• Stále čekám na zboží .

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Simono, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Díval jsme se na stav vaší objednávky a za pozdější doručení objednané čepičky se Vám moc omlouváme. Děkujeme Vám za nákup.
    Kolektiv FunBaby.cz

Vyhodou je kamenna prodejna, kde si lze zbozi prohlednout a vyzkouset (zkouseli jsme, jak nam sedne autosedacka do auta a jak se nam s ni bude manipulovat), velice ochotna obsluha, maji otevreno 7 dni v tydnu.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Markéto, děkujeme Vám za milou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem ve FunBaby spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Vse v poradku
    • Rychlost dodani
    • Skvela komunikace

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, děkujeme Vám za hezké hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

Objednávka byla odeslána nadvakrát, protože zboží nebylo skladem. Na to mě ale nikdo neupozornil, takže jsem musel po týdnu obchod kontaktovat a domluvit rozdělení objednávky.

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, děkujeme Vám za hezké hodnocení a zpětnou vazbu. Omlouváme se Vám za komplikace - určitě jsme Vás měli kontaktovat co nejdříve po zjištění, že máme skladem pouze 1 kus ze 2 kusů panenek Rosa, které jste měl v objednávce. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

Obchod doporučuji, jen by bylo dobré zásilky lépe balit. Monitor dechu a klip na dudlík přišel v obyčejném igelitovém pytli. Krabička s klipem tak byla samozřejmě zdeformovaná… na funkčnost to vliv nemá, ale určitě by bylo lepší zásilky balit do něčeho pevnějšího, vzhledem k tomu jak někteří dopravci se zásilkami zachází. Kdyby mi došly věci ve zdeformovaných krabičkách, které bych měla jako dárek, určitě by mě to naštvalo.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Terezo, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Omlouváme se Vám, že zboží nebylo zabaleno důkladněji a tím pádem došlo při jeho přepravě k poškození krabičky. Předali jsme Vaši zpětnou vazbu na naši logistiku, ať náchylnější zboží pro klasické přepravce balí do více ochranných vrstev či pevnějších kartonů. Ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

• velmi slabá komunikace se zákazníkem
    • zboží nabízené skladem je nedostupné
    • opakované zrušení objednávky ze strany e-shopu

NEDOPORUČUJI! Obchod nabízí zboží, které nemá skladem. Již 3 zrušená objednávka na zboží, které prodejce nabízel ihned k odběru, na vyřízení objednávky se musíte dotazovat a nakonec pošlou info, navíc po několika dnech, že objednávku ruší, protože zboží nemají!

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Lindo, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Za zrušení objednávky z důvodu vyprodaného zboží z Mega výprodeje se Vám moc omlouváme a mrzí nás to. Bohužel nové zboží již nešlo u dodavatele objednat z důvodu ukončené výroby.

• Velký výběr zboží
    • Vše skladem

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Ellie, děkujeme Vám za hezkou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

Rychlost+dobře zabaleno........

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Věro, děkujeme Vám za hezké hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

• Velmi milý přístup a celkově komunikace se zákazníkem. Nemohu dostatečně poděkovat za skvělé řešení situace při výměně jednoho zboží z objednávky. Vše platí jak pro kamennou prodejnu v Brně, tak i e-shop. Víc spokojeni být nemůžeme. Situaci řešit nemuseli, a přesto vyšli velmi rychlým a milým způsobem vstříc.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Martino, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená a že jsme Vám mohli vyjít vstříc s barevnou kombinací. Děkujeme Vám za objednávku.

• komunikace obchodu
    • pravidelné informace o objednávce

Velmi slušný obchod, doporučuji. Objednávala jsem více produktů a jeden z nich nebyl na skladě kompletní, funbaby mi ihned dali vědět, že bohužel budou muset čekat na nový kus od dodavatele. Potěšilo mě, že takto aktivně komunikovali, nabídli mi i objednávku rozdělit a poté jsme jen čekali, až dodavatel dodá poslední produkt. Mezitím mi pravidelně dávali vědět, kdy produkt přijde a jakmile byl naskladněn, tak druhý den už jsem produkt měla doma. Za mě velká spokojenost, rozhodně mohu doporučit.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Zuzano, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.

• Zboží přišlo brzy

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Jano, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

Rychlost, hezky zabalené, spolehlivost.

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Zuzano, děkujeme Vám za hezké hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

Nenabízí dopravu zdarma od nějaké částky, vždy se platí.

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Moniko, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu ohledně dopravy. Dopravu nabízíme zdarma pro objednávky od 1500 Kč a zkusíme tuto informaci lépe interpretovat na e-shopu. Děkujeme Vám za objednávku.

Dobrá zkušenost.

• Velký vyber zbozi

Objednala jsem si kralická Effik, po vyzvednutí objednavky jsem doma zjistila, ze kralicek je z druhé strany rozparany.Uvítala bych větší kontrolu při vychystavani objednávek .Vrátit zboží je samozřejmě možné do 14 dni, ale jelikož nejsem přímo z Brna musela jsem znovu na prodejnu,kterou mám vzdálenou 60 km. Na prodejně automaticky vyměnili, ale měla jsem s tom zbytečně další práci navíc .

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Katko, děkujeme Vám za objednávku a za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste dostala vadný kus králíčka, rozpárané části si bohužel při předání osobním odběrem nikdo nevšiml. Kdybyste kontaktovala naši infolinku na mailu [email protected] nebo telefonicky, tak Vám objednáme na vadné zboží svoz přepravní službou nebo Vám pošleme kód pro vrácení zásilky přes Zásilkovnu, a nový kus Vám pošleme domů nebo do nejbližšího výdejního místa či Z-Boxu. Takto chápeme, že to pro Vás byla zbytečná cesta do naší brněnské prodejny. Za nepříjemnosti se Vám moc omlouváme.

• rychle dodani
    • ceny vyšší, ale nakoupili jsme s valentýnskou slevou, takže to vyšlo dobře

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Jano, děkujeme Vám zpětnou vazbu a pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

• Vše se dá rychle objednat a rychle vyzvednout v odpovídající kvalitě.

Super

Reakce obchodu FunBaby

Dobrý den, Ondřeji, děkujeme Vám zpětnou vazbu a hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme Vám za objednávku.

Vše OK, není co dodat.

Reakce obchodu FunBaby

Pěkný den, Jano, děkujeme Vám za zpětnou vazbu a hezké hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

• Velice příjemný a ochotný personál obchodu v Ostravě.

Reakce obchodu FunBaby

Dobrý den, Zdeňku, děkujeme Vám za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme Vám za objednávku.
    Kolektiv FunBaby.cz

+rychlé dodání , židlička splnila po všech stránkách mé očekávání

Reakce obchodu FunBaby

Hezký den, Pavlíno, děkujeme Vám za pěknou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku.