko, děkujeme Vám milé hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.